انرژی بالا سایه تپه اجرا می شود به دور از انتاریو مسیحی در CIF پسران بسکتبال پلی آف

مایدزرت | No comments

گاهی اوقات یک بازی می تواند ساده برای یک تیم بسکتبال. تدوین برنامه بازی و بیرون رفتن و اجرای این طرح و پیروزی در یک فوران چاه نفت.

این داستان برای سایه Hills High school boys’ تیم بسکتبال دوشنبه شب در دور دوم CIF-جنوب بخش تقسیم 3A برگشتی.

با تکیه بر آن فشار و انرژی در دفاع از شوالیه ها به سادگی تن پایین انتاریو مسیحی در یک 85-37 صفحه اصلی پیروزی است که ممکن است به عنوان نزدیک به عنوان نمره نشان داده شده است.

“برنامه بازی ما بود و نمی outworked” سایه تپه سر مربی Ryan Towner گفت. “ما تا به حال به بیرون می آیند و بازی سخت با ما شدت هجومی و دفاعی. که هدف ما فقط پیروزی در هر یک از سه ماهه.”

شوالیه ها به راحتی به دست آورد که هدف سهشنبه در برابر انتاریو مسیحی, همچنین شناخته شده به عنوان شوالیه. سایه تپه شتافت به 20-8 سرب در پایان سه ماهه اول, گرفتن برای هر توپ سست و رایگان دوباره بجای اول برگشتن مجبور گردش و هل دادن توپ در دادگاه ادبانه.

بیشتر: کلیسای جامع شهر کلاه هفته سوم CIF پسران بسکتبال حذفی پیروزی در چهار روز

زمانی که Ontario مسیحی ساخته شده است یک بیت از یک اجرا در اوایل سه ماهه دوم به قطع منجر به پنج امتیاز سایه تپه در پاسخ با 19-5 اجرا در آخرین چهار ساعت نزدیک به نیم برای یک 42-23 سرب اساسا بسته شدن از بازی.

Dom Escobar بود که بخشی از این اجرا, نمره, نه از 19 امتیاز و به ظاهر شدن به سبد خرید در خواهد شد.

“ما برای این لحظه آماده و ما به تماشای فیلم بر روی آنها” Escobar گفت. “ما متوجه آنها نیست به عنوان سریع روی پای خود, بنابراین اگر ما حرکات جانبی آنها نمی تواند به اندازه کافی سریع برای بازیابی.”

بازی خیلی یک طرفه در نیمه دوم که در سه ماهه چهارم شد و با بازی در حال اجرا ساعت با سایه تپه بازی جایگزین تقریبا تمام final هشت دقیقه است.

لحظه ای

با Ontario مسیحی برخورد دو 3-اشاره گر ها به عنوان بخشی از یک اجرا, سایه تپه led فقط 23-18 با 4:18 باقی مانده در سه ماهه دوم. اما سایه تپه تبدیل شده تا شدت این امکان فقط دو سبد بقیه نیمه به ثمر رساند در حالی که 19 امتیاز.

داکوتای شمالی گفت: این نوع از اجرا تیم خود را می توانید با توجه به بازی و رتبه بندی.

“من به شما تضمین می کنند که آن را رو به پایین به پنج هیچ یک از بچه ها من آن را می دانستند. این کار من به نگاه scoreboard” Towner گفت. “آنها فقط رفت و با شدت.”

پچ

“ما دفاعی تیم فکر,” Towner گفت. “بنابراین ما می توانیم نگه داشتن شما را به عکس های که ما می خواهیم به شما شلیک. هجومی ما باید قدرت شلیک به جایی که ما 10 ، هر زمان کسی نمی ساخت آن من پنج بچه های دیگر بر روی نیمکت که می تواند در آمده و ساقه. بنابراین تلاش ما در دفاع است. که در آن ما به شدت از.”

بیشتر: CIF-SS حذفی, برنامه نتایج: به طور مداوم در به روز رسانی با داستان و عکس و مطلب

بیشتر: یخ سرد در اوایل Saints گرما برای 48-35 دختران بسکتبال حذفی برنده بیش از Coachella Valley

ستاره ها

Dom Escobar led شوالیه با 23 امتیاز از جمله دو 3-اشاره گر چهار رایگان می اندازد و یکی مبارکه غوطه دادن خاموش اواسط دادگاه سرقت.

طناب Stansberry مورد تنها در سایه تپه شروع به دیدن هر زمان بازی در سه ماهه چهارم به حال 17 امتیاز در حالی که ملاکی Murrell اضافه شده 11 و الیاس کمپبل بود نه زمین.

غذای آماده

انتاریو مسیحی (17-11) تا به حال برنده اولین دور بازی در وقت اضافه بود اما هیچ بازی برای انرژی از سایه تپه در حال حاضر 23-3. که به شدت می تواند سایه تپه ها را عمیق اجرا به بخش 3A برگشتی به خصوص اگر آنها را به نگه داشتن بازی بازی های خانگی است.

چه بعدی

سایه تپه را به جاده برای اولین بار در پلی آف در این سال به صورت سیمی ولی در روز سه شنبه. Simi دره بود 65-58 برنده بیش از دره مشاهده در شب جمعه. Simi دره 18-12 به طور کلی.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>