‘قهرمان’ با استفاده از حلقه برای صرفه جویی در مبارزه غریبه در کوکو بیچ

فلوریدا تودی | No comments

کاکائو ساحل – ویلی Le شد فقط در بسته بندی یک روز در ساحل در S. 10 سنت با فرزندان خود در مارس 21, زمانی که او متوجه چیزی amiss.

Le شنیده خواستار کمک کند اما او فکر کرد که دو مرد بودند شوخی میکرد چون یکی از آنها را با شنا به ساحل.

او به زودی متوجه چیزی اشتباه بود.

“ما به تماشای او را به صورت کمی و بعد از چند دقیقه من می دانستم که نه شوخی بود” لو گفت. “او در بد rip زمان و تلاش برای مبارزه با آن شنا مستقیم به سمت ساحل. من دویدم به دوستان خود را که فرسوده از مبارزه تبدیل به خوبی و به او گفت به اجرا و به من زندگی انگشتر را به من توضیح داد به بچه ها که من تا به حال به ترک آنها و کمک مرد در آب است.”

زندگی حلقه های مجاور به مرور ارائه شده در موارد اضطراری با کاکائو, ساحل, باشگاه روتاری.

لو, 40, خود را به سمت چپ 7 ساله در اتهام از خود 4-ساله پسر و زد به آب در تلاش برای نجات, تلاش غریبه.

لو می گوید: “هنگامی که من زندگی حلقه من زد به آب پریدن کرد. شروع کردم به شنا کردن به او را به عنوان جریان اب صدادار کشیده من همراه است. او تا به حال کسانی که دیوانه چشم مانند آن خواهد بود آخرین نفس خود را در هر لحظه در حالی که او دیک خشن گشت و گذار و کشیده شدن به دریا. من به او بسیار به سرعت او را به حال چسبیدن به شناور و او را آرام کرد و با گفتن با او را فقط سوار riptide با من تا زمانی که ما از آن ما می تواند شنا شمالی و سپس در. هنگامی که ما در نهایت آن را از rip من سعی کردم به گشت و گذار بدن هر موج که به ما آمد در حالی که کشیدن او همراه با من تا زمانی که ما می تواند به پایین و ایستادن. هنگامی که پای خود را قادر به لمس پایین دیدم یک آه امداد در چهره اش, پس از آن ما فقط راه می رفت تا به ساحل و رفت و ما راه جداگانه پس از چک کردن اگر او خوب بود و سریع ‘با تشکر از شما برای صرفه جویی در زندگی من است.” او به وضوح هنوز هم در شوک و whooped.”

لو گفت: مردی به نام سام و او می گفت که او از کالیفرنیا.

“من 30 سال تجربه گشت و گذار در آبهای کاکائو ساحل و تعقیب طوفان بزرگ متورم بنابراین من احساس می کنم خیلی راحت در گشت و گذار و جریان های پاره, اما من به شما بگویم یک چیز بود که بدترین rip که من بدون یک تخته موج سواری,” او گفت:.

لو که صاحب و عمل بومی پرواز منشور بعدی با عجله برگشت به کودکان خود.

یک زن بود که به تماشای برنامه های آشکار آن را بر خودش به تماشای بیش Le کودکان در حالی که او خود را عمل قهرمانانه.

“هنگامی که ویلی به درون آب رفت من ماندم به کودکان خود را, نگه داشتن آنها را آرام گفت:” کاترین Kope از کاکائو در ساحل. “من با آنها در آنجا ماند تا او آمد. من به آنها توضیح داد که چه می گذرد در همه زمان ها به طوری که آنها نمی ترسم. من به آنها گفتم که خود پدر یک قهرمان بود.”

لو افزود: “من نمی دانم کاترین قبل از. او راه اندازی شد حدود 100 فوت به شمال آمریکا توسط خودش. او را دیدم من اجرا برای کمک به من فقط گفت بچه ها من به ماندن قرار داده و به من کمک کرد و هنگامی که آن را بیش از همه کاترین ایستاده بود و با بچه ها و تماشای بیش از آنها را.”

لو گفت: او را به تلاش برای نجات انسان و حتی زندگی, حلقه شده توسط boardwalk اما او می داند که نتیجه ممکن است بسیار متفاوت شده است وجود دارد.

“من واقعا فکر می کنم هیچ چیز از آن را در زمان من فقط عمل قبل از فکر کردن و می دانستم که چیزی بود که باید به زودی انجام,” او گفت:. “اگر آن را برای زندگی, حلقه, آن را نمی توانست به یک پایان خوش برای هر دوی ما چون او را گرفته اند من در زیر با او برای اطمینان حاصل کنید. او به راحتی دو بار اندازه من هیچ راهی که من می تواند او را بدون هر گونه کمک.”

والترز را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>