در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد که PPP وام در می سی سی پی

لدگر | No comments

دولت فدرال فرستاده است بیش از 3 میلیارد دلار وام کسب و کار کوچک به می سی سی پی کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی صرفه جویی صدها هزار شغل در ماه های اخیر داده های جدید نشان می دهد.

اما هزاران نفر از ماگنولیا شرکت های دولتی نیز این اداره کسب و کار کوچک بدون کمک امیدوار به حفظ هر کارگر. وام های دیگر رفت و به لحاظ سیاسی متصل قانون شرکت های مانند Butler, برف سازمان های مذهبی از جمله دولت را از دایره اسقفی کاتولیک و مدارس خصوصی مانند جکسون دبستان.

در حالی که بسیاری از شرکت ها نمی ارائه اطلاعات آماری داده ها نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق از پول رفت به سفید متعلق به کسب و کار.

چک برنامه حفاظت از وام شد doled به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس توقیف اقتصاد ایالات متحده. داده که آنها را به تازگی منتشر شد و پس از فشار از سازمان های خبری و قانونگذاران. به طور جداگانه می سی سی پی است که در روند توزیع کمک های مالی برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک با استفاده از بودجه فدرال را برای دریافت ویروس امداد.

حفاری عمیق تر: دیدن کامل فهرست قابل جستجو از چه کسی دریافت می سی سی پی PPP وام

PPP وام های طراحی شده برای نگه داشتن مردم در کار و می تواند بخشیده شود اگر بودجه استفاده می شود در حقوق و دستمزد و هزینه های مشابه. شرکت ها درخواست کرده بود تا نشان دهد که “بی ثباتی اقتصادی باعث می شود این وام درخواست لازم برای حمایت از عملیات جاری” شرکت و همچنین عدم توانایی برای دسترسی به دیگر منابع نقدینگی” با توجه به SBA.

بیش از 45 ، 000 وام به ارزش حدود 3.2 میلیارد دلار تصویب شد در می سی سی پی توسط اداره کسب و کار کوچک با توجه به می سی سی پی انجمن بانکداران. انجمن گفت: “اکثریت” از وام سرچشمه در بانک که مقر آن در دولت است. مقدار به طور متوسط در حدود $69,000 پایین ترین در کشور است. داده ها تنها به شناسایی شرکت های با وام به ارزش بیش از $150,000.

می سی سی پی گزارش شرکت کمک کمک خواهد کرد که آنها را حفظ کنید در مورد 412,000 مشاغل — حدود یک سوم از دولت کل نیروی کار است. بیش از 50 شرکت گزارش داد که بودجه کمک خواهد کرد که آنها را نگه دارید و بر روی حداقل 400 کارمند دارد.

اما حدود 3500 سی سی پی کسب و کار است که دریافت PPP وام گفت: آنها را حفظ صفر شغل با پول است. و بیش از 1000 گیرنده ظاهرا پاسخ به این سوال در مورد صرفه جویی در همه, با توجه به داده ها.

نژاد و جنسيت که وام

اکثریت قریب به اتفاق از می سی سی پی وام گیرندگان بیش از 30000 نیست به نظر می رسد به ارائه اطلاعات در برنامه های کاربردی خود را در مورد نژاد و قومیت مالکیت.

اما از کسانی که به سفید متعلق به کسب و کار در دولت بیشتر از همه دیگران که کردم پول همراه — از جمله ایالات متحده و آسیایی و آمریکایی, هندی, کسب و کار — پنج-به-یک حاشیه.

در حالی که برخی از اقلیت متعلق به کسب و کار ممکن است به فاش نژاد در برنامه خود را فقط سیاه و صاحب کسب و کار گزارش دریافت PPP وام به ارزش حداقل $1 میلیون نفر است. سه اسپانیایی و دو و صفر هند کسب و کار گزارش دریافت حداقل مقدار.

در ضمن 78 سفید صاحبان کسب و کار دریافت وام برای حداقل $1 میلیون نفر است.

اکثر کسب و کار تقاضا برای وام نیز فاش نمی کند جنسيت مالکیت خود را. اما از آن است که مردان کسب و کار متعلق به دریافت وام تعدادشان کمتر از زنان متعلق به شرکت حدود سه به یک است. تقریبا 4000 زنان متعلق به کسب و کار گزارش دریافت وام.

وکلا و رستوران و یک شرکت وابسته به فرماندار

هفده می سی سی پی کسب و کار و دریافت بین 5 میلیون و 10 میلیون دلار به بالا مبلغ وام با حدود 120 بیشتر دریافت بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار. بزرگترین وام تنها ثبت شده در داده ها به عنوان محدوده.

بزرگترین وام به ساخت و ساز پیمانکاران مانند F. L. جرثقیل & Sons, و همچنین به عنوان تولید کنندگان مبلمان مانند حداکثر در Fulton. نیروی انسانی شرکت خط لوله و برقی, آب و برق تعمیر و نگهداری شرکت های ماشین آلات سنگین و نمایندگی تایر و رستوران های زنجیره ای همه دریافت میلیون ها نفر.

شیپور لجر رسیده به چندین شرکت که با دریافت حداقل 5 میلیون دلار از طریق این برنامه است. اکثر پاسخ نمی دهند.

نیل-Schaffer یک گروه مهندسی و مدیریت ساخت و ساز شرکت مستقر در جکسون در بیانیه ای گفت که این شرکت شد سپاسگزار برای کمک به آن اجازه داده است که آن را به نگه داشتن 354 شغل با توجه به PPP داده است.

“این پول به ما کمک کرد پل شکاف به نگه داشتن مردم هزینه درآمد کافی به کار” در بیانیه ای گفت:.

این Retzer گروه که در عمل مک دونالد فرانچایز رو حداقل $5 در PPP پول است. با توجه به دولت براده شرکت است که در حال حاضر اجرا توسط پسر مایکل Retzer که قبلا به عنوان رئیس حزب جمهوریخواه می سی سی پی خزانه دار کمیته ملی حزب جمهوری خواه و سفیر آمریکا در تانزانیا.

ساقی برف میان دولت قدرتمند ترین شرکت های حقوقی قادر به حفظ 486 شغل با تشکر از $5 میلیون تا 10 میلیون آن را دریافت و با توجه به PPP داده است. قانون شرکت در بیانیه ای گفت که تمام کارکنان آن در سراسر 12 متحده نگهداری می شود شغل خود را با کاهش دستمزد.

“ما تعهد خود را به کارکنان ما در ابتدا از این بحران است که ما را به هر عمل در دسترس ما برای حفظ همه سالم, پرداخت کاری و مولد” در بیانیه ای گفت:.

دیگر شرکت های حقوقی عمده مانند فورمن Watkins & Krutz, Watkins & مشتاق Brunini Grantham رشد & Hewes و شوارتز و همکاران رو میلیون ها دلار از طریق PPP.

شرکت حقوقی که در آن مجلس فیلیپ کان آثار چاه از سنگ مرمر & هرست دریافت بین $350,000 و 1 میلیون دلار است.

رژیم صهیونیستی. ریوز: کسب و کار با روابط تیت ریوز دریافت وام

کسب و کارهای مرتبط با رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز نیز PPP پول است. جنوب تهویه مطبوع & Supply, Inc., که در آن ریوز سهامدار و کوکر & Palmer, Inc., نمایندگی بیمه که در آن همسر خود را Elee ریوز یک مشاور مالی در میان کسب و کار از می سی سی پی که با دریافت پول در شیوع کروناویروس با توجه به دولت فدرال است. هر دو کسب و کار مورد تایید قرار گرفت برای دریافت بین 150.000 دلار و $350,000 هر.

مدارس خصوصی مذهبی سازمان ها و باشگاه های کشور

ده ها تن از خصوصی و مدارس کمک کردم. آنها شامل جکسون آکادمی و جکسون دبستان که هر دو موفق به دریافت حداقل 1 میلیون دلار است. سنت اندرو اسقفی روز مدرسه در ریجلند کردم حداقل 2 میلیون دلار.

یک تعداد انگشت شماری از می سی سی پی را در کالج های خصوصی نیز دریافت کمک. Millsaps, Tougaloo و زنگ کالج هر یک از دریافت بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار. بسیاری از کالج ها گرفته اند ضربه مالی پس از استرداد دانش آموزان برای اتاق هیئت مدیره و هزینه های دیگر است که با حضور در کلاس های حضوری.

حداقل یک دوجین برجسته شرکت های سرمایه گذاری به دست آمده از صدها هزار دلار در کمک هر یک با حداقل دو گفت: پول کمک خواهد کرد که حفظ صفر شغل. حداقل دو کازینو شرکت و یک جفت از باشگاه های قایق بادبانی در سواحل دریافت بودجه به عنوان به خوبی.

حداقل 20 سی سی پی بيمارستان دریافت PPP پول با تعداد زیادی از دندانپزشکان و پزشکان و دفاتر و همچنین گرفتن وام. کسب و کارهای پزشکی رنج می برد عمیق از دست دادن درآمد در طول همه گیر به صورت عادی سودآور روش ها و درمان قرار داده بودند در توقف رسیدگی به این ویروس.

سازمان های مذهبی مانند کاتولیک دایره اسقفی از بیلخی و جکسون اسقفی اسقف نشین از می سی سی پی و می سی سی پی کنفرانس United Methodist Church دریافت صدها هزار دلار است. بیش از 50 فرد کلیساها دریافت 150.000 دلار یا بیشتر.

حداقل هشت باشگاه های کشور مانند دیاموندهد باشگاه های کشور و جکسون کشور باشگاه رو تایید PPP پول است.

دولت برای توزیع بیشتر مراقبت در عمل پول به کسب و کار

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا فدرال مراقبت در عمل به قانون در اواخر ماه مارس ارسال متحده میلیاردها دلار برای کمک به مردم نهفته coronavirus.

قانون, می سی سی پی دریافت $1.25 میلیارد دلار است. نمایندگان مجلس تصمیم گرفت در اواسط ماه مه به کنار 300 میلیون دلار از این پول برای صاحبان کسب و کار کوچک. تقریبا همه پول که هنوز توزیع شده است.

از پول 240 دلار تعیین شده بود برای یک کسب و کار کوچک کمک مالی برنامه به نام بازگشت به کسب و کار می سی سی پی و کسب و کار نهفته COVID-19 واجد شرایط هستند تا $25,000 از اعطای پول برای پوشش برخی از هزینه های است. برنامه کمک هزینه است که نظارت می سی سی پی توسعه قدرت که دارای قرارداد با یک شرکت برای کمک به آن را اجرا کنید.

این برنامه اولین اولویت دادن به کسب و کار است که نمی دریافت پول از طریق PPP و خود را کنار بگذارند 40 میلیون دلار برای کسب و کار متعلق به زنان و اقلیت ها.

MDA سخنگوی ملیسا Scallan گفت: MDA در حال حاضر در حال بررسی برنامه ها و می تواند صدور چک به عنوان اوایل این هفته و یا هفته آینده.

Scallan گفت: این سازمان هنوز هم تشویق صاحبان کسب و کار کوچک به درخواست برای کمک های مالی در وب سایت زیر: www.backtobusinessms.org.

می سی سی پی در بخش درآمد مسئول از توزیع 60 میلیون دلار به کسب و کار است که مجبور شدند به نزدیک توسط فرماندار سفارشات.

قانونگذاران را به خود جلب کرد یک لیست از صنایع خاص و تخمین زده می شود که حدود 30 ، 000 کسب و کار کوچک در این صنایع. هر کسب و کار کوچک قرار بود برای دریافت $2,000 بررسی کنید.

با توجه به DOR سخنگوی یعقوب مانلی آژانس به ارسال چک به 11,905 کسب و کار در مجموع $23.6 میلیون دلار است که حدود یک سوم از چه برنامه قرار بود برای توزیع.

کسب و کار که واجد شرایط — سالن مو ورزشگاه برخی از فروشگاه های خرده فروشی و بسیاری دیگر —قرار شد فرستاده $2,000 بررسی به طور خودکار.

مانلی گفت که صاحبان کسب و کار که آیا دریافت چک, اما احساس آنها واجد شرایط باید ایمیل [email protected] با کسب و کار خود نام و شماره حساب و دلیل آنها بر این باورند کسب و کار خود را ملاقات معیارهای $2,000 بررسی کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد چه کسی واجد شرایط با کلیک در اینجا

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected]t.com. او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>