تجلیل کاهش یافته است و می سی سی پی کشته افسران memorialized

لدگر | No comments

می سی سی پی از دست داد و چهار مأموران اجرای قانون در سال 2019. به افتخار کسانی که مردان نام خود را اضافه خواهد شد به دولت یادبود از کشته افسران همکار قبل از آنها.

هر سال می سی سی پی افتخارات هر دو کاهش یافته و بالا “پلیس” در این دولت در طول پولیس ملی در هفته جکسون. اما در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مراسم برگزار شد به صورت جداگانه در سراسر کشور.

میسیسیپی افسر پلیس رابرت McKeithen درگذشت مارس 5, پس از تیرباران در پشت چندین بار در اداره پلیس پارکینگ. یک نیروی هوایی کهنه McKeithen شده بود با گروه 24 سال. او برنامه ریزی بازنشستگی در پایان 2019.

Lowndes County پاسبان ویلی “بوق زدن” غرب 81, درگذشت مارس 9, سه روز پس از از دست دادن کنترل وسیله نقلیه خود را. او را خدمت مقالات زمانی که او سقوط کرد.

غرب بوده است پاسبان از سال 1971 شد و خدمت خود را 13th دوره متوالی. او قبلا خدمت با کلمبوس اداره پلیس و Lowndes County Sheriff ،

او در مجموع از 52 سال از اجرای قانون خدمات و عضو موسس و اولین رئیس جمهور می سی سی پی پاسبان انجمن با توجه به استیو Pickett با می سی سی پی آزادی مشروط هیئت مدیره.

Chickasaw شهرستان معاون کلانتر Jeremy Allen Voyles درگذشت اوت 28, زمانی که او و یک افسر مبارزه با مواد مخدر بودند در تحقیقات و وسیله نقلیه خود را بیش از نورد.

Voyles خدمت کرده بود با Chickasaw شهرستان کلانتر و برای مدت پنج سال اختصاص داده بود به شمال می سی سی پی با مواد مخدر واحد. او قبلا به عنوان یک افسر اجرای قانون با می سی سی پی در بخش حمل و نقل, Pickett گفت.

Panola شهرستان پاسبان Eula ری “Raye” هاوکینز درگذشت دسامبر 12 پس از او با یک مظنون در طول یک وسیله نقلیه پیگیری. او پسر یک Batesville افسر پلیس یکی از اولین در صحنه است.

Lowndes County عدالت قاضی دادگاه پگی فیلیپس کار می کرد با غرب برای چندین دهه و به یاد او به عنوان یکی از دوستان که صحبت می کرد در ذهن او اما درمان هر کس او را ملاقات کرد ،

“ما کار را برای من نمی دانم که چگونه بسیاری از سال…. شما می توانید نگاه برای بوق زدن در اینجا هر روز صبح. او فوق العاده پاسبان” فیلیپس گفت. “من نمی توانم بگویم یک کلمه بد در مورد بوق زدن من واقعا نمی توانید.”

سال پیش غرب به فیلیپس یک صلیب کوچک به عنوان در حال حاضر. او گیر کرده و آن را در مقابل او مقدس که در آن ماند تا کنون از.

“زمانی که من در انتخاب کتاب مقدس من هر روز به انجام روزانه من از خود گذشتگی می بینم که کمی عبور و آن را به من یاد Hoot,” او گفت:.

در حالی که چهار نام اچ خواهد شد در یادبود این سال آن را نیز یک یادآوری از آنهایی که خود نیز جان خود را خدمت می سی سی پی.

می سی سی پی اداره مبارزه با مواد مخدر عامل Lee Tartt کشته شد در سال 2016; به نام او رفت و در یادبود در سال 2017. از غم مرگ برادر بزرگتر خود کیت Tartt گفت: وزارت آغاز شده است و بسیاری از مردم یاد گرفته اند از لی Tartt را ایمان مسیحی است.

“کسانی که همه چیز فوق العاده شما سعی کنید به سرمایه گذاری در زمانی که شما واقعا روز بد” کیت Tartt گفت.

هر دو برادر از صرف مقدار زیادی از زمان در جاده ها و دو را بحث به عنوان کیت ساخته شده و رفت و آمد روزانه به عقب و جلو از جکسون به گرانادا. آنها بسیار نزدیک کیت گفت و حتی خرید برخی از زمین های کشاورزی با هم. اما وجود دارد یک شوخی در حال اجرا است که آنها هرگز می تواند برنامه را هم به دلیل Lee خواهد بود یا اعزام جایی در شکستن تماس بگیرید و یا او را می شنوید و احساس می کنید نیاز به کمک.

یادآوری یک داستان خاص کیت مشترک چگونه او و لی دیدم یک معامله مواد مخدر به پایین در یک فرصت مناسب از فروشگاه.

دو متوقف شده بود به صورت گاز و به عنوان لی بود پمپاژ دو نفر رد و بدل مواد مخدر و پول حق در مقابل او نمی دانستند آنها در ارتکاب جرم نه 10 فوت از یک MBN عامل.

“مورد علاقه اش گفته بود,” واقعا ؟ واقعا؟’ ما تمام برنامه های برای شب متروک چرا که او hadto مراقبت از آن است.”

“او کمال افسر پلیس” Tartt گفت: از برادر خود. “او آغاز شده به عنوان یک گشت پلیس او می خواست می شود یک پلیس او پلیس خوب. او برگزار شد بسیار بالا استاندارد برای تمام افسران پلیس. او انتظار بیشتری از خود نسبت به او از دیگران است.

“من فکر می کنم نقش او پر بود شب او کشته شد او طراحی شده بود. من فکر می کنم آن را در DNA خود را. آن را فقط که او بود و او را به انجام کار درست. او نمی باید وجود داشته باشد که شب اما به دلیل موقعیت خود او انتظار می رود خود را به آن شب وجود دارد.”

Tartt گفت: او را همیشه به یاد داشته باشید لحظات اطراف تماس تلفنی گفتن او را که لی ضرب گلوله کشته شده بود.

“من شنیده ام بسیاری از مردم می گویند که آنها رفتن به شوک و آنها را فراموش کرده ام. من به یاد داشته باشید همه چیز من منتهی به آن, من به یاد داشته باشید همه چیز من ، من به یاد داشته باشید هر تیک تیک ساعت…سپس آن را فقط یک ماده از این روند به شکل مکانیکی در اینجا مراحل your’e رفتن را از طریق رفتن. واقعا dawns بر شما پس از مراسم تشییع جنازه.

یک روز پس از تشییع جنازه, کیت رفت به مزرعه. برادر خود را بوت چاپ, هنوز تازه بود در گرد و غبار.

“این زمانی است که آن را غرق در” او گفت:.

کیت Tartt گفت: “درد وجود دارد هر روز به خاطر او نیست” اما “خاطرات خوب هستند.”

او نتواند برادر اما متکی به اشتراک گذاشته شده خود را ایمان به عنوان یک راحتی.

“لی ایمان و باور نکردنی بود,” او گفت:. “امنیت در دانستن اینکه چه چیزی اتفاق می افتد به مردم پس از مرگ واقعا بازدید صفحه اصلی زمانی که شما از طریق چیزی شبیه به آن است..این از دست دادن اما در برخی از راههای شما می دانم که او به خانه رفته بود و با خداوند و ما عقب هم روزی که افسانه چیز است.”

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>