تاریخی شهر و کشور مرکز خرید در پالم اسپرینگز جدید 20 میلیون دلار طرح مرمت

مایدزرت | No comments

برنامه های جدید هستند که در آثار به بازیابی و ارتقاء شهر و کشور مرکز یک خوشه از تاریخی midcentury ساختمان های مدرن در مرکز شهر پالم اسپرینگز.

اما آنها نمی فراخوان از جمله 26-پا بلند “برای همیشه لطفا برای مرلین” مجسمه.

پالم اسپرینگز حفظ تاریخی مدیره در روز سه شنبه با تصویب قطعنامه ای جدید تغییر و ترمیم برنامه برای چه صاحب شن توسعه لقب “مرکز” است. برنامه خواهد شد در حال حاضر به معماری کمیته مشورتی برای تصویب.

این یک نقطه عطف لحظه برای یک سایت است که این موضوع از سال مجادلات بیش از پتانسیل تخریب برخی از سازه های طراحی شده بود که توسط معماران برجسته از جمله A. کوئینسی جونز, Paul R. Williams دونالد Wexler ریچارد هریسون آلبرت فری و جان پورتر کلارک.

“این یک پیروزی فوق العاده ای گفت:” پالم اسپرینگز بنیاد حفظ جمهور گری جانز که حمایت از اموال را حفظ و مرمت بیش از یک دهه است.

این مرکز شامل ساختمان های متعدد بین شمال کف دره و دره درایوهای نشسته در سراسر از شن را در مرکز شهر به خوبی توسعه پروژه که شامل Kimpton روآن هتل.

شن جمهور مایکل براون آورده در محلی معماران جیم Cioffi و سوزان Secoy به سر تا برنامه. او گفت: هدف این است که برای ایجاد یک مرکز فعالیت خواهد کرد که اتصال به تازگی redeveloped مرکز شهر به Agua Caliente Band of Cahuilla Indians’ تحولات در سمت شرق از دره عمیق و باریک رانندگی از جمله Agua Caliente, کازینو, مرکز فرهنگی و آبگرم است که میله میله برای باز کردن بعد از این سال و برنامه ریزی هاکی منطقه هدف برای باز کردن در 2021.

“ما نیاز به ایجاد یک شرق و غرب اتصال” براون گفت. “ما نیاز به انرژی است که این شهر شایسته و پایدار برای آینده است.”

براون گفت که او معتقد است نوسازی خواهد شد و قرعه کشی در بیشتر خرده فروشی و مواد غذایی گزینه برای مرکز شهر خریداران با امکان مسکونی و یا با استفاده از مهمان نوازی “به منظور جلب بیشتر فعالیت” به حیاط است که نشسته است در بین ساختمان های متعدد را تشکیل می دهند که این مرکز است.

هر چند او نمی خواهد به اشتراک گذاری چه مارک و گفت: “در حال حاضر فیلدینگ تماس از علاقه مند ممکن است مستاجر که قبلا گذشت فرصت برای ثبت نام اجاره در مجتمع های مجاور به Kimpton hotel.

“وجود دارد این است که تقاضا از چندین مستاجران, پس از پالم اسپرینگز است که بر روی نقشه و از مردم می خواهم به اینجا,” او گفت:.

براون گفت: بازسازی هزینه خواهد شد $20 میلیون به 25 میلیون دلار. پروژه کامل برگزار خواهد شد در ساخت و ساز سه فاز برای اولین بار است که توسط مجموعه ای برای شروع این سال است. برخی از مستاجران فعلی که در ماه به ماه اجاره خواهد شد آواره. حداقل یک زمان مستاجر سوغات فروشگاه مقصد PSP موافقت کرده است به یک لنگر در بازسازی پیچیده براون گفت.

این سایت رفته و از طریق تکرار متعدد از برنامه های. زمانی که متعلق به Wessman توسعه — پیشرو شرکت شن توسعه که اجرا شد توسط براون پدر جان Wessman قبل از او درگیر یک رسوایی فساد با آن-شهردار استیو Pougnet در سال 2015 — این بود که میله میله به یک جدید ماریوت هتل.

حدود دو سال پیش از شن با همکاری با شرکت معماری Marmol Radziner در یک طراحی مجدد برای شهر و کشور مرکز. برنامه ای به نام برای تخریب یک سوم از ساختار.

نیز وجود دارد صحبت از تخریب یک ساختمان به اتاق را برای 26-پا بلند “برای همیشه لطفا برای مرلین” مجسمه مرلین مونرو بود که پالم اسپرینگز از سال 2012 تا 2014. گردشگری, انجمن ترویج, گروه PS استراحتگاه شده است کار را به مجسمه بازگشت به شهر و براون گفته بود در اواخر سال 2019 او را با قرار دادن مجسمه در مرکز حیاط در مرکز و پرداخت هزینه برای نصب و راه اندازی آن.

اما براون در روز چهارشنبه گفت: آن را در این مرکز به دلیل اتصالات آن را در خواهد اورد ساختمان.

“این چشم انداز بود اما رفتن به نیاز به تخریب ساختمان و ما تصمیم گرفتیم ما قصد داریم برای انجام تخریب,” او گفت:.

در ماه ژانویه براون شنود گذاشته Cioffi یک پالم اسپرینگز ساکن است که تجربه بازسازی تاریخی midcentury ساختمان های مدرن به آمده تا با طرح های جدید که نمی شامل در نظر گرفتن هر گونه سازه ها به پایین. “این بود که بر این اساس ما در پروژه” Cioffi گفت.

سپس Cioffi به نام Secoy یک معمار که با این نسخهها کار خارج از کویر به عنوان به خوبی به عنوان اورنج کانتی.

آنها قبلا هم در بازسازی Kaptur پلازا در Tahquitz دره راه که در آن Secoy بود منجر معمار. او همچنین یک کلید راننده از گرفتن شهر و کشور مرکز در حفظ تاریخی لیست از جمله 2016 کلاس من تاریخی طراحی سایت از شهر پالم اسپرینگز که کوبیده خواهد شد پایین صحبت از تخریب.

“آنها به خوبی طراحی شده اند و آنها هستند که بی انتها نمونه از یک جامد طراحی و معماری خوب” Secoy گفت. “وجود دارد بسیاری از شخصیت-تعریف ویژگی های ساختمان خود را دارند.”

Cioffi گفت که شهر و کشور مرکز ساخته شده بین سال های 1946 و سال 1955 مهم است زیرا آن را یکی از اولین نمونه هایی از استفاده از مخلوط معماری و چون از معماران مشهور که کمک به بخش های مختلف از اموال.

طراحی برنامه های هدف برای باقی ماندن به عنوان واقعی به برنامه های اصلی امکان خنثیسازی دهه add-ons و نوسازی به خواص آنها را در دسترس تر و مدرن کدهای.

فاز اول این پروژه در زنجان به پایان خواهد رسید در سال 2021 خواهد شد عبارتند از: بازسازی بانک مرکزی امریکا به ساختمان اصلی آن طراحی و نمای کار در کف دره درایو.

“کل ایده در اینجا این است که فقط یک مرمت اما دوباره هدف از این ساختمان پس از آن می تواند دوباره برای یکی دیگر از 50 یا 60 سال” Cioffi گفت.

دانشگاه جانز رئیس جمهور از پالم اسپرینگز حفظ بنیاد گفت: برنامه های جدید کمک خواهد کرد که سیمان پالم اسپرینگز’ نقش به عنوان یک مقصد برای دیدن و درک midcentury معماری مدرن و ایجاد یک جریان بین “براق جدید توسعه” و تاریخی midcentury سازه های مدرن.

“ما بسیار حمایت داده شده این تیم است که کار بر روی آن” او گفت:. “این مردم با اعتبار. آنها دارای یک پیشینه ثابت در اینجا در شهر است.”

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار و املاک و مستغلات در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458 یا [email protected] دنبال ملیسا در توییتر @melissamdaniels

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>