چگونه Elon Musk در زمان SpaceX از یک ایده به لت از تاریخ ساخت

فلوریدا تودی | No comments

Elon Musk طول می کشد خود را کسب و کار به طور جدی اما آن را طولانی شده است گفت که زمانی که او از خواب بیدار در صبح او را می بیند فقط یک در آینه: SpaceX.

روز چهارشنبه خود را نزدیک به 20 سال شرکت است که میله میله خود را به انجام برسانند ماموریت مهم به تاریخ زمانی که دو فضانورد هیئت مدیره یک خدمه کپسول اژدها و راه اندازی از فلوریدا در یک مسیر به سمت ایستگاه فضایی بین المللی. آن را علامت گذاری اولین بار این شرکت تا کنون راه اندازی انسان به عنوان به خوبی به عنوان اولین بار در نزدیک به یک دهه است که فضانوردان پرواز از خاک آمریکا در آمریکا موشک.

برای موفقیت همه چیز – راه اندازی مدار متصل و سپس خروج و فرود – باید کامل شود. فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی در آن بستگی دارد.

که مشک ساخته شده از این نوع در معرض خطر بالا-پاداش سناریو نیست ، برای دهه 48 ساله کارآفرین خود تیزهوشی به تثبیت صنایع اعم از امور مالی برای راه اندازی خدمات به حمل و نقل است. این هیچ راز است که او می داند که فشار و پذیرای آن است.

او سخت کار می پردازد خاموش نگرش بالا به او و کارکنان خود را برای اجرای کسب و کار به ارزش میلیاردها دلار. SpaceX معامله خصوصی به تازگی تصویب 30 میلیارد دلار ارزیابی تسلا در حالی که در اوایل سال جاری شد با ارزش ترین ماشین های آمریکایی ساز تا به حال گرفتی جانبازان مانند فورد و جنرال موتورز.

سخت خود را شارژ راه هر چند گاهی اوقات فرود آمد و او را در آب داغ از جمله پله پایین به عنوان تسلا رئیس دولت بیش از نگرانی برانگیخته توسط توییتهایی او ساخته شده در مورد مصرف شرکت های خصوصی.

چگونه مشک در حال حاضر به ارزش حدود 35 میلیارد دلار به این نقطه از قرار دادن انسان در پد 39A در پایگاه فضایی کندی به فضا Center و چه نشانی از او می خواهم در دراز مدت?

به درک ما نیاز به شروع به برخی از 8000 مایل دور در آفریقای جنوبی.

اوایل زندگی و حرکت به کسب و کار

متولد به یک مدل و مهندس در پرتوریا مشک رشد با اشتهای سيری خواندن, تکنولوژی و کامپیوتر. کسانی که منافع تبدیل شد به خصوص زمانی که او در مدرسه مورد آزار واقع شدند او گفت: در طول مصاحبه و به کمک آنها شکل پایه ای برای او در حال حاضر ویژگی های منش.

قبل از سال های نوجوانی او در حال حاضر شروع به نوشتن نرم افزار کامپیوتر.

“او یک پسر با نامحدود جاه طلبی” برادر خود را Kimbal مشک گفت: در طول 60 دقیقه مصاحبه در سال 2014. “این یک نوع معمولی جاه طلبی. ذهن خود را فقط باید به طور مداوم انجام و مشکلات است که او طول می کشد در نتیجه نیاز به توان بیشتر و پیچیده تر در طول زمان به منظور نگه داشتن او علاقه مند است.”

او در نهایت پیدا کردن پیچیده تر مشکلات را حل کند در شمال امریکا که در آن او در حال حاضر روابط خود را از طریق کانادا به دنیا آمد و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ آمریکایی. درجه در فیزیک و اقتصاد از دانشگاه پنسیلوانیا هموار راه را برای او به دنبال تحصیلات تکمیلی در دانشگاه استنفورد اما او در سمت چپ قبل از بدست آوردن درجه. ایده های کسب و کار مسلط شدند ذهن خود را.

“به نظر می رسید مانند اکثریت قریب به اتفاق چنین چیزهایی آمد از ایالات متحده,” مشک گفت: 60 دقیقه با موضوع دره سیلیکون-تولید نرم افزار. “من همچنین به عنوان خوانده شده بسیاری از کتاب های کمیک و همه آنها به نظر می رسید در ایالات متحده است. بنابراین آن را مانند ” خوب, من قصد دارم برای رفتن به این محل است.'”

اولین عمده سرمایه گذاری کسب و کار بود Zip2 یک نوع فهرست آنلاین تاسیس شده در سال 1995 است که شامل نقشه ها – یک ویژگی عمده با توجه به دیجیتال جهت نمی خواهد تبدیل به همه جا تا زمانی که دستگاه های مانند تلفن های هوشمند آمد و در طول بیش از یک دهه بعد. این شرکت در بر داشت خود را در حال توسعه آنلاین راهنماهای برای روزنامه ها مانند نیویورک تایمز که در سال 1999 گزارش تایید Zip2 فروخته شده بود به Compaq کامپیوتر برای شرکت 300 میلیون دلار.

در سال 1999 مشک تاسیس X.com یکی از اولین آنلاین شرکت های خدمات مالی. پس از یک سری از ادغام و انتقال آن را تغییر نام داد به چیزی بیشتر آشنا به کاربران امروز: پی پال.

احتمالی خود را خروج از پی پال است که به خوبی شناخته شده در spaceflight محافل. زمانی که شرکت به دست آورده بود توسط eBay برای 1.5 میلیارد دلار سال 2002 مشک ساخته شده در حدود 160 میلیون دلار از این معامله با توجه به شخصا سرمایه گذاری در بلند مدت تشکیل رویای شروع Space Exploration Technologies یا SpaceX.

SpaceX

به spaceflight جاه طلبی – در درجه اول گرفتن محموله و انسان به مریخ – زمین مشک اغلب داستان تلاش خود را در خرید مرمت روسیه موشک های بالستیک. اما این ثابت می شود بیش از حد گران قیمت و همکاری با مقامات روسیه دشوار بود.

“بعد از من دوم یا سوم سفر بازگشت از روسیه و گفتم اوه وجود دارد باید به یک راه بهتر برای حل این مشکل موشک,'” مشک گفت: در سال 2018 South By Southwest کنفرانس در Austin, Texas. “بنابراین ما آغاز کرده است در این سفر برای ایجاد SpaceX در سال 2002.”

مشک و می دانستم که او وارد یک سنگر بالا-ریسک صنعت: “در ابتدا من در واقع نمی خواهد حتی اجازه دوستان من سرمایه گذاری چرا که هر کس خواهد از دست دادن پول خود را. من فکر کردم من می خواهم به جای از دست دادن پول خود من.”

با استفاده از شدیدا کنترل هزینه ها و فرآیندهای تولید مشک متقاعد شده بود او می تواند به پایین آوردن هزینه دسترسی به فضا بود که بزرگترین مانع در تحقق جاه طلبی های خود را. وارد Falcon 1.

در طول سال مشک شده است روشن: ناسا ذخیره SpaceX. پس از شاهین 1 موفق به رسیدن به مدار سه بار اما موفق شد در چهارمین تلاش خود را تازه بدوران رسیده شرکت بسته به صورت نقدی و چرخش صفحه به آن final chapter. سپس دو روز قبل از کریسمس 2008 ناسا اعلام کرد SpaceX شده بود اهدا شد 1.6 میلیارد دلار قرارداد به پرواز تجهیزات به ایستگاه فضایی بین المللی, یک برنامه در حال حاضر شناخته شده به عنوان تجاری تدارکات و خدمات است.

پس 2012, SpaceX با موفقیت پرواز اژدها به ISS 20 بار در جدیدتر فالکون 9 راکت. آن خدمه کپسول اژدها پرواز به ایستگاه یک بار و میله میله برای یک سفر دوم با Behnken و Hurley.

در طول راه شرکت خود در صحنه کودتا پس از کودتا. در سال 2007 آن را به دست آورد حقوق به اجاره قابل توجه زیرساخت های مانند کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه را راه اندازی مجتمع 40 که یک بار به میزبانی Titan راکت.

“او قابل توجه ترین در cobbling هم آنچه که مورد نیاز برای موفقیت در راه اندازی سایت با تکه و هر چه در دسترس بود گفت:” دیل Ketcham فضایی فلوریدا معاون رئیس جمهور از دولت و روابط خارجی. “برخی از قابل توجه ترین دستاوردهای شد و بر اساس توانایی های خود را به چیزهای اتفاق می افتد با استفاده از آنچه در دسترس بود و با استفاده از ساده فیزیک به انجام آنچه مورد نیاز به انجام.”

“این بود که بر خلاف چه کارهایی انجام شده بود تا آن نقطه” Ketcham گفت.

سپس در سال 2014 در آمد این قرارداد به اجاره فولاد خوزستان پد 39A یک اطلاعیه که تحت فشار قرار دادند SpaceX حتی بیشتر به جدی spaceflight خاک. این بود که بعد از همه این پد که توسط آپولو 11 خرک به ماه و ده ها تن از شاتل فضایی ماموریت های پس از آن. امروز پس از سال ها از نوسازی و تغییرات میزبان راکت فالکون 9 که در آن خدمه اژدها آماده برای Behnken و Hurley.

گذشته از مریخ یکی از مشک را از اهداف اولیه امروز برای انجام پروازهای فضایی آنچه در حال حاضر وجود دارد در حمل و نقل هوایی: استفاده مجدد. بسیار شبیه به یک شرکت هواپیمایی نیست دور یک بوئینگ 747 بعد از هر پرواز است که می تواند قیمت بلیط غیرممکن گران مشک می گوید موشک استفاده مجدد در آینده است.

برای انجام این کار, SpaceX انجام داده است و آنچه به نظر می رسید اما غیر ممکن است چند سال پیش. بیش از 50 شرکت بوستر را با موفقیت به پرواز بازگشت به زمین یا به فلوریدا و کالیفرنیا و یا دریایی هواپیماهای بدون سرنشین کشتی – که برخی از آنها مرمت شده برای آینده پرواز.

تا کنون راه اندازی ارائه دهنده قیمت گذاری پشتیبانی از مشک باور است که استفاده مجدد کلیدی برای پایین آوردن هزینه از پرواز افراد و محموله به مدار. نمونه فالکون 9 راه اندازی هزینه در حدود $50 تا 60 میلیون دلار است که به طور قابل توجهی ارزان تر از دیگر مداری وسایل نقلیه در کلاس خود است.

و با Starlink این شرکت صورت فلکی کم مدار ماهواره که در پرتو اتصال به اینترنت به زمین مشک است ایجاد جریان درآمد لازم برای صندوق تمایل خود را برای ساخت یک وسیله نقلیه قادر به رفتن به مریخ است. که وسیله نقلیه شناخته شده به عنوان کشتی فضایی عظیم موشک وجود دارد که در نمونه فرم در SpaceX را از راه دور تاسیسات در بوکا چیکا, Texas.

گرت Reisman یک شاتل فضایی فضانورد و مهندس که پیوست SpaceX در سال 2011 و در ادامه به مشورت برای شرکت گفت: بخش قابل توجهی از مشک موفقیت رانده است او با شیفتگی مهندسی و فن آوری است.

“من برای اولین بار ملاقات وزیر دفاع آمریکا برای مصاحبه شغلی” Reisman گفت فلوریدا امروز. “همه او می خواست به صحبت شد در مورد ویژگی های همه چیز. ما صحبت های زیادی در مورد های مختلف اصلی سیستم نیروی محرکه طراحی معماری.”

“در پایان مصاحبه من من گفت: ‘آیا شما مطمئن هستید که می خواهید به استخدام من ؟ شما در حال حاضر یک فضانورد بنابراین شما مطمئن شوید که شما نیاز به دو در اطراف اینجا؟” Reisman پرسید. “او به من نگاه کرد و گفت:” من نه استخدام شما دلیل این که شما یک فضانورد. من در استخدام شما دلیل این که شما یک مهندس خوب.'”

تسلا

مشک را با تکنولوژی و مهندسی دخالت متوقف نمی شود در SpaceX.

ماشین های الکتریکی و خورشیدی انرژی شرکت تسلا متناسب به خود دید کلی از استعمار مریخ در حالی که ساخت زمین بیشتر قابل سکونت همواره ذکر باور است که موقعیت شرکت در یک نور متفاوت تر از رقبای خود. مشک سرمایه گذاری در شرکت نوپای در سال 2004 و در نهایت صعود به موقعیت رهبری خود را هر چند او اغلب آثار در کف کارخانه.

پس از لوکس مدل S سدان کمک به هموار کردن راه برای جدیدتر و بیشتر مقرون به صرفه وسایل نقلیه مانند مدل 3 و مدل جدیدتر Y. امروز تسلا نیز به شدت انرژی در بازار گزینه های مانند خورشیدی کاشی های سقف و حتی باتری-پشتیبانی از شبکه های است که می تواند به کمک قدرت تمام جوامع است.

با وجود سنگین نوسانات در وال استریت این شرکت به طور معمول سرعت های گذشته ارزیابی در بیش از 100 میلیارد دلار, مبارزه برای نقاط بالا در میان با ارزش ترین خودروسازان در جهان است.

مدیریت SpaceX و Tesla بیرون ساختمان کسب و کار جدید و حفظ روابط با خانواده اش باعث می شود مشک مشغول میلیاردر – شاید یکی از شلوغ ترین. با توجه به افرادی که او را می دانم, این شیفتگی در کار خود را که او را هل می دهد به جلو است.

“او بدیهی است که ماهر در تمام کسانی که توابع مختلف اما قطعا آنچه که واقعا می راند او را و که در آن شور و شوق خود را واقعا است نقش خود را به عنوان CTO” و یا مدیر ارشد فناوری افسر Reisman گفت. “اساسا نقش خود را به عنوان طراح ارشد و مدیر ارشد مهندس. که بخشی از کار است که واقعا نقش به نقاط قوت خود.”

مجادلات

داشتن مشک شخصیت در هم تنیده با خود شرکت است اما همراه با اشکالاتی. او هیچ غریبه ای به بحث.

در ماه جولای 2018 او به توییتر خود را سازگار ترین وسیله برقراری ارتباط با جهان خارج و ناودان یک غواص که انتقاد مشک تلاش برای نجات یک تایلندی تیم فوتبال گیر در یک غار. مشک تماس غواص یک “pedo مرد” باعث واکنش قابل توجهی و طرح دعوی در دادگاه اما مشک بود و در نهایت پاک توسط یک هیئت منصفه.

چند ماه بعد کمیسیون بورس و اوراق بهادار تنظیم مناظر خود را در این میلیاردر که تا به حال توییتی خصوصی سرمایه گذاری شد “امن” برای خرید این شرکت سهام ممتاز و آن را خصوصی. هنگامی که این ادعا در مورد تامین مالی نیست تصریح SEC شکایت کرد و ادعا کردند که او توییتهایی تا به حال گمراه سرمایه گذاران و سهامداران.

مشک به پایان رسید تا اقامت با SEC. گذشته از جریمه او مجبور شد به مرحله پایین به عنوان تسلا رئیس بود اما قادر به ادامه به عنوان مدیر عامل. او همچنین موافقت خود را توییتهایی نظارت و برنامهریزی بالاتر یو پی اس در شرکت.

اخیرا او در بر داشت خود را در تیررس پزشکی حرفه ای و مقامات دولتی در سراسر جهان است. صدای جیر جیر خود را ادعا می کنند که این بیماری همه گیر کوروناویروس را شامل “نزدیک به صفر رساندن موارد جدید در آمریکا” تا پایان مارس ثابت می شود غلط است و او تصمیم به بازگشایی یک کارخانه تسلا در کالیفرنیا قبل از اینکه مقامات داده بود برو جلوتر.

“تسلا شروع مجدد تولید امروز در برابر آالمدا کانتی قوانین” او توییتی در آوریل 11. “من خواهد بود در خط با هر کس دیگری. اگر کسی دستگیر شده است سوال من است که تنها از آن من باشد.”

این مجادلات, اما, نمی, کند شدن روند کلی اینرسی SpaceX و Tesla.

“او یک پسر است که درخشان و موفقیت آمیز است و بیشتر آهن در آتش سوزی از تقریبا هر انسانی در این سیاره” Ketcham گفت. “او تحت فشار زیادی است و انجام آنچه که او فکر می کند درست است. هنگامی که او فکر می کند او را در راه راست او را از ترس به مردم بگویید. اما این کار برای او که برای او کار می کنند تا زمانی که آن را نمی کند.”

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>