چگونه یک طرفدار کشتی گیر شد بالای رفاه رسمی در می سی سی پی — و مجرم شناخته شدم

لدگر | No comments

نزدیک به سه سال قبل از اتهام اختلاس طرح فرود آمد و آنها را در دستبند, می سی سی پی رفاه رئیس یک جانبه تصمیم به ایجاد یک سابق کشتی گیر حرفه ای معاون مدیر دولتی وزارت خدمات انسانی.

برت DiBiase, 36, دچار صدمات و هرگز از آن ساخته شده بزرگ در کشتی بر خلاف پدرش “میلیون دلار است.” اما چند سال پس از کار خود را در حلقه petered از DiBiase شد یکی از مقامات بالا در یک سازمان دولتی موظف به توزیع میلیون ها دلار پول برای کمک به مردم فقیر.

این معلوم نیست چه اگر هر — مدارک DiBiase تا به حال برای این کار است.

شیپور لجر تلاش برای رسیدن به DiBiase ناموفق بوده اند.

روی لئامت دادن خود را در MDHS کوتاه بود اما DiBiase خانواده را به ادامه کار با غیر انتفاعی از نظر مالی پشتیبانی شده توسط MDHS برای بیش از دو سال قبل از دولت حسابرس کشف یک “توطئه وسیع” که گفته bilked دولت برای حداقل 4 میلیون دلار است.

در طول تاریخ بزرگ اختلاس رسوایی را لرزاند, می سی سی پی تخم ریزی سوالات متعددی از جمله کسانی بود DiBiase? و چگونه او را به دسترسی به دولت پول ؟

می سی سی پی رفاه اختلاس رسوایی: همه چیز که ما می دانیم — تا کنون

کشتی گیر

DiBiase از یک خانواده از کشتی گیران و به نظر می رسد DiBiase خود را آغاز حرفه ای, کشتی حرفه ای در اواخر 2000s.

با توجه به Wrestleview.com, DiBiase بخشی از Florida Championship Wrestling در سال 2010 بود که رشد و نمو لیگ جهانی کشتی سرگرمی.

بزرگترین کشتی طرفدار لحظه بود که احتمالا در سال 2013 زمانی که او وانمود به یک فن که قطع یک WWE championship مسابقه بین رندی اورتن و جان سینا. به عنوان سینا آماده شد به پین حاکم قهرمان DiBiase شروع به پریدن کرد به حلقه و پنجه کد عکس. اورتن موفق به فرار در طول زد و خورد و سپس بعد دوخته سینا.

برت father Ted DiBiase گفت: مجله poughkeepsie در سال 2011 که برت شده بود مبارزه با آسیب.

“چهار عمل جراحی زانو و گردن همجوشی. او نگه داشتم. او متوجه شد پس از گردن چیزی که حتی اگر پزشکان پاک او و گفت: او را خوب به آن بروید و آن را امن برای او به گریبان بود وجود دارد یک عنصر پس از او دست انداز برای یک زن و شوهر از روز که آنها نمی تواند توضیح دهد اما به گفته پزشکان این بود مشترک” پدرش گفت. “آنها گفتند: هر کس متفاوت واکنش نشان می دهد. زمانی که او متوجه شد که او نمی تواند گریبان بدون درد, خوب, شاید ما می توانیم داور مسیر است.”

DiBiase ادامه داد: به گریبان حداقل تا نوامبر 2014. یک ویدیو یوتیوب نشان می دهد که او را کشتی در یک نمایشگاه در خطوط بولینگ در کلینتون.

در این ویدئو DiBiase اسلاید بر روی حصیر و بلافاصله طول می کشد پایین حریف خود را قبل از pummeling او و گرفتن او را دوباره. او hypes جمعیت آن منازعه یک میکروفون.

“من این را دوست دارم. این چیزی است که من دوست دارم انجام می دهند. این چیزی است که من و خانواده می کند. آنچه آنها انجام داده ایم” DiBiase گفت. “من نمی توانم فکر می کنم از یک جایی بهتر از مکان بهتری برای آمد و هیجان زده در مورد کشتی از شهر من از کلینتون می سی سی پی.”

“من تا به حال کمی شکست,” او گفت: با توجه به آسیب کمر. “… من هیجان زده می شود.”

بعد از آن او را تکان داد دست در دست طرفداران و عکس گرفت اما DiBiase هرگز بازگشت کامل به کشتی حرفه ای است.

یک شغل جدید

این معلوم نیست که آیا او ادامه داد: به گریبان بسیار — اگر هر — past 2014.

در ماه ژانویه سال 2016 پس از 24 سال در این سازمان جان دیویس بالا بود برای تبدیل شدن به مدیر MDHS. فقط بیش از یک سال بعد او استخدام DiBiase در فوریه. 16, 2017 به عنوان معاون مدیر.

MDHS سخنگوی دنی Blanton گفت DiBiase بود “استخدام در صلاحدید” دیویس.

در LinkedIn صفحه DiBiase ادعای خود عنوان “معاون مدیر فرآیندی تغییر دهید.”

او استعفا داد و سپتامبر. 15, 2017 حدود هفت ماه به کار خود را.

اما DiBiase و خانواده اش هنوز از نزدیک متصل به آژانس — از طریق یک سازمان غیر انتفاعی به نام خانواده ها برای اولین بار در سی سی پی است.

غیر انتفاعی دیگر وب سایت, اما آن Facebook صفحه است که هنوز هم فعال است. در ماه نوامبر سال 2017 خانواده برای اولین بار ارسال شده است که DiBiase خانواده غیر انتفاعی خواهد بود با همکاری خانواده ها ،

“ما نیز دست در دست از طریق ایمان مبتنی بر استراتژی برای متحد کردن کلیساها کسب و کار و سازمان در سراسر کشور در تلاش برای همکاری کمک به خانواده های وابسته به دولت در برنامه, انتقال, برای تبدیل شدن به سازنده تر و پایدار جامعه” گفت: Ted DiBiase Jr., در بیانیه ای. “این یک مسابقه ساخته شده در بهشت است.'”

“این کار بزرگ’

این DiBiase خانواده را چندین حضور در SuperTalk رادیو.

در ماه جولای 2018 برت برادر تد جونیور به نظر می رسد در پل گالو را نشان می دهد همراه با دیویس به ترویج خانواده ،

“این چیز (خانواده اول) است کار خیلی خوب است. نیست جان؟” گالو پرسید.

“آه آن را کار بزرگ” دیویس پاسخ داد.

“ما در حال اتصال همه چیز را از طریق خانواده اولین و ما را در انجام کارها و احتمالا بهتر از من فکر می کنم من می توانم همیشه به یاد داشته باشید در 20 یا 30 سال در اینجا” گالو گفت.

بعد از آن در مصاحبه دیویس توصیف خانواده ها بیشتر شبیه به یک انسان متوسط از یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند خدمات خود را.

“وجود دارد یک مجموعه ای از خدمات را از طریق خانواده ، همه چیز از مشاوره, تدریس خصوصی. آموزش و پرورش است و بخش عظیمی از خانواده ها برای اولین بار,” دیویس گفت:. “… خانواده نقش اول را دارد ، در این راستا از کمک به خانواده ها پیدا کردن این منابع است. آنها در حال ایجاد منابع جدید آنها در حال پیدا کردن آن دسته از منابع که در حال حاضر در خارج وجود دارد.”

چند ماه بعد Davis نوشتن یک $48,000 قرارداد با برت DiBiase به “اطلاع رسانی و آموزش و پرورش MDHS کارکنان و همکاران در شناسایی سوء مصرف مواد مخدر” را به عنوان به خوبی به عنوان آموزش 24 جلسات آموزشی در مصرف مواد مخدر.

این معلوم نیست چه مدارک DiBiase به جلسات سوء مصرف مواد مخدر اما مقامات می گویند که این کلاس ها قرار گرفت.

DiBiase گفته می شود استفاده می شود که پول خود دارو و درمان در یک لوکس درمانگاه نوتوانی در مالیبو کالیفرنیا.

با توجه به Blanton Davis تا به حال قدرت به عنوان MDHS مدیر به جایزه برخی از قراردادها بدون مناقصه روند. Blanton گفت MDHS است و از آنجا که تغییر سیاست.

DiBiase دیویس و نانسی جدید, مدیر عامل شرکت از خانواده ها بودند تحت تعقیب این هفته است. هر سه گفته می شود بخشی از این توطئه به قیف به $48,000 به DiBiase, در علاوه بر این به دیگر جرائم.

آنها دستگیر رزرو و منتشر شده در تعهد خود را روز شنبه. شیپور لجر رفت و به cul-de-sac در کلینتون که در آن DiBiase زندگی می کند اما هیچ کس در خانه بود.

همسایه Excell Vance, 64, گفت: او را دیدم DiBiase ترک پنج شنبه صبح و دیده نشده از او.

“او یک پسر خوب به من” ونس گفت. “… ما استفاده می شود به صحبت کردن در حیاط.”

DiBiase خواهد صحبت در مورد شکار و رها کردن گوشت گوزن و سبزیجات تازه ونس گفت. DiBiase گفت ونس و همسر او یک کشتی گیر و ونس گفت: او یک بار تو را دیدم برخی از قدیمی خود را از غنائم.

ونس گفت: او در خانه برای بسیاری از روز چهارشنبه و هرگز مأموران اجرای قانون. او شنیده بود در مورد اختلاس طرح اما نمی دانستم DiBiase بخشی از آن است.

“من مطمئن نفرت که اتفاق افتاده است به من” ونس گفت.

DiBiase قرارداد با MDHS

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>