در اینجا آنچه که به عنوان coronavirus موارد خروش در می سی سی پی و چندین ایالت های جنوبی

لدگر | No comments

در همان روز که ایالت می سی سی پی گزارش یک تعداد رکورد جدید کروناویروس موارد متعدد مقامات خواست ساکنان هوشیار باشند در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

دولت وزارت بهداشت در روز سه شنبه گزارش داد 611 مورد جدید از coronavirus بالاترین یک روز شمارش پس از اولین مورد گزارش شده در مارس 11.

در جکسون شهردار چکو Antar لومومبا است ترغیب شهروندان به حفظ حرارت اجتماعی فاصله دستورالعمل به عنوان coronavirus موارد افزایش است. شهردار گفت: افزایش موارد منجر به افزایش بستری شدن در بیمارستان و استفاده از هواکش جکسون در بیمارستان است.

“من می خواهم به صحبت می کنند به این واقعیت که این ویروس هنوز هم بسیار واقعی و تهدید بلندی,” او گفت:.

مجموع coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا

در سراسر کشور وجود دارد که بیش از 2.3 میلیون نفر از کروناویروس که از تاریخ 23 ژوئن به گفته CDC. بیش از 120,000 نفر کشته شده اند.

هفت متحده به تازگی گزارش سه ماهه برای زمان coronavirus بستری شدن در بیمارستان با توجه به واشنگتن پست. این کشورها شد, Arizona, California, California, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی تنسی و تگزاس.

در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 9 میلیون و تایید موارد coronavirus واشنگتن پست گزارش داد.

‘احمقانه’ رفتار در می سی سی پی

در می سی سی پی, دکتر توماس دابز از می سی سی پی وزارت بهداشت گفت: دولت coronavirus سیستم گزارش دهی نمی تواند مسئولیت رسیدگی به مقدار موارد در آینده با توجه به WLBT.

او همچنین گفت: این بیماری همه گیر در حال رشد است و مردم درگیر در “احمقانه رفتار” تلویزیون ایستگاه گزارش شده است.

شهردار لومومبا گفت: او آگاه شده از تصاویر از ساکنان در اجتماعات بزرگ نه با پوشیدن ماسک صورت یا نه مطیع شهرستان را شش پا جدایی توصیه.

شهردار نبود خاص در چه کسب و کار او با اشاره به او گفت:, رستوران ها, کافه ها و مغازه های خرده فروشی در میان مجرمان. او همچنین با اشاره به رویدادهای ورزشی.

شهردار درخواست صاحبان کسب و کار به هوشیار و اطمینان کارکنان و مراجعان به دنبال دستورالعمل های توصیه شده.

“من فقط می خواهم ساکنان به می دانم که شما با قرار دادن خودتان در آسیب” لومومبا گفت. “شما در حال قرار دادن دیگران در آسیب برساند. من خواستار کسب و کار و کسب و کار جامعه و درخواست که آنها پیوستن به من در نیاز مشتریان خود را به پوشیدن ماسک صورت به عنوان آنها را وارد کنید و موسسات خود را.”

جکسون به دنبال اطلاعات بیشتر از MSDH

شهردار همچنین نشان داد این شهر به دنبال سرشماری اطلاعات آهنگ در coronavirus موارد در جکسون. تا کنون وزارت بهداشت دولت مقاومت کرده است و سبب شد که دولت دادستانی کل به درگیر شدن.

شهر های جداگانه خود را دارد symptom tracker سیستم و یک شاخص آسیب پذیری در وب سایت خود را, اما لومومبا گفت: درخواست اطلاعات بهتر است به کمک این شهرستان استقرار منابع به کسانی که بیشترین نیاز.

Hinds County, پرجمعیت ترین شهرستان در کشور است که کمترین تعداد COVID-19 موارد با 1,589 از شنبه و 33 مرگ و میر. این گروه همچنین در گزارش 91 شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات با 13 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>