خانه امنیت رئیس Bennie تامپسون تایید بایدن

لدگر | No comments

می سی سی پی را تنها دموکرات کنگره روز پنجشنبه گفت که او صحه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای رئیس جمهور روز جلوتر از دولت ریاست جمهوری اولیه.

در کنگره ایالات متحده Bennie تامپسون رئیس خانه امنیت داخلی کمیته. او تنها آفریقایی عضو می سی سی پی, هیئت نمایندگان کنگره.

می سی سی پی جمعیت است که حدود 38 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و رای دهندگان را تشکیل می دهند بخش قابل توجهی از دموکراتیک اولیه رای دهندگان. دولت اولیه شنبه است.

“جو بایدن صرف تمام عمر خود را در خدمت چیزی بزرگتر از خودش. او تا به مبارزه در کنار ما در هر مبارزه که مهم” تامپسون در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “کشور ما نیاز مبرم اخلاقی رهبری است که می تواند پایان امروز بخش و نفرت و به کشور ما هم. جو نشان داده است که او دارای شخصیت و مهارت بی همتا به ما منجر شود و کارها انجام می شود.”

انتخابات مقدماتی: الیزابت وارن در حال پایان دادن به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پس از شکست به پیروزی در هر اوایل اولیه متحده

انتخابات مقدماتی: از دست ندهید. دموکراتیک اولیه: چه کسی انجام خواهد داد دولت به عنوان نژاد باریک به بایدن ساندرز?

جکسون شهردار چکو Antar لومومبا هفته گذشته اعلام کرد که او صحه ایالت ورمونت برنی ساندرز در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. جکسون یک اکثریت سیاه شهر. لومومبا که یک دموکرات با حضور “مردم حزبی” که در آن شرکت کنندگان تصمیم به بازگشت Sanders.

ساندرز سفر به جکسون در سال 2018 که در آن او و لومومبا شرکت کننده در یک انجمن عمومی در مورد نابرابری اقتصادی در ایالات متحده 50 سال بعد از ترور کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور

هر دو ساندرز و بایدن در حال برنامه ریزی برای مبارزات انتخاباتی در جکسون. ساندرز تنظیم شده است به نظر می رسد جمعه و بایدن به نظر می رسد یکشنبه.

تامپسون شده است در خانه پس از برنده شدن در یک سال 1993 ویژه انتخابات. او طولانی ترین خدمت عضو فعلی می سی سی پی, هیئت نمایندگان کنگره.

تامپسون گفت: بایدن دارای تجربه مهم در امنیت ملی است.

“من تشخیص اهمیت داشتن یک رئیس جمهور که دارای تخصص و روابط به رهبران سراسر جهان است. جو بایدن رهبر این کشور باید در این زمان نامشخص و من ایستاده و با او به مبارزه برای روح ملت ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>