بزرگراه 62 سنگ فرش در شیب دراز را جاده صاف و اما علت تاخیر یک هفته

مایدزرت | No comments

سفر از میان کویر چشمه های آب گرم و Morongo ولی باید نرم و صاف فرآیند ماه آینده است, اما آن را یک هفته تاخیر برای رسیدن به آن نقطه است.

Caltrans اعلام کرد یک هفته ای از سنگ فرش پروژه آغاز می شود Feb. 24 برای سه-کشش مایل بین هندی, دره عمیق و باریک رانندگی و حس بلوار.

رانندگان می دانید که منطقه به عنوان شیب انحنا جاده که پر از چاله ها و برجستگی های بین Coachella دره و صحرا بالا.

این پروژه با هزینه حدود 120 ، 000 $است و تحت پوشش تعمیر و نگهداری بزرگراه بودجه, سخنگوی تری Kasinga گفت. کار اتفاق می افتد 6 صبح تا 6 بعد از ظهر و مسافران خواهد بود جایگزین کمی تا ترافیک ممکن است جریان در حالی که ساخت و ساز صورت می گیرد.

وجود دارد در حال حاضر دو خط در هر جهت از ترافیک اما مسافران خواهد بود محدود به یک خط در طول ساخت و ساز و Caltrans اعلام کرد رانندگان باید به کاهش سرعت 25 مایل در ساعت در workzone.

هموار اتفاق خواهد افتاد دوشنبه و سه شنبه در رو به مشرق (و یا سر بالایی) خطوط و ترافیک خواهد بود منحرف به مجاور مخالف خط.

ترافیک: بین 10 تحت سه سال فرش در سن Gorgonio عبور

ترافیک: پالم اسپرینگز ممکن است اضافه کردن یک میدان در نزدیکی مرکز شهر

Westbound بزرگراه 62 (رو به پایین کشش) خواهد بود هموار چهارشنبه و پنج شنبه و ترافیک نیز خواهد بود منحرف به یک مقابل لین در این دوره است.

کار اضافی را به جای جمعه در صورت لزوم با توجه به, Caltrans.

بزرگراه 62 عمده مسیر برای سکوهای بزرگ و رانندگان باید پیش بینی های جاده و پشت سر آنها تمام هفته. این می تواند به خصوص مشکل برای هر کسی که رفتن دشوار.

Kasinga اضافه شده آژانس به حالت تعلیق مجوز برای بیش از اندازه زیاد. این امر به کامیون با محموله های سنگین و علائم هشدار دهنده گفت: “احتیاط بار گسترده.”

اگر شما نمی خواهید به مقابله با خط تعطیلی و کاهش محدودیت سرعت وجود دارد متناوب — اما بسیار ناخوشایند — مسیرهای بین Coachella Valley بالا و کویر.

شرق بزرگراه 62 درایور می توانید از طریق Joshua Tree National Park یا رفتن تمام راه را به بزرگراه 177 در کویر مرکز. سر راه است که اگر شما می خواهید, اما مسیر از طریق ساخت و ساز منطقه یک گزینه بهتر است.

یک پروژه مشابه اما با مسیرهای دوچرخه سواری

این هفته بعد از بزرگراه 62 پروژه پیچد تا کار آغاز می شود در یک 3.5 مایل دوغاب مهر و striping پروژه که شامل دوچرخه های جدید خطوط در Indio.

آغاز مارس 2 خدمه مشغول به کار خواهد شد در خیابان 48 بین جفرسون و Calhoun خیابان ها و ترافیک تحت تاثیر قرار خواهد شد 7 صبح تا 5 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه این شهرستان خبر داد.

با توجه به شهر و هر نقطه از 16,000 به 20 ، 000 وسایل نقلیه در این کشش از جاده به صورت روزانه و این بدان معناست که بسیاری از شما تحت تاثیر قرار خواهد شد به تاخیر می اندازد.

این پروژه بخشی از یک تلاش برای ارائه عابرین پیاده و دوچرخه سواران دسترسی امن به امپراتوری باشگاه چوگان در طول Coachella Valley, موسیقی و هنرهای, جشنواره, شهرستان, کارکنان گفت.

آن را هزینه های $1.25 میلیون و پوشش های متعدد منابع مالی با توجه به شهرستان.

کار برنامه ریزی شده است برای تکمیل مارس 1 و رانندگان را تشویق به پیدا کردن مسیرهای جایگزین در حالی که ساخت و ساز صورت می گیرد.

مسیرهای جایگزین شامل بزرگراه 111 به سمت شمال و خیابان 50 تا جنوب.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>