در اینجا یک یادآوری در مورد چه باید بکنید هنگامی که وسایل نقلیه اضطراری در حال نزدیک شدن از پشت

مایدزرت | No comments

پالم اسپرینگز آتش نشانان به تازگی در پاسخ به یک مرکز شهر ساختمان آتش زمانی که همه بیش از حد آشنا مسئله به وجود آمد: رانندگان نمی کشیدن بیش از آنها را حتی اگر آنها چراغ و آژیر خطر نیز فعال می شود.

فیلم از Feb. 25 گردش از طریق وزارت Facebook صفحه و این نشان می دهد که آتش نشانان به عنوان غرب در خط سمت چپ در Tahquitz دره عمیق و باریک در راه است.

هر کسی که کشیده به سمت راست دریافت “شست” گرافیک اما دو نفر داده شد “شست.”

یکی از آنها را وارد یک چپ-به نوبه خود جیب کامیون آتش نزدیک از پشت سر با چند پا به یدکی. دیگر را به توقف آمد قبل از به آرامی از ورود یکی دیگر از چپ به نوبه خود جیب.

این مسئله ای است که چهره ی زشت خود را به صورت منظم آتش سروان. ناتان Gunkel گفت.

ساخت و ساز: خیابان 66 ساخته شده در مکه در سراسر راه آهن آهنگ

ساخت و ساز: بزرگراه 62 هموار بین Morongo دره دزرت هات اسپرینگز

با توجه به California Department of Motor Vehicles رانندگان باید عملکرد به وسایل نقلیه اضطراری هر زمان که چراغ ها و آژیر فعال می شوند. آنها باید حرکت به لبه سمت راست جاده تا اورژانس خودرو عبور می کند.

اگر وسایل نقلیه اضطراری رویکرد در حالی که شما در یک تقاطع همچنان رو به جلو و رانندگی به حق به عنوان به زودی به عنوان آن را امن و متوقف شود.

لازم است به بیش از زمانی که رفتن در جهت مخالف از وسایل نقلیه اضطراری. این صدق نمی کند اگر وجود دارد را مطرح ميانه مگر باز برای خودرو اورژانس به بیش از صلیب.

“وسایل نقلیه اضطراری اغلب با استفاده از اشتباه طرف خیابان به ادامه راه خود را” با توجه به راهنمایی و رانندگی.

آن را غیر قانونی به دنبال وسایل نقلیه اضطراری در 300 فوت و شما می تواند بازداشت برای گشت و گذار و گرفتن در راه از آتش نشانان و امدادگران و ماموران پلیس.

ضمنا آتش نشانان خاموش Feb. 25 آتش قبل از آن می تواند آسیب ساختمان.

جدید ترافیک سیگنال ممکن است فعال شود

جدید ترافیک سیگنال انتظار می رود که فعال به عنوان اوایل به عنوان روز پنج شنبه در دو پالم اسپرینگز, تقاطع, که بدان معنی است که برخی از رانندگان ممکن است دو چراغ قرمز به مقابله با آنها رفت و آمد است.

سیگنال ها در ویستا چین در طریق Miraleste و شمال کف دره عمیق و باریک رانندگی در طریق Escuela.

سیگنال قطب های نصب شده در اوایل این سال و خفته بودند تا این هفته. Vista چین سیگنال قرار گرفت, در حالت فلش سه شنبه.

هر دو تقاطع ها که سابقه ترافیک برخورد و کارکنان شهرستان می گوید: سیگنال های نصب شده برای بهبود ایمنی در هر دو مکان.

مهمترین آنها دو پیاده شدند در سال 2016.

جیمز هارپر کشته شد در ویستا چین و از طریق Miraleste در اکتبر 2016 و جانا Ploss درگذشت و یک ماه بعد. هر دو قربانیان 64 سال است.

ساخت و ساز: پالم اسپرینگز ممکن است اضافه کردن میدان در نزدیکی مرکز شهر

ساخت و ساز: گماشتن 10 بودن repaved از طریق سن Gorgonio عبور

یادآوری: بزرگراه 60 لین بازگشایی

بزرگراه 60 مسافران شد و انتظار می رود به خط برگشت, اگر چه آن را در زمان یک روز طولانی تر از انتظار می رود.

حق westbound خط از طریق بدلندز انتظار بود بازگشایی شد 5 صبح جمعه پس از بسته شدن ماه پیش برای کامیون خط پروژه. آن برنامه ریزی شده بود برای باز کردن یک روز زودتر, اما آخر دبستان کار در ادامه به پنج شنبه شب, شهرستان ریورساید حمل و نقل کمیسیون سخنگوی Cheryl Donahue گفت.

خط کاهش مجبور رانندگان به یک خط واحد از طریق ساخت و ساز منطقه که بین گیلمن چشمه جاده و 1.4 مایل غرب جک خرگوش دنباله.

این پروژه را پوشش می دهد 4.5-کشش مایل از طریق بسیاری از 2021. پس از تکمیل این جاده باید کامیون خطوط گسترده تر شانه بالاتر مرکز مادها بهبود دید و حیات وحش گذرگاه در زیر جاده ها است.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>