در اینجا چگونه می سی سی پی پرچم کمیسیون برنامه ای برای محدود کردن بیش از 1000 ارسالی

لدگر | No comments

می سی سی پی پرچم کمیسیون در تهاجمی آخرین مهلت: باریک بیش از 1000 پرچم ایده ها را برای انتخاب نهایی در حدود یک ماه است.

نه-عضو کمیسیون توافق کردند که روز شنبه در پروتکل های استفاده از آن خواهد شد به غربال کردن از طریق طرح پرچم فرستاده شده توسط Mississippians. کسانی ارسالی خود ادامه خواهد داد و به شدت از طریق یک شنبه مهلت.

کمیسیون نیز مجاز به طراحی خود را پرچم و یا جلو و از تم های متعدد ارسالی. آنها ممکن است دریافت راهنمایی از یک طراح گرافیک و vexillologist یا پرچم متخصص.

وجود دارد تنها دو حکم برای طراحی این بنر جدید. آن را نمی تواند شامل مؤتلفه نبرد آرم و عبارت “به خدا ایمان داریم” باید قابل مشاهده باشد. اما خاک رس خزه یک vexillogist توضیح به کمیسیون که آنها باید به در نظر گرفتن دیگر پرچم قوانین طراحی به عنوان آنها را وادار به کار می کنند. قانون شماره 1? سادگی.

“در پایان روز, من می خواهم به شما را تشویق به انجام این کار بود باز به همه احتمالات بود مهربان و سرگرم کننده” خزه گفت. “من حسود هستم. به عنوان یک پرچم nerd, من نمی تواند فکر می کنم از یک مکان بهتر بود در حال حاضر.”

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

روز سه شنبه جلسه ای در می سی سی پی حقوق مدنی موزه کمیسیون برای بار دوم با هم, اما اول آن با نه همه اعضا. رژیم صهیونیستی. تیت ریوز نادیده گرفته ژوئیه 15 مهلت ارسال آثار به قرار ملاقات خود را به جای ابلاغ جمعه. او میدارد عبارتند از: کوروش بن رئیس گروه می سی سی پی از چاکتو سرخپوستان Betsey همیلتون جدید آلبانی و فرانک بوردو از گولفپرت.

بیشتر: ‘شما در حال ساخت تاریخ’: می سی سی پی پرچم کمیسیون آغاز می شود فرایند جدید انتخاب بنر

قانونگذاران در ماه گذشته حذف شده سابق پرچم و آن هم نبرد آرم پس از سراسیمگی از بحث و فشار از خارج از گروه.

چگونه این کمیسیون انتخاب فینالیست?

کمیسیون توافق کردند که به یک فرایند چند مرحله از باریک کردن پرچم ارسالی که ساخته شده اند به می سی سی پی بخش آرشیو و تاریخچه. ارسالی در دسترس خواهد بود برای دیدن در MDAH وب سایت در طول فرایند. متعددی وجود دارد که تاریخ های کلیدی:

  • توسط Aug. 7, کمیسیون طرح به هر یک را انتخاب کنید مورد علاقه خود را 25 پرچم ارسالی با استفاده از یک پورتال آنلاین.
  • در اوت. 10, کمیسیون آغاز خواهد شد بررسی آن محدود-کردن طرح ها و رتبه خود را بالا 10 مورد علاقه های شما. MDAH خواهد شد و نمره آنها با توجه به رتبه بندی خود را و نشان می دهد به طور کلی بالا-10, در علاوه بر این به هر طرح پرچم کمیسیون آمده اند تا با خود است.
  • تا اواسط ماه اوت کمیسیون دوباره دیدار خواهد کرد و رای به محدود آن 10 طرح به پنج. کسانی که پنج طرح ساخته خواهد شد به املاک پارچه پرچم.
  • در اوت. 25, کمیسیون بررسی خواهد شد کسانی که بالای پنج انتخاب کند. آنها نیز شروع به پذیرش نظرات از طریق MDAH وب سایت در پنج فینالیست.
  • در سپتامبر. 2, کمیسیون, برنامه ای برای دیدار و انتخاب نهایی آن پرچم. که پرچم خواهد شد و سپس فرستاده شده به فرماندار و نماینده مجلس. رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت که آیا به تصویب نهایی که طراحی on Nov. 3.

بیشتر: یک ایده برای می سی سی پی را در دولت جدید پرچم ؟ در اینجا نحوه ارسال آن را برای در نظر گرفتن

اوایل ماه سپتامبر مهلت زودتر از پرچم قانون تغییر داد. اما کتی, Blount, مدیر MDAH گفت: بیشتر تهاجمی جدول زمانی لازم بود برای اطمینان از انتخابات به اندازه کافی زمان به جای پرچم تصویر در انتخابات.

آنچه در حال طراحی تم کمیسیون باید نگه دارید در ذهن است ؟

خزه توصیف پنج پایه پرچم اصول طراحی:

  • سادگی. “یک کودک باید قادر به جلب پرچم از حافظه” او گفت:. “و یک فرد باید قادر به به راحتی به آن بدوزید. کمتر بیشتر است.”
  • قوی نماد. “هر نماد باید مربوط به می سی سی پی در یک تاریخی و/یا راه های معنی دار” خزه گفت. این نماد می تواند یک نماد واقعی و یا آن را می تواند منعکس شده در این پرچم رنگ.
  • دو یا سه رنگ. “بیش از حد بودن رنگ کارائی یک پرچم تمایز و ممکن است در کاستن از معنای آن” او گفت:.
  • بدون متن, مهر و موم و یا ملی. ماس گفت: پرچم باید در انتقال پیام خود را بدون این ویژگی ها است. “اگر شما برای نوشتن ‘می سی سی پی” در پرچم چیزی را اشتباه رفت و با طراحی.” او با اشاره به قانون است که نیاز به “In God We Trust” در می سی سی پی بعدی پرچم نقض این قانون است — اما افزود: “یک طراحی خوب می تواند برای جبران این دستور.”
  • مشخص می شود و یا مرتبط. “ما می خواهیم برای ایجاد یک پرچم است که منحصر به فرد و یا نشان می دهد یک رابطه قوی به می سی سی پی” او گفت:.

خزه همچنین با اشاره به بهترین پرچم ایالات متحده و دیگر پرچم های جهان با جامد طراحی تم. تگزاس گفت: “بهترین طراحی پرچم ایالات متحده در حال حاضر. آن را ساده, متمایز, اگر شما سفر کرده اند بسیار در تگزاس شما آن را همه جا … این دلیل است که پرچم ساده است و به راحتی قابل تکرار.”

هر نماد در پرچم ماست گفت: باید قرار می گیرد و نزدیک به میله پرچم. که آن را آسان تر برای دیدن هنگامی که پرچم لنگی. علاوه بر این او را تشویق راه راه افقی نه عمودی ، “این از نظر علمی ثابت شده است که چشم انسان می تواند نقطه a به صورت افقی طراحی پرچم با سرعت بیشتری” او گفت:.

خزه خواست این کمیسیون برای دریافت خلاق است. آنها نباید ترس به قرعه کشی از تم های متعدد ارسالی برای طراحی نهایی.

“این به خوبی می تواند که شما پیدا کردن یک علامت است که شما فکر می کنم طنین انداز است و شما می خواهید بر روی پرچم همراه با پرچم پس زمینه (از یکی دیگر از پرچم),” خزه گفت. “در پایان روز اگر که پرچم به پایان رسید تا در حال نهایی مدعی آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است به دو اعتبار.”

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>