در اینجا چگونه شما می توانید آزمایش برای coronavirus در Coachella Valley

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

تعداد محدودی از Coachella Valley بازدید کنندگان و ساکنان با COVID-19 علائم می توانید یک قرار ملاقات برای آزمایش در یک درایو-تا تست سنتر در Indian Wells جمعه بدون دریافت یک دکتر را تایید county مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد.

تست در حال حاضر برنامه ریزی شده برای روز جمعه از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر مقامات بهداشت عمومی نمی تواند تایید اگر تست خواهد ادامه به هفته آینده.

قرار ملاقات می تواند با تماس با 800-945-6171 و نتایج به طور معمول دو تا چهار روز برای آمدن به عقب با توجه به شین Reichardt سخنگوی دانشگاه ریورساید نظام سلامت است.

بیشتر: کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

بیشتر: Coronavirus: Coachella Valley برنامه های کمک های محصول برای کمک به کسب و کار در میان کارگران خاموش شدن ناگهانی

بیشتر: Coronavirus: Rep., رائول روئیز می خواهد کل Coachella Valley به پناهگاه در محل. برخی از شهرها اختلاف نظر دارند

اسلات هم هنوز در دسترس است به عنوان از ظهر, او گفت:. اما از طریق گرفتن به انتصاب خط تلفن ثابت می تواند یک چالش است. یک خبرنگار به نام خط و منتظر نگه دارید و برای یک ساعت قبل از دادن.

در رانندگی تا مرکز تست مجموعه در جنوب غربی کلیسا در Indian Wells در 44-175 واشنگتن خیابان سلامت کارگران چادری در پزشکی دنده در حال انجام سواب بینی در بیماران مبتلا به ماشین طرف. هر آزمون است که مصرف حدود 10 تا 15 دقیقه برای تکمیل با توجه به Reichardt که آیا ارائه یک تعداد دقیق آن در مقدار آزمون در دسترس است.

قبلا مقامات بهداشتی مورد نیاز بیماران برای اولین بار از طریق یک هیت ارائه دهنده مراقبت به منظور دریافت تست در رانندگی تا مرکز که باز جمعه.

شهرستان مقامات بهداشت عمومی در هفته گذشته نیز آزمایش بیماران و کارکنان رانچو مایراج بهداشت و مرکز توانبخشی که در آن یک بیمار تایید شده است شما با COVID-19 به طور خلاصه به صرف زمان با توجه به خوزه Arballo یکی دیگر از شهرستان, بهداشت عمومی میگویند.

نتایج حاصل از این آزمایش تلاش می شود انتظار می رود منتشر شد بعد پنج شنبه, Arballo گفت.

علائم شایع COVID-19 شامل تب و گلو درد و سرفه و آبریزش

بینی و احتقان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>