هوستون ما دیگر مشکل: پنجاه سال پس از آپولو 13 در جهان چهره های جهانی همه گیر

فلوریدا تودی | No comments

“هوستون ما تا به حال یک مشکل است.”

این خط یکی از به یاد ماندنی ترین از ماموریت آپولو 13 که می تواند تا حد زیادی نسبت به فیلم هالیوود بازیگران جایزه اسکار برنده تام هنکس ساخته شده بعد از 25 سال پس از ماموریت اصلی.

آپولو 13 قرار بود سوم ماه فرود. فرمانده Jim Lovell و قمری خلبان فرد Haise شده اند که پنجم و ششم آمریکایی ها به راه رفتن بر روی ماه.

اما سرنوشت دخالت کرده است.

ماموریت راه اندازی در 2:13 p. m. 11 آوریل 1970 از مرکز فضایی کندی پد 39A. دو روز بعد در آوریل 13, فاجعه رخ داد.

در حالی که در مسیر به ماه یکی از مخازن اکسیژن در آپولو خدمات ماژول پاره مجبور خدمه سر به قمری به نام برج دلو و اقامت وجود دارد تا زمانی که آنها بازگشت به خانه.

قبل از راه اندازی یک کارگر که در حال حرکت به مخزن اکسیژن کاهش یافته بود آن سابق ناسا مورخ راجر Launius گفت فلوریدا امروز.

“مردم نمی دانند در مورد آن توجه نیست و دوباره آن را نزدیک به سه نفر کشته فضانوردان” Launius گفت.

کار خستگی ناپذیر با کنترل ماموریت در هوستون, Lovell, Haise و فرمان ماژول خلبان جان Swigert تبدیل دلو به یک قایق نجات است که آنها را عطا عبور امن خانه است که آنها در مارس 17, 1970.

“زمانی که ما پشت به دیوار وقتی ما می دانیم که وجود دارد یک تهدید وجود دارد مردم به مناسبت افزایش یابد” Launius گفت.

هوستون مشکل از ما بوده و در حال حاضر به نظر می رسد جهان در حال برخورد با یک بزرگتر.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان آن لحظات مانند آپولو 13 ماموریت که در آن ابتکار آمریکایی نقش مهمی در بازگشت خدمه خانه زنده است که می تواند کلیدی برای ادامه مبارزه با ویروس.

مردم در سراسر جهان همچنان به پیدا کردن راه های خلاقانه برای کمک به جلوگیری از گسترش. چه از طریق صاحبان رستوران چرخان به ارائه را خارج و تحویل به نگه داشتن کسب و کار خود را شناور و محافظت از کارگران خود را و یا شرکت های هوافضا مانند آبی مبدا و مدار ساخت سپر چهره و هواکش.

“پنجاه سال پیش با آپولو 13, آنها تا به حال یک بحران در فضا و کنترل پرواز و تیم کنترل ماموریت در زمین غالب از طریق نبوغ خود را حرفه ای خود را آورده و خدمه خانه با خیال راحت” ناسا فضانورد اندرو مورگان به خبرنگاران گفت: در طول یک جمعه تلفنی.

“در حال حاضر وجود دارد یک بحران بر روی زمین و یک بار دیگر ما کنترل ماموریت توسط مراکز کنترل پرواز تیم می رویم ما را به خانه با خیال راحت … در اینجا آنها persevering و از طریق ابتکار و خلاقیت خود و حرفه ای خود را, آنها در حال رفتن به بازگشت ما به زمین با خیال راحت درست مانند پیشینیان خود را از 50 سال پیش است.”

تماس با Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>