چگونه یک Ole Miss دانش آموز واجد شرایط برای Jeopardy! و آموزش دیده به رقابت

لدگر | No comments

آکسفورد — دفعه بعد کسی به شما می گوید که بازی های ویدئویی و تماشای کارتون های فاسد خود را, مغز, نقطه آنها را به Londyn لورنز.

یک دانشجوی سال دوم در Ole Miss, لورنز دیده می شود در تلویزیون ملی رقابت در معرض خطر! کالج قهرمانی. او برای اولین بار اوله خانم دانش آموز به شرکت در این رویداد با توجه به دانشگاه و یکی از تنها 15 رقبای برداشت این سال از یک, بیش از 18,000 کسانی.

لورنز است که در اصل از میسوری گفت او شده است تماشای معرض خطر! پس از او 4 ساله بود. هر زمان او می خواهد به اجرای یک ماموریت و یا در پایان برخی از کارهای او می خواهم نشستن دختر خود را در مقابل تلویزیون با الکس Trebek. لورنز اشتها برای مسابقه و چیزهای بی اهمیت از آنجا بزرگ شد.

لورنز عربی و بین المللی مطالعات عمده تلاش برای Jeopardy! نوجوانان مسابقات هنگامی که او در کلاس هشتم اما برش را ندارد. هنگامی که او در زمان آزمون به واجد شرایط برای کالج قهرمانی لورنز گفت که او با استفاده از همان ورود اطلاعات و رمز عبور خود را به عنوان او هنگامی که او در مدرسه به عنوان سخت به عنوان آن را به یاد داشته باشید که اطلاعات نزدیک به یک دهه بعد.

این بار لورنز ساخته شده از برش. اما آن را بدون درام. ده روز پس از او قرار بود برای دریافت تماس لورنز تا به حال ساخته شده صلح با این واقعیت است که او را واجد شرایط. اما در Jan. 14 در حالی که نشسته در سنت لوئیس فرودگاه لورنز کردم تماس از خطر! اونا هماهنگ کننده گلن کاگان.

او به او خبر خوبی است.

“من می دانستم که بلافاصله” لورنز گفت. “او به من پرسیدن برای من شماره امنیت اجتماعی و همه چیز را برای مالیات و گفتم من واقعا نمی خواهید به این می گویند در فرودگاه.'”

بنابراین آماده سازی آغاز شد و او متمرکز بدانند چه او نمی دانم.

لورنز در بر داشت یک پایگاه داده از جمله هر سوال از هر خطر! کالج قهرمانی تا کنون مورد مطالعه قرار گرفت و هر دور قدمت آن به سال 2001. از آنجا او را انتخاب چند مناطق که در آن او احساس او در مورد نیاز به سنگ تیز کردن دانش خود را.

یک منطقه بود رئیس جمهور ایالات متحده. بنابراین اولین محل لورنز تبدیل شد به 1990s متحرک کودکان و نوجوانان نشان می دهد Animaniacs. او بهترین خود را به حفظ شعر به Yakko, Wakko و در نقطه اتشی لیست از فرماندهان ارشد و آمد دور با عجیب و غریب روانی انجمن: او هرگز فراموش نمی کند که جیمز گارفیلد و چستر A. آرتور حاکم back-to-back زیرا پس از همه, گارفیلد و آرتور نیز هر دو کارتون.

فراتر از به خاطر سپردن چیزهای بی اهمیت, لورنز نیز بیرون رفت از راه خود را به سنگ تیز کردن او زنگ مهارت. مهارت کاربر در معرض خطر! تفاوت بین گرفتن یک سوال درست و عدم اجازه به آنها پاسخ دهید.

پس چگونه لورنز اصلاح او مهارت های حرکتی خوب? به طور طبیعی او یک روز تمام را صرف انجام این کار چیزی جز بازی Guitar Hero 5. ضربه زدن به دکمه روی کنترل در ضرب و شتم با آهنگ به عنوان یک معلم خوب برای چه به زمان زنگ کلیک با پایان Trebek سوالات.

او ضرب و شتم کل بازی در یک روز.

“من تمرین” لورنز گفت. “و یا فقط بازی بازی های ویدئویی.”

لورنز در حال حاضر می داند چه اتفاقی خواهد افتاد در این برنامه به این دلیل که نشان می دهد فیلم برداری شده بود در پیش است.

یکی از عجیب و غریبتر بیشتر جنبه های غیر منتظره از رقابت است همه پنهان کاری درگیر است. نه فقط پنهان کاری درباره سوالات و نتایج در این مسابقات اما حتی پنهان کاری های اطراف خود را دخالت.

تولید کنندگان نمی خواهم هر یک از شرکت کنندگان به دانستن هر یک از دیگر قبل از آنها در کالیفرنیا وارد شده برای این مسابقات است. لورنز نیست مجاز به ارسال هر چیزی در رسانه های اجتماعی مورد رقابت در این مسابقات است. بلکه هر یک از رقبای همکار.

هنگامی که شرکت کنندگان در تمام ملاقات آنها با تشکیل یک باند. 15 رقبای هنوز دو ماه بعد. لورنز گفت: آنها همه با هم برای یک زوم تماس حداقل یک بار در هفته و در شب دوشنبه که در این مسابقات آغاز شد و در تلویزیون سابق رقبا با هم متحد برای تشکیل یک تیم برای آنلاین چیزهای بی اهمیت شب.

درست است. پانزده معرض خطر! مسابقه بازی با هم در چیزهای بی اهمیت تیم. احساس می کند کمی ناعادلانه است. تا زمانی که شما یاد بگیرند که این مسابقه سر و کله زدن در مورد چیزهای بی اهمیت پاسخ درست مثل هر کس دیگری. به جز خود مجادله کمتر به انجام با به خاطر سپردن به نقل از فیلم یا آهنگ از آلبوم و بیشتر به دانستن چه حیوانی است, برجسته, در, هانری روسو 1897 نقاشی “خواب کولی.”

“ما می گفتند این یک ببر, پس از آن من بود و نه آن شیر'” لورنز گفت. “ما رفت و برگشت به جلو و عقب. من درست بود. آن شیر است.”

برای لورنز و او را تازه کشف شده تیپ از چیزهای بی اهمیت و دوستان و حضور در این نمایش تلخ و شیرین. آنها در بر داشت یک گروه جدید از دوستان که ام پیوند می خورند بیش از صفات مشترک بودن کنجکاو و رقابتی است.

اما هنگامی که کسی partaken در معرض خطر! مسابقات آنها هرگز نمی تواند بازگشت دیگر مگر آنها دعوت به خصوص. به طوری که آنها خواهد شد به احتمال زیاد هرگز به بازی برای جایزه بزرگ.

تماس با نیک Suss در 601-408-2674 یا [email protected] Follow @nicksuss در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>