امنیت waives قوانین فدرال برای حصار مرزی قرار دادن آخرین آمریکایی پلنگ در معرض خطر

مایدزرت | No comments

وزارت امنیت داخلی را تایید کرده است 177 کیلومتر مرز حصار ساخت و ساز در روند waiving چند ده قانون به منظور حفاظت از محیط زیست تشویق نظارت عمومی و حفظ آمریکایی های بومی فرهنگی.

محیط زیست می گویند که بخش های جدید از 30-پا-بالا فولاد نرده تمام باقی مانده حیات وحش دالان که چند پلنگ هنوز هم فعال در ایالات متحده استفاده سرگردان زیستگاه خود. اگر این اتفاق می افتد این حیوانات را نمی خواهد بود قادر به اتصال با بزرگتر جمعیت در شمال مکزیک و ایالات متحده آمریکا خواهد شد به احتمال زیاد میزبان بیشتر وحشی پلنگ.

چشم پوشی امضا شده توسط وزیر امنیت داخلی چاد گرگ شد منتشر شده در فدرال ثبت نام در روز دوشنبه و مربوط به بخش های از مرز در کالیفرنیا و آریزونا و نیومکزیکو و تگزاس.

در دولت براده گرگ گفت: تصمیم گیری شد و در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی جهت پیشبرد سفت مرز با مکزیک. “به منظور دستیابی به این هدف, جمهور, در میان چیزهای دیگر که من اقدامات فوری برای جلوگیری از همه غیر قانونی و ورود به ایالات متحده” گرگ گفت.

با استناد به مقامات اعطا شده توسط قانون حاکم امنیت ملی و مهاجرت گرگ اعلام کرد که امنیت خواهد دور زدن قوانین از جمله گونه های در معرض خطر عمل ملی سیاست های زیست محیطی, قانون فدرال سیاست زمین و قانون مدیریت بومی آمریکایی گور حفاظت و بازگشت قانون به آثار باستانی عمل می کنند و دیگران.

این حرکت بود panned توسط گروه های زیست محیطی به عنوان مخرب و غیر ضروری را پوشش زمین است که در حال حاضر دشوار است برای مهاجران به گذشتن.

“این غم انگیز به قربانی های زیبا و طبیعی از میراث این مرز و مقدس مادری آمریکایی سایت برای یک وعده انتخاباتی گفت:” شیدا Serraglio, جنوب, حفاظت, حمایت مرکز تنوع زیستی. “او خورد زمین های عمومی و دیگر آژانس های فدرال برای دریافت این انجام می شود.”

وحشی جگوار جنبش شده اند از نزدیک تحت نظارت در آریزونا به دلیل وجود دارد تا چند هنوز هم فعال در ایالات متحده وجود دارد تنها یکی از شناخته شده جگوار — به نام ماچ ب — چپ در این کشور که آن را فوت در سال 2009 پس از یک مدت طولانی و بحث برانگیز به دام افتادن در دام.

چند سال بعد jaguars شد به طور غیر منتظره ای خال خال شمالی از مرز یک بار دیگر. از آن پس سه تا از این گربه های بزرگ و شناخته شده به عنوان El Jefe, Sombra و یو’oko — صرف زمان قابل توجهی در ایالات متحده اگر چه حداقل یک اعتقاد بر این است که پس از درگذشت.

این گونه پس از پرسه می زدند از کالیفرنیا به لوئیزیانا با توجه به خدمات شیلات و حیات وحش, اگر چه در حال حاضر آنها تنها در آریزونا. پلنگ ذکر شده به عنوان یک گونه در معرض خطر.

“در جنوب آریزونا وجود دارد فقط تعداد انگشت شماری از با کیفیت بالا جگوار جنبش دالان باقی مانده و این پیشنهاد مسافت پیموده شده را مهر و موم همه کسانی که خاموش” Serraglia گفت. “این خواهد شد بیش از بازی برای پلنگ در ایالات متحده اگر این دیوار ساخته شده است.”

ساخت و ساز نیز تاثیر کالیفرنیا در مرز جنوبی. ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) اعلام کرد پنج مایل از حصار جدید در سان Diego شهرستان و بازسازی 14 کیلومتر از زمان موانع وجود دارد.

“در شهرستان امپریال CBP خواهد ساخت حدود 11 کیلومتر جدید جراحی bollard شمشیربازی” با توجه به نامه ای از CBP به تاریخ مارس 16.

با توجه به آزادی مطبوعات از CBP که می افتد تحت امنیت میهن “ساخت و ساز پیش بینی شده است برای شروع در اوایل سال 2020 است.” اما دیگر دولت براده نشان می دهد یک نظر عمومی دوره باز باقی خواهد ماند تا 15 آوریل است.

وقتی پرسیده شد که برای پروژه های ساخت و ساز جدول زمانی و تفکیک مهاجرت چهره های که در آن حصار جدید است پیشنهاد CBP ارجاع سوال به امنیت. این بخش نیز پاسخ نمی دهند.

در بیانیه مطبوعاتی خود اعلام پوشی CBP گفت: حصار شد مورد نیاز برای مناطق است که “تجربه تعداد زیادی از افراد و مواد مخدر در حال قاچاق به کشور غیر قانونی است. پروژه مناطق نیز مورد استفاده توسط افراد ، گروه ها و سازمان های جنایی فراملی (TCOs) به عنوان قاچاق مواد مخدر دالان.”

مخالفان افزایش یافته و از مرز ساخت و ساز استدلال این ادعا هستند و پر از شکوفه و جدید نرده های غیر ضروری به دلیل قاچاق به شدت مناطق در حال حاضر قفل شده است.

یک تجزیه و تحلیل از آمار دولت نشان داد که عوامل گشت زنی در مرز دستگیری تنها کسری از تعداد مهاجران بدون آنها یک بار بود. در سال مالی 2000 بیش از 1.6 میلیون نفر بازداشت شدند در تلاش برای عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک. این تعداد کاهش یافته و 75 درصد تا سال 2018 است.

مرکز و دیگر سازمان محیط زیست در حال حاضر در حال مبارزه امنیت داخلی در دادگاه بیش از آن تصمیم به چشم پوشی از قوانین در مرز. Serraglio گفت: مبارزه برای مشارکت عمومی و زیستگاه های بهداشتی به طور کلی و نه فقط یک گونه است.

“هنگامی که شما باید پلنگ در چشم انداز وب از زندگی دست نخورده است. اکوسیستم توابع بهتر است,” او گفت:.

رافائل کررنزا از Arizona Republic کمک به این داستان. علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>