در اینجا به همین دلیل شما ممکن است بدست یک کارت پستال از سرپرست از انتخابات

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County سرپرست از انتخابات لری اسکات فرستاده خواهد شد بیش از 319,000 روشن-زرد کارت پستال در 22 مه به ثبت نام رای دهندگان که تا به حال نشده است درخواست اخذ رای-با-پست الکترونیکی رای گیری برای سال 2020 انتخابات تشویق آنها را به در نظر گرفتن درخواست پست الکترونیکی رای گیری.

“پاسخ از رای دهندگان شده است بسیار مثبت” اسکات در روز جمعه گفت. “من معتقدم که بیش از 9,500 درخواست های جدید در آخرین 3½ روز در حال نشان دهنده آن است. آنچه که ما در حال شنیدن از رای دهندگان این است که آنها هنوز هم بر این باور بودند که نیاز به غایب برای رای دادن توسط ایمیل و در میان همه گیر جهانی, من نمی خواهم کسی را باید انتخاب سختی بین حفاظت از سلامت خود و اعمال حق خود برای رای دادن.”

بیشتر: گروه های فشار برای بودجه فدرال برای کمک به انتخابات سرپرستان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

اسکات تاکید کرد که رای دهندگان در فلوریدا نمی نیاز به یک دلیل خاص برای رای دادن از طریق پست.

در تمام اسکات فرستاده 319,453 کارت پستال اطلاع رای دهندگان چگونه آنها می توانند درخواست یک رای-با-پست الکترونیکی رای گیری. هزینه پستی بود $38,344 با توجه به کیمبرلی Boelzner و ارتباطات و مدیر برای Brevard County سرپرست دفتر انتخابات.

به درخواست یک ایمیل به رای گیری بروید VoteBrevard.gov و رفتن به “درخواست پست الکترونیکی رای گیری” لینک های سریع. تماس بگیرید و یا پست الکترونیکی رای گیری گروه در 321-633-2127.

در مجموع وجود دارد 429,170 ثبت نام رای دهندگان در بروارد. کسانی که نمی دریافت کارت پستال در حال حاضر در حال امضا گرفتن یک رای-با-پست الکترونیکی رای گیری.

اولیه انتخابات Aug. 18 و کلی انتخابات نوامبر است. 3.

رای دهندگانی که نمی خواهند برای رای دادن از طریق پست خواهد بود قادر به رای دادن در فرد در طول اولیه رای گیری دوره و در روز انتخابات.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. سیاسی خود را چرخش ستون اجرا می شود و روزهای یکشنبه در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>