‘شهر تصاحب’: HGTV ستاره بن و ارین نپر اعلام برنده town برای سری

لدگر | No comments

بن و ارین Napier, لورل شوهر و همسر نوسازی خانه و HGTV دو روز پنج شنبه اعلام کرد این شهر به ویژه در جدیدترین سری “شهر تصاحب.”

زن و شوهر, برجسته, در, آمار, تلویزیون چهار فصل مجموعه در لورل می سی سی پی “شهر” را در سراسر کشور تماس در ماه ژانویه برای مردم به ارائه شهرهای خود را برای شش قسمت ویژه ساخت بیش از کل شهر است.

بیشتر: ‘شهر’ ستاره تلویزیون از می سی سی پی به مشبك نوار برای هتل در Ole Miss پردیس

شهر Wetumpka آلاباما انتخاب شد از بیش از 500.000 عکس و ویدیو ارسالی به نمایندگی از 2600 شهرهای سراسر کشور با توجه به HGTV. با جمعیت کمتر از 9,000, Wetumpka را دریافت کنید و از یک عمر با تمام شهر ها makeover.

داستان ادامه دارد پس از, گالری عکس,

“بازسازی یک خانه در یک زمان است که یک تجربه عالی. اما فرصتی برای حمایت از کل یک شهر که در آن ما کمک به جامعه بازگشت به زندگی — این چیزی است که ما همیشه می خواستم به سعی” بن نپر گفت: در آزادی مطبوعات.

شهرهای با جمعیت کمتر از 40000 بودند دعوت به شرکت در فرآیند انتخاب. مردم فرستاده شده شهرهای خود را به یک سایت آپلود عکس, فیلم ها و اظهارات در مورد اینکه چرا شهر خود منحصر به فرد بود, بود ارزش تاریخی یا متمایز معماری.

بیشتر: شما ممکن است ببینید HGTV را ارین و بن نپر در این مرکز شهر لورل ناهار نقطه

این HGTV مطبوعاتی اظهار داشت که Wetumpka آلاباما بود که “گوهر از شهر, کلاسیک, کوچک, جنوب, شهر, اما نه بدون سهم خود را از چالش ها و نیاز به برخی از ساختاری و زیبایی شناسی پیشرفت است.”

این مجموعه قرار است برای اکران در سال 2021 اما بینندگان می توانید یک پیش نمایش در “شهر خانه: یک شهر کوچک ادای احترام” پخش در 7 p. m. دوشنبه.

تماس با بادامک Bonelli در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @cambonelli.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>