در اینجا این است که چگونه به استفاده از خود را $1,200 محرک چک از دولت coronavirus بسته امداد

مایدزرت | No comments

میلیون ها نفر از کارگران و خانواده های آنها را دریافت خواهد کرد یک بار چک از دولت به عنوان بخشی از coronavirus بسته محرک. بسیاری از بزرگسالان را دریافت خواهد کرد $1,200 در حالی که کودکان دریافت خواهد کرد یکی دیگر از $500.

برای کارگرانی که در حال حاضر شغل خود را از دست به دلیل همه گیر ضربه به اقتصاد و پول های اضافی که به احتمال زیاد خواهد شد به خوبی مورد استفاده قرار — پرداخت اجاره, وام مسکن, قبوض آب و برق و بیشتر. اما اگر شما یک چک بهترین استفاده از این پول ؟ شما باید آن را ذخیره کنید, پرداخت بدهی و یا آن را صرف کمک به نگه داشتن خود را در اقتصاد محلی کار ؟

آن را روی حیله و تزویر محاسبه داده گمنام رو بسیاری از خانواده ها از قبیل این که آیا این بیماری همه گیر را معطل برای ماه و یا اگر کسب و کار را از سر عادی عملیات در عرض چند هفته. اخراج هستند ناهمواری از طریق اقتصاد نه تنها صدمه زدن به رستوران کارگران اما حرفه ای مانند وکلا و ارائه دهندگان خدمات بیمه. در بالا از آن “چه ifs” امریکا را برجسته بدهی کارت اعتباری و انواع دیگر بدهی گردان رسیده اند تمام زمان بالا.

“این واکنش طبیعی است که استفاده از آن را به پرداخت بدهی می گوید:” مت شولتز رئیس صنعت تحلیلگر در CompareCards. “پرداخت بدهی چیز خوبی است به خصوص در دیوانه بار اقتصادی, اما آن می تواند بسیاری از حس به یک کمی از پول شما را نسبت به بدهی و ذخیره کردن آن در یک rainy-day صندوق است.”

انباشت مواد غذایی در بودجه: در اینجا ارزان کالاهای اساسی برای قرار دادن در شربت خانه خود را.

واقعیت این است که چهار در 10 بزرگسالان می گویند آنها را در تلاش به آمده تا با 400 دلار در شرایط اضطراری با توجه به فدرال رزرو سالانه چک در آمریکا در سلامت مالی. با توجه به این که میلیون ها نفر از آمریکایی ها به احتمال زیاد به صورت یک بحران مالی در هفته های آینده آنها باید در نظر قرار دادن بخشی از این محرک را بررسی کنید, کنار, که بالقوه اضطراری کارشناسان می گویند.

مالی بافر در طول coronavirus

کارشناسان مالی به طور معمول توصیه socking دور بین سه تا شش ماه از درآمد در صندوق اضطراری یک هدف است که ممکن است به نظر می رسد خارج-از-تماس با روزانه واقعیتهای بسیاری از خانواده ها حتی در بهترین زمان است.

اما تحقیقات از جی پی مورگان چیس موسسه نشان داده است که بسیاری از خانواده ها نیاز به مقدار کمتر از آن است که برای ایجاد یک مفید مالی بافر — در واقع شش هفته است که به طور معمول به اندازه کافی. (شما می توانید با استفاده از این ویجت در جی پی مورگان چیس برای تعیین اندازه ایده آل خود را بافر.)

در حالی که ممکن است نشان دهنده یک تکه بزرگ از خود محرک بررسی داشتن پول خود را کنار بگذارند می تواند کمک به شما برای جلوگیری از یک چرخه از بدهی های با بهره بالا شولتز ،

“برخی از مردم ممکن است فکر خود را به کار خوب است اما چه کسی می داند ؟ COVID-19 ممکن است نفوذ از طریق فرهنگ ما برای مدت زمان طولانی می گوید:” Chantel بونو, ثروت, مدیریت مشاور در شمال غربی متقابل است. “اگر شما لازم نیست که یک صندوق اضطراری که یک فرصت عالی برای شروع است.”

مطمئن شوید که خود را به صندوق اضطراری است مایع و حمل بدون خطر است. به عبارت دیگر نمی sock دور پول در بازار سهام است. به جای حساب پس انداز خود را یک مکان ایده آل برای ذخیره کردن برخی از پول نقد تا زمانی که شما به آن نیاز دارید.

“در این مورد خاص آن را نه لزوما در مورد به حداکثر رساندن بازده خود را به عنوان آن است که ارائه خود را با کمی از امنیت داشتن که پول در دسترس,” شولتز ،

کارت اعتباری بدهی

پس از شما کشت بودجه اضطراری خود را, شما ممکن است بخواهید برای قرار دادن بخشی از این پول محرک به کار پرداخت بالا بهره کارت های اعتباری کارشناسان مالی می گویند.

نگاهی به برخی از زمان به لیست بدهی های خود را و نرخ بهره خود را که می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید که کارت های پرداخت ،

دو روش وجود دارد برای پرداخت کارت اعتباری بدهی با گلوله برف زدن و بهمن. اولین اولویت کوچک برنده های پرداخت کارت با کمترین بدهی در حالی که بهمن پردازد کارت با بالاترین نرخ. تعیین این که کدام روش برای استفاده شما بستگی دارد که آیا شما انگیزه پیروزی و یا مقابله با اهداف بزرگ.

در حالی که شما در حال بدانند که کدام روش برای استفاده قرار داده و در legwork برای تمیز کردن مالی خود زندگی بونو توصیه می کند.

“ایجاد یک ترازنامه: در تمام نگاه خود را بدهی و دارایی ها و نرخ بهره” او می گوید:, و اضافه کرد که آن را می تواند به شما کمک کند درک جایگاه مالی و تصمیم گیری از قبیل اینکه آیا به تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن خود را. “نیمی از مشتریان من واقعا شروع به پریدن کرد در این و متوجه [گیر] است که فرصت خود را برای دریافت سازمان یافته است.”

محلی صرف

در نهایت در نظر گرفتن هزینه های برخی از این پول به صورت محلی برای حمایت از کسب و کار است که در حال صدمه زدن به از coronavirus تاثیر است.

“که تزریق بودجه در اقتصاد می تواند تفاوت را واقعا” شولتز ، “شما 50 دلار در یک رستوران محلی ممکن است به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ” اما آن می تواند یک تفاوت بزرگ اگر بیشتر مردم انتخاب کردن در.

اما این بدان معنا نیست که مصرف محرک بررسی در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید او اخطار می دهد.

“این یک کمی دوست داشتن بالاتر از حد اعتباری کارت اعتباری خود را در” شولتز یادداشت. “این مهم است که متفکر با این پول.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>