ها هیئت مدیره به احتمال زیاد تا به قدرت به تصویب قوانین جدید تنظیم طوفان کرکره

فلوریدا تودی | No comments

عزیز Poliakoffs,

ما کوچک ها تصمیم گرفته است به دنبال یک صاحب خانه که تا به حال خود را در طوفان کرکره بسته برای بیشتر از دو سال گذشته است.

چند تن از همسایگان خود را در حال بالا بردن سر و صدا در پس راز رئیس جمهور و اعضای هیئت مدیره تصویب یک قانون در مورد پرده طوفان که حکومت تحمیل شد در جلسه سال گذشته است.

آنها تغییر معماری “دستورالعمل” سند می گویند که کرکره می تواند بسته نمی شود مگر اینکه یک نام طوفان نزدیک بود در 200 مایل از جامعه است. آنها اعلام در اطلاعیه جلسه که آنها را به تغییر برخی از اسناد و مدارک.

قبل از این برای حدود 30 سال وجود دارد شاتر قوانین. ما در دراز مدت صاحبان پدربزرگ از این قانون ؟

امضا M. P.

بیشتر: محل سکونت هیئت مدیره رای گیری ممکن است حذف توسط مدیر به یاد بیاورید; استخر بسته شدن نه مجازات

عزیز M. P.

ترین ها پیمان ارائه می کند که این ها می تواند اعمال معماری کنترل و قوانین حاکم بر بسیاری. به طور کلی همه صاحبان خواهد بود موضوع را به قوانین است.

Grandfathering تنها به بازی می آید زمانی که شما در حال تلاش برای تغییر موجود و استفاده مداوم از اموال.

در حالی که درست است که این صاحب خود را به سمت چپ کرکره بسته برای دو سال, من فکر نمی کنم که واقعیت امر محافظت از او را از مقررات جدید. او به عنوان خانه خود را منوط به علم به این که وجود یک انجمن است و انجمن تا به حال حق به اعلام قوانین و محدود کردن استفاده از خانه خود را — که او را محدود می شود قوانین است.

در اینجا که در آن او می تواند باز کردن و بستن کرکره خود را در خواهد شد من فکر می کنم او در حال رفتن به دشواری اجتناب از محدودیت.

شما باید آگاه باشید که این ها موظف به اعلام معماری کنترل به شیوه ای خاص. نوشته اطلاع از هر جلسه که در آن اصلاحات مربوط به قوانین مربوط به بسته استفاده خواهد شد در نظر گرفته شود باید از طریق پست به صاحبان و ارسال شده در اموال و نه کمتر از 14 روز قبل از جلسه.

از یک طرف شما می گویند که رئیس جمهور تحمیل قانون راز — اما از سوی دیگر شما می گویند اطلاع از این نشست اظهار داشت که “تغییر برخی از اسناد و مدارک.”

اگر انجمن ارسال می شود اطلاع از جلسه هیئت مدیره حداقل 14 روز پیش و در صورتی که متوجه اظهار داشت که قوانین مربوط به استفاده از بسته در نظر گرفته بود من فکر می کنم آنها در انطباق با اساسنامه و بنابراین بدون کسب اطلاعات بیشتر, من فکر نمی کنم شما می توانید جلوگیری از شاتر محدودیت.

بیشتر: باید جامعه را در ارتباط عموم شناسایی Covid-19 آلوده ساکنان?

عزیز Poliakoffs,

در طول زمان همه گیر ترین تابلوهای قادر به ملاقات در فرد به انجام کسب و کار. اگر آنها را با استفاده از تکنولوژی مانند ویدئو کنفرانس چه گزینه های در دسترس هستند و خداوند در ازای از نظر قانونی متوجه جلسه مطابق با فصل 720?

تحت چه شرایطی صورت وجود خواهد هیئت مدیره مجاز به استفاده از یک ماده موجود در بخش 617.0821 Fla. آمار. — عمل توسط مدیران بدون یک نشست به منظور تصمیم گیری و هزینه های برای ها?

غایب اضطراری مانند یک بیماری همه گیر می کند و یک هیئت مدیره با اقتدار به استفاده از آن 617 ارائه خودسرانه به اجرای روال ها تصمیم گیری است که می تواند در غیر این صورت کار گرفته می شود در یک به طور منظم برنامه ریزی شده جلسه ؟

امضا, D. H.

عزیز D. H.,

ما می دانیم که تخته ممکن است از شرکت در جلسات از طریق تلفن و ویدئو کنفرانس زیرا که در توضیح داده شده است مربوط به انجمن جامعه بیافزایند. برق اضطراری مفاد اساسنامه ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد روش انجام جلسات — تنها با توجه به مقدار زیادی از توجه است که باید فراهم شود.

بخش 617.0821 Fla. آمار., فراهم می کند که مگر این آیین نامه و یا مقالات ارائه در غیر این صورت مدیران می توانید اقدام خارج از جلسه در صورتی که اقدام است که با اتفاق آرا رضایت نوشته شده است.

بنابراین اولین مانع این است که این تصمیم باید به اتفاق آراء. با فرض این که هیئت مدیره اقدام به اتفاق آرا آن را معلوم نیست که آیا جامعه انجمن تخته می توانید با استفاده از این ارائه نه برای سود شرکت عمل می کنند.

عمل موثر است مگر در مواردی وجود دارد یک ماده در فصل 718, 719 یا 720 که به طور مستقیم در جنگ — که در این صورت مربوط به انجمن جامعه اساسنامه خواهد کنترل کند.

پس چه نیاز است که تمام جلسات هیئت مدیره متوجه شود و باز به طور مستقیم در تضاد با ارائه نه برای سود شرکت عمل می کنند بیان کرد که مدیران عمل می کنند در خارج از جلسه اگر عمل است که با اتفاق آرا موافقت?

این معلوم نیست و من نمی دانم داور یا دادگاه با توجه به موضوع است. من گاهی استفاده از این روش تنها برای عملیات است که بسیار غیر-جنجالی — از قبیل سازماندهی مجدد افسران. من توصیه نمی با استفاده از این روش برای هر چیزی اساسی به عنوان آن را ممکن است برای به چالش کشیدن.

رایان Poliakoff یک شریک در حامی Aboud Poliakoff & Foelster دفتر هیئت مدیره گواهی متخصص در مالکیت مشترک و برنامه ریزی شده توسعه قانون است. این ستون اختصاص داده شده به حافظه از Gary Poliakoff پیشگام جامعه انجمن حقوقی صنعت مدافع خستگی ناپذیر و نویسنده رساله و کتاب و صدها مقاله است. رایان Poliakoff و گری Poliakoff در حال همکاری نویسندگان محله های جدید—مصرف راهنمای مشاع, Co-Op و هوا زندگی می کنند. سوالات خود را به ایمیل [email protected] لطفا مطمئن شوید که شامل محل سکونت خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>