چگونه می سی سی پی است که حفاظت از جانبازان در آن خانه های پرستاری از coronavirus

لدگر | No comments

ایالت می سی سی پی است در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای محافظت از صدها نفر از جانبازان در دولت-اجرای خانه های پرستاری از جدید کروناویروس.

کارکنان تحت دمای معمولی چک و همه در فرد ملاقات به حالت تعلیق در آمد بیش از یک هفته پیش با توجه به استیسی Pickering, مدیر اجرایی, می سی سی پی امور جانبازان مدیره.

می سی سی پی امور جانبازان هیئت مدیره و یا می سی سی پی و عمل خانه های سالمندان به طور خاص برای جانبازان در چهار شهرستانها — Jackson, Kosciusko, Collins و آکسفورد — متشکل از 600 تخت است.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 300 مورد تأیید از coronavirus در می سی سی پی و این تعداد به سرعت افزایش یافته است به عنوان تست رمپ ، کسانی که بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس هستند و افراد مسن و یا افرادی که مشکلات تنفسی و یا سیستم ایمنی بدن و ویروس wreaked ویران کردن در خانه های پرستاری در سراسر کشور است.

Coronavirus مرتبط شده است 35 مرگ و میر در یک خانه سالمندان در ایالت واشنگتن با توجه به سیاتل تایمز.

سه تن از ساکنان می سی سی پی و نشان داد که علائم کروناویروس شده اند آزمایش Pickering گفت: یکشنبه و سه نتایج برگشتم منفی است.

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم شنبه

Coronavirus: 2nd, می سی سی پی مرگ تایید شده توسط وزارت بهداشت و درمان, موارد افزایش به 377

می سی سی پی VA است که یک نهاد مجزا از federal Department of Veterans Affairs, تحصیل شده است چگونه خانه های پرستاری در سراسر کشور و اتخاذ بهترین شیوه است.

با توجه به Pickering است که شامل:

  • انجام “پزشکی از راه دور به همان اندازه که ممکن است” با فدرال و بیمارستان ها در جکسون و ممفیس;
  • به جای فرد بازديد کارکنان با استفاده از iPads ها برای ارتباط ساکنان با خانواده و دوستان
  • مصرف متوسط از تمام کارکنان زمانی که آنها نشان می دهد تا برای کار داشتن آنها پاسخ پرسشنامه سلامت و ورود اطلاعات است.
  • به شدت محدود کردن تعداد کارکنان که بین امکانات;
  • ضد عفونی سطوح تر مانند دستگیره های درب و امکانات ناهار خوری;
  • در هر زمان ساکن گرداند از بیمارستان آنها را به یک اتاق ایزوله با فشار منفی.

“یکی از آقایان به من گفت که او ترسیده بود” Pickering گفت. “… ما درک می کنیم که. ما در حال تلاش برای نگه داشتن آنها را به عنوان های زیادی را در خود معمول با فعالیت است.”

پیکرینگ گفت: خانه های پرستاری را “خوب” پایه از تجهیزات حفاظت شخصی و هر مرکز دارای شش اتاق انزوا.

“من فکر نمی کنم کسی می گویند کاملا آن را نمی خواهد به یکی از خانه های ما'” Pickering, گفت:, و اضافه کرد که در می سی سی پی و خانه های پرستاری در حال انجام همه چیز آنها می توانید برای آماده سازی. “من فکر می کنم آن را اجتناب ناپذیر ؟ نه در همه.”

اگر هر جانبازان در می سی سی پی نیاز به کمک در طول coronavirus همه گیر Pickering خواست آنها را به تماس های می سی سی پی و دفتر 601-576-4850 و یا بازدید از وب سایت خود را www.msva.ms.gov.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>