تاریخی همکاری: اگر شما عشق مسیرهای پیاده روی با تشکر از صحرا سوار و بزرگان قوم

مایدزرت | No comments

“به وضوح زیادی تغییر کرده است پس از این بود که در یک روستای کوچک که در آن هند اسبان زد شل و روستا کودکان و نوجوانان آنها را سوار بی زین در سراسر شهر. اما هنوز مسیرهای پیاده روی در حال اجرا را از طریق ما سرد و آرام نخل به صف دره ما ناهموار کاج کوه های پوشیده و عبور منحصر به فرد ما صحرا باقی می ماند بی سر و صدا و uncrowded.”

–Frank M. Bogert صحرا سوار و شهردار

من هرگز دیده می شود سرخس از چکیدن چشمه بدون یک گروه خاصی از equestrians. کمی شناخته شده آنها پالم اسپرینگز در آن بهترین. ما مدیون آنها دسترسی ما را به کشور برگشت.

این همه زمانی آغاز شد که جین به اولین کودک متولد شده در پالم اسپرینگز رو با هم با دوستان خود به سوار, پیر, هندی, مسیرهای پیاده روی. پدرش کارل Lykken بود که یک اسب سوار به عنوان به خوبی به عنوان صاحب فروشگاه عمومی. او تا به حال تنها تلفن پس از آن بود که به معنای واقعی کلمه به مرکز شهر. او از سازمان های دیگر مدنی-فکر سواران که تشکیل بسیاری از اولین اتاق بازرگانی — بسیاری از آنها را زنان است. آنها با هم ایجاد یک سازمان لقب کویر سواران. بعد از اتاق این بود که تنها دوم سازمان مدنی در پالم اسپرینگز در 1930s.

بیشتر: قابل توجه horsewoman جین Lykken Hoff و اوایل اسب سواری در صحرا

هدف اصلی این بود که سرگرم کننده و حل مشکل قدیمی به ندرت استفاده می شود هند مسیرهای بیدرد سوار بر اسب. به منظور بلند سواری به کشور بازگشت گسترده دنباله بازسازی و تعمیر مورد نیاز بود قبل از هر کس می تواند لذت بردن از بیابان بیابان.

این ظریف کار این است که یکی از آب در صحرا و چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را باران سخت که در آن مسیرهای پیاده روی در حال حاضر. کل chasms باز اگر دنباله می شود یک رودخانه به خصوص در صخره های شیب دار است که سقوط و در سراسر فرسوده ناپایدار دامنه. به عنوان کویر سواران مشغول به تعمیر آنها تعریف شده و برچسب نقشه برداری و ثبت هندی مسیرهای پیاده روی برای equestrians. پیشگامان توسعه یافته بسیار عالی کار ارتباط با بزرگان قومی در اوایل تاریخی همکاری برای حفظ دسترسی داشته باشید. برای در راه های باستانی Cahuilla از مسیرهای شد کلید برای پیدا کردن غذا و آب در زمین است که اغلب به نظر می رسد گیج کننده مناسب و بدون نشانه. در گذشته ایمان در دنباله یک وعده وجود دارد به زودی پایان دادن به طولانی سفر دشوار.

با گذشت دهها سال صحرا سواران خود را حفظ آرام تلاش برای حفظ تمام مسیرهای پیاده روی برای آیندگان و ارائه آنها را امن برای equestrians. بسیاری از آنها نام اولیه برای اعضای باشگاه. همه به مردم باز هستند.

در اوایل روز چند بازدید کننده پیاده گسترده مانند آنها امروز. وجود دارد هیچ بند زده, حیوانات خانگی و یا دوچرخه کوهستان یا نه. دنباله سوارکاری شد, تفریح و سرگرمی در زمستان در صحرا. اعضای خود را با مانت پیوست مهمانان که اجاره اسب از دود درخت اصطبل در زمان طولانی گروه به یک دست نخورده کویر. اغلب به دنبال خود چاک واگن خوبی مواجه نگردند با لذیذ دنباله کرایه وجود دارد همیشه جشن رفع خستگی در میان نمایش فوق العاده حماسه دره و طولانی فراموش شده مقصد. بالاتر از همه این فرصتی بود برای این باشگاه به گرد هم می آیند برای سواری مسیرهای پیاده روی های مختلف هر جمعه در طول فصل از اکتبر تا آوریل است.

بیست سال پیش صحرا سواران شاهد تغییرات آینده. آنها بخشی از یک گروه غیر انتفاعی کویر مسیرهای ائتلاف (deserttrailscoalition.org) که بیش اصلی سوارکاری رویکرد است. این گروه بندی باشگاه تلاش سایر فعلی و آینده کاربران است. دست در دست با Agua Caliente امروز آنها گسترش آگاهی نوین افزایش ترافیک و هشدار از آسیب های احتمالی ناشی از نامناسب دنباله دار استفاده کنید. حفاظت بنیاد گذاشته شده توسط کویر سواران را به همراه داشت 28 جدید و ترمیم مسیرهای پیاده روی که در حال حاضر پشتیبانی از طیف گسترده ای از کاربران با دولت و خصوصی پشتیبانی می کند.

در این سال صحرا سواران خود را جشن 90 سالگرد و جین Lykken Hoff نوبت از 100 سال است. هنگامی که یک باشگاه منحصر به فرد از دوستان و همسایگان آن تکامل یافته در طول جین عمر طولانی به یک باشگاه اجتماعی که در آن لباس غربی ملاقات الماس و کباب شد لذیذ است. این قلب تپنده در اوایل پالم اسپرینگز با آن شنی جاده ها و فضاهای باز برای سوار شدن به پایان جهان بدون توقف. سپس هالیوود اختصاص داده شده خود را, افراد مشهور, نام, به, عضویت, فهرستی swilling صفوف و بودجه به صورت مداوم نوین تعمیر و نگهداری از طریق سال های جنگ و پس از.

وقتی که آن زمان برای ضربه زدن به کشور بازگشت, به یاد داشته باشید این مسیرهای پیاده روی برای اولین بار پوشیده شده توسط Agua Caliente برای میلیون به عنوان آنها سفر به جمع آوری و شکار. تقریبا از دست داده در اوایل این قرن که روش های قدیمی از بین رفته در آن کابوی ها و سرخپوستان که سوار اسب است که محافظت از فرسایش آنها و شستشو کردن. بنابراین هنگامی که شما آنها را خارج و سوار بر اسب در سه شنبه, تبریک می گویم تلاش خود را برای نجات آنچه را که باید از بین رفت یک قرن پیش بدون یک کل بسیاری از کاربرانی که عاشق اسب و بیابان ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>