در اینجا است که چرا یک شهردار نمی تواند رییس برای صدای جیر جیر در مورد جورج فلوید مرگ

لدگر | No comments

گلبرگ شهردار هال مارکس تنظیم کردن یک طوفان زمانی که او در توئیتر خود نوشت او “را نمی بینم چیزی غیر منطقی” با مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دستبند و مستعد به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس دوخته او را به زمین با زانو خود را در خرد کردن فلوید را گردن برای بیش از هفت دقیقه.

فلوید مرگ است باعث تظاهرات گسترده در مینیاپولیس و دیگر شهرستانها در سراسر کشور. معترضان خواستار اجرای عدالت در کوچکتر تظاهرات در گلبرگ و جکسون در روز جمعه.

بسیاری از مارکس و ترکیبات دیگر مقامات منتخب در گلبرگ و دیگران را به نام او برای او به مجلس به عنوان شهردار این شهر می سی سی پی.

Hal مارکس اعتراض: معترضان برای فردی گری از گلبرگ شهردار بیش از جورج فلوید مرگ نظرات

‘ما نمی خواهیم شما’: گلبرگ aldermen تماس برای شهردار استعفای بیش از جورج فلوید مرگ نظر. او حاضر.

اما مارکس نمی تواند به یاد می آورد با رای مردم و از راه های دیگر به پا زدن کردن یک شهردار در می سی سی پی در حال محدود با توجه به شهردار وکیل مایکل آدلمن.

می سی سی پی امور خارجه قانون تشریح فرایند — که شامل یک طومار و انتخابات برای یادآوری یک شهرستان در دفتر دارنده, اما آن را نمی شود به شهرداران آدلمن گفت.

قضات می توانید حذف شهرداران از دفتر برای ارتکاب جنایات و یا اگر آنها یافت “به نادرست ذهن” دولت قانون متحده است.

که Hal مارکس?: می سی سی پی شهردار زیر آتش بیش از جورج فلوید رسانه های اجتماعی نظرات

“وجود دارد هیچ به خاطر روش (برای شهرداران) که من می توانید پیدا کنید” آدلمن گفت. “قطعا aldermen ندارد قدرت را به طور یک جانبه ابطال.”

این گلبرگ هیئت Aldermen در روز پنج شنبه برگزار می شود جلسه ویژه برای تماس برای مارکس استعفای. مارکس رد کرد و گفت او “هرگز تسلیم شدن به ذهنیت اوباش.” او یک سال در سمت چپ در مدت خود را.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

Aldermen نیز با توجه به کاهش مارکس حقوق و دستمزد. آنها رای دادند و پنج شنبه به جدول حرکت تا زمانی که آنها می توانید یک نظر از می سی سی پی, دادستان کل.

آدلمن گفت: کاهش حقوق و دستمزد بعید است که برای شهردار.

“من نمی پیدا کردن هر گونه اختیارات قانونی برای کاهش حقوق و دستمزد زیرا آنها گفت: چیزی منفور و یا احمق و یا بیمار مطلع” آدلمن گفت.

آدلمن گفت: این بستگی به این قانون اساسی حق آزادی بیان است.

“من موافق نیستم با این بیانیه اما او این حق را به بیانیه” او گفت:.

آدلمن گفت: مارکس قصد ندارد به اجرا برای انتخاب مجدد.

در یک صدای جیر جیر جمعه است که پس از حذف شده مارکس گفت: “اگر شما در حال صحبت کردن در مورد حادثه در, MN, من نمی بینم هر چیزی بی دلیل. اگر شما می توانید می گویند شما نمی توانید نفس کشیدن شما در حال تنفس است. به احتمال زیاد است که انسان در اثر مصرف بیش از حد و یا حمله قلبی. تصویری را نشان نمی دهد او مقاومت کردم که او را در آن موقعیت است. پلیس مصلوب کردند.”

یک ویدیو از فلوید را نشان داد دستگیری یک افسر پلیس سنجاق فلوید گردن به زمین با زانو خود را برای حداقل هشت دقیقه است. فلوید با التماس افسر گفت که او نمی تواند تنفس و گفت: گردن او و معده صدمه دیده است. فلوید بازداشت شده بود, مقامات گفت: چون او همسان توضیحات از کسی که در تلاش برای پرداخت با لایحه تقلبی در فروشگاه.

پلیس در سراسر کشور را محکوم کرده اند اقدامات پلیس مینیاپولیس.

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین دستگیر شد و به اتهام جمعه در connecwith فلوید مرگ است.

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>