‘داغ پینک سنگ رودخانه’ با زنده شناور کنسرت شنبه

فلوریدا تودی | No comments

محبوب بروارد باند داغ صورتی خواهد آمد از coronavirus-اعمال قرنطینه در روز شنبه به اولین کنسرت زنده از آنجا که این بیماری همه گیر بسته سالن های محلی. اما آنها در حال نگه داشتن طرفداران خود ایمنی در ذهن: برای ترویج اجتماعی فاصله گرفتن از آن خواهد شد یک شناور کنسرت در رودخانه هند.

گروه راک است که نقش پوشش آهنگ از ’60s, 70s و 80s خواهد شد “سنگ رودخانه” روی رودخانه هندی ملکه مواقعی. طرفداران می توانید به تماشای این کنسرت از قایق خود را و جمع آوری شده در این نزدیکی هست و یا عملا در Facebook.

“ما می توانیم همه, اجتماعی دور, اما همچنین ما چیزی هم گفت:” اعضای گروه لایحه ارسکین.

“این خواهد بود چیزی جدید و متفاوت است اما اغلب کسانی که بیشترین هیجان انگیز نشان می دهد به بازی گفت:” داغ پینک خواننده جیمز Spiva. “ما فکر این امر می تواند سرد, خلاق, راه برای انجام کاری متفاوت است. ما می توانید برخی از موسیقی و مردم از خانه که در آن آنها می توانند لذت بردن از موسیقی زنده کنسرت اما هنوز هم نگه داشتن اجتماعی فاصله است.”

شناور کنسرت ایده رودخانه هندی ملکه صاحب پنی فلاهرتی که رسیده به گروه. “آنها در حال اهدای قایق ما در حال قرار دادن بقیه هم گفت:” ارسکین.

“ما می خواهم برای گفتن یک تشکر ویژه از رودخانه هندی ملکه برای آوردن ایده به ما” Spiva گفت. “ما بازی را از دست ندهید.”

پاسخ از طرفداران در رسانههای اجتماعی مثبت بوده است.

“من فکر می کنم مردم خیلی stoked,” Spiva گفت. “ما تا به حال بیش از 10 ، 000 بازدید در ما (Facebook) ارسال در روز اول.”

با توجه به توضیحات رویداد های رودخانه هندی ملکه خواهد شد قرار است بر روی رودخانه off shore از کاکائو ایجاد کرد اجازه می دهد مسئول boaters به جمع آوری در اطراف برای کنسرت. اما اگر شما لازم نیست که یک قایق نگران نباشید.

“ما در حال آوردن کامل ما بزرگ سیستم تا مردم را بشنود و ما را در خط ساحلی و همچنین” Spiva گفت. “من فکر می کنم هر کس در رودخانه در حال رفتن به ما را بشنود.”

در مورد آب و هوا رو به وخامت این آخر هفته دهندگان در حال برنامه ریزی پشتیبان گیری تاریخ مارس 23.

این COVID-19 قرنطینه آورده چالش برای گروه. “تعداد کمی از ما زندگی می کنند در شهرستانهای مختلف پس از آن سخت است برای سفر” ارسکین گفت. “اما ما شده ایم ساخت برنامه های, تلاش برای کشف کردن آنچه که بهترین گام های بعدی برای بیرون آمدن از این.”

زمانی که فرصت به وجود آمد برای انجام یک کنسرت ارسکین گفت که این گروه آماده بود. “ما هیجان زده به آن را انجام دهد.”

“صورتی داغ سنگ رودخانه”

زمان: پنج شنبه, مارس 16 در ساعت 2 بعد از ظهر

باران تاریخ: مارس 23; بررسی Facebook برای به روز رسانی

که در آن: در رودخانه هند در نزدیکی کاکائو ایجاد کرد

هزینه: رایگان. بدون بلیط مورد نیاز است.

در وب: hotpinktheband.com و یا facebook.com/events/698061630990459

کریستینا LaFortune سرگرمی و TgIF سردبیر در فلوریدا امروز. او را دنبال کنید در Facebook در facebook.com/christinalafortune در توییتر در @lafortunec و یا ارسال یک ایمیل به در [email protected]

این که آیا شما علاقه مند به موسیقی و تئاتر و جشنواره ها یا سایر سرگرمی های محلی فلوریدا امروز کردم تا شما پوشیده شده است. پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>