Hinds شهرستان گسترش غیر ضروری تعطیلی باز می شود دو مالیاتی دفاتر

لدگر | No comments

Hinds شهرستان تمدید بسته شدن آن غیر ضروری دولت serices در حالی که باز کردن دو شهرستان دفاتر.

اجتماعی فاصله اقدامات نیز در حال حفظ در شهرستان بازداشتگاه, مقامات گفت.

شهرستان کنونی ممنوعیت های غیر ضروری در ادارات دولتی و کارکنان تمدید خواهد شد ممکن است به 1. ضروری کارکنان از جمله کسانی که مشغول به کار در کلانتر دفتر و دادگاه در سیستم باقی خواهد ماند و کار گفت: هیئت ناظران جمهور رابرت گراهام.

گراهام گفت: در این شهرستان را بازگشایی assessor مالیات و مالیات جمع آوری دفاتر آغاز جمعه, مارس 20. دفاتر باز خواهد شد و از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر روز دوشنبه چهارشنبه و جمعه. ساکنان نخواهد شد مجازات برای پرداخت اواخر در ماشین برچسب شده است.

Hinds شهرستان سرپرستان: ‘افراد جوان لطفا در خانه بمانند.’

Hinds زندان شهرستان کارکنان تحت قرنطینه

Hinds شهرستان کلانتر لی ونس گفت: کارکنان هستند که به نمایش در Hinds شهرستان بازداشتگاه که در آن یک افسر آزمایش مثبت برای COVID-19. او گفت: کارکنان درجه حرارت گرفته شده و آنها با داشتن دست خود مقادیر در درب. همه کارکنان ملزم به پوشیدن ماسک و محافظ نیز استفاده می شود. علاوه بر این ماسک های ارائه شده برای زندانیان, او گفت:.

ونس گفت: این بخش توصیه های زیر را از دولت وزارت بهداشت و قرنطینه 18 کارکنان که ممکن است در تماس با افسر که تست مثبت است.

شهرستان مدیر جنیفر رایلی کالینز گفت: شهرستان “است که مصرف هر اندازه گیری” برای جلوگیری از گسترش این ویروس در هنلی-نوجوان جوان دادگستری مرکز. همه بازدید کنندگان و کارکنان خود را در دماهای بررسی می شود و نیاز به استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل از ورود به ساختمان است. آنها هم ملزم به پوشیدن ماسک.

گراهام و دیگر سخنرانان در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی تکرار تماس خود را برای ساکنان به پوشیدن ماسک در و در ادامه به دنبال سرپناه در محل اقدامات است.

“ماندن در خانه به دنبال قوانین و ما با شما خواهد بود” گفت: District 3 سرپرست Credell Calhoun.

منطقه 2 سرپرست دیوید مورچه به نام ساکنان ثروتمند کلیساها و ورزشکاران برای کمک به کمتر خوش شانس ساکنان بدون اینترنت و یا کامپیوتر.

“ما در حال تماس با شما هستیم التماس شما را به ارائه حداقل یک کامپیوتر به یک جامعه که نمی, یک,” او گفت:.

COVID-19 Q&A: ما در حال پاسخ دادن به سوالات خود را در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس

COVID-19 موارد صعودی در Hinds

کنفرانس مطبوعاتی می آید به عنوان موارد مثبت جدید کروناویروس خروش در شهرستان است. وزارت بهداشت روز پنج شنبه گزارش داد 301 موارد و چهار مرگ و میر در ایالت پرجمعیت ترین شهرستان است. همچنین وجود داشته است پنج گزارش شیوع بیماری در خانه های سالمندان در شهرستان است.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>