تاریخ حرکت: صفحه اصلی ملبورن مهاجران از نقل مکان به محل جدید مجموعه برای تبدیل شدن به موزه فرهنگی

فلوریدا تودی | No comments

چارلز جکسون متولد شد یک پیاده روی کوتاه از هوای گرم بانک ها از جرثقیل کریک که در آن کوچک اما محکم oakwood صفحه اصلی ارائه شده ساکنان یادآوری بقای ایمان و استقامت.

پنج شنبه 84 ساله تماشا به عنوان کارگران با دقت منتقل 1100 فوت مربع خانه ساخته شده در 1880s – به محل جدید خود در جنوب ملبورن محله فقط چند پا از جایی که او به دنیا آمد. آنجا نشستن بر روی مدفوع Jackson نگاه به عنوان ساختار کشیده شد بر روی خالی بسیاری در سراسر خیابان را از بیشتر آلن AME Church.

“این است که تاریخچه آن را همه چیز در مورد ترک یک میراث برای نسل های آینده گفت:” جکسون, Sr, 84 ساله تاجر و رهبر جامعه.

بیشتر: ما لانه بهترین: پروژه های بهبود صفحه اصلی ما را ترک آرام cozier در مواقع استرس

بیشتر: کاکائو کشیش پایدار میراث جشن با تغییر نام خیابان

“این واقعا باور نکردنی برای دیدن این اتفاق می افتد. اما آن را به آموزش افراد جوان این است که از کجا آمده ایم. همه می دانند که چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر. آن را سخت برای به دست آوردن کودکان به ببینید که چقدر ما آمده ایم اما دانش قدرت است.”

غیر انتفاعی بیشتر آلن شرکت توسعه گروگان پروژه به حرکت از جرثقیل Creek با همکاری نورث روپ گرومن به عنوان بخشی از یک برنامه ریزی برای استفاده از این ساختار به عنوان یک موزه فرهنگی است که تمرکز بر تاریخ غنی این منطقه است.

“این سه سال بوده است در ساخت” گفت: James Shackleford رئیس جمهور بیشتر آلن توسعه که همچنین دارای یک جشنواره سالانه برجسته تاریخ فرهنگی این منطقه است.

“این خانه که قرار بود برای پاره پاره کردن. آن را حل و فصل اول صفحه اصلی و در طول سال قرار دارد چند خانواده است. نگاهی به ویندوز, کسانی که از 1800s شما نمی بینید که دیگر” Shackleford گفت: تماشای به عنوان خانه پاک سربار خطوط انتقال نیرو به سازی جدید خود را به محل استراحت.

خانه در هم تنیده شده است با تاریخ است. در سال 1880 آمار ایالات متحده اشاره کرد که پنج وجود دارد سیاه و سفید مردان که سرپرست خانوار در شهرستان Brevard. سه نفر از مردان بودند پیتر رایت – یک حامل پستی که تحویل پست بالا و پایین رودخانه هند – همراه با برادران رایت و بلعم باعورا آلن. سه وارد شده بود در آنچه که بعدها تبدیل به ملبورن در مورد 1867 پس از آنها رهایی از بردگی است. ساکنان صید کوچک نگه داشته شده محصولات کشاورزی و زندگی در خارج از زمین.

بیشتر: باکره قطار به مرکز شهر ملبورن عبور برای 2 سال برای ساخت و ساز پل

بیشتر: MLK روز: جدید تظاهرات یک تماس برای عدالت

این خانه کوچک ساخته شده در زیر تاج پوشش درختان بلوط همراه با پشه-سنگین بانک رودخانه نیز استفاده می شد توسط فورت والتون بیچ برادران و رابرت و کری لیپسکام برای ایجاد آلن چپل AME Church. در طول سال های مختلف خانواده زندگی می کردند در خانه است. نوسازی صورت گرفت و کسی حتی با قرار دادن در یک تهویه مطبوع پنجره واحد برای کمک به مبارزه با فلوریدا گرما.

ماری McCray که تماشا از او به نمایش در ایوان به عنوان پیمانکاران به آرامی جلو و ساختار در کنار جاده در مقابل خانه او هیجان زده شد که خانه را پیدا خواهد کرد یک هدف جدید.

“این واقعا خوب برای دیدن این زمینه گفت:” McCray که زندگی در این محله از سال 1998 است. “من فکر می کردم در یک زمان آن را فقط می شود در پایین توسط کریک.”

Deb درکسلر مدیر شرکتی در نورث روپ گرومن گفت: این پروژه مهم است. “این حفظ تاریخی است. این ساختمان به این جامعه و فرهنگ بسیار غنی” درکسلر گفت.

به تاریخ نورث روپ گرومن اهدا کرده است $60,000 برای این پروژه است. “من واقعا کمی ضعف است. من واقعا هیجان زده برای جامعه. من هیجان زده برای افرادی که سرمایه گذاری زیادی از وقت خود را.”

Shackleford گفت که گام بعدی در حال حاضر خواهد بود به طور کامل بازرسی خانه و اطراف آن زمینه. پس از آن وجود خواهد داشت اعانه پس از پذیرش کمکهای مالی از ساکنان مشتاق گفتن جنوب ملبورن داستان.

“ما برخی از برنامه و آن را به یک” Shackleford گفت.

“اما از آن خواهد شد انجام می شود.”

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>