چگونه می سی سی پی, مدل لباس رسمی فروشگاه مقابله پس از coronavirus به تعویق انداختن یا لغو حافظه های فوق

لدگر | No comments

زمانی که جری میچل شروع سال آخر خود را در جیم تپه دبیرستان, پیش بینی فارغ التحصیل شدن در مقابل خانواده و دوستان خود و دریافت jazzed تا برای رفتن به پارگی کیسه آب.

Mitchell, 18, هنوز هم مشتاقانه امیدوار به تجربه خود senior prom در مارس 9. اما هیجان گرفتن برای نصب کامل لباس مخصوص مهمانی رسمی و با بهره گیری از شب پارگی کیسه آب ممکن است اتفاق نمی افتد.

هنگامی که شیوع کروناویروس در دولت آغاز شد و در مارس Jackson, مدارس دولتی به تعویق افتاد تمام باقی مانده حافظه های فوق. همانطور که در آوریل 8, کسانی که حافظه های فوق هنوز هم به تعویق افتاد.

چندین منطقه اطراف مدارس از جمله Germantown, Clinton, Brandon و کانتون را لغو مدل.

به عنوان مدارس باقی مانده بسته حداقل تا مارس 20 مدل مشتریان محلی برای خرده فروشان و کسب و کارهای کوچک شده اند غیر موجود.

شیپور لجر صحبت کرد و به چندین مغازه ها که فروش مدل پوشند. این خرده فروشان دیده می شود کسب و کار خود را رها کردن تا آنجا که 50 درصد و یا تا به حال به طور موقت بسته شده است.

قوانین برای زوم عصر: چگونه می شود یک دانش آموز دبیرستانی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

‘زمان برای خاطرات ماندگار’

Carlen Chestang عمومی مدیر فروشگاه از جس. یک بانک Clothiers در هتیزبرگ شد و آماده برای پدر و مادر به پیاده روی را از طریق درب خود را با کودک می شود برای نصب یک لباس مخصوص مهمانی رسمی این بهار. اما coronavirus را تغییر داد.

“شده است وجود دارد کاهش در ترافیک برای prom فروش اما سلامت مشتریان و کارکنان و دانش آموزان یک اولویت در این زمان” Chestang گفت.

“دیدن هیجان انگیز چهره از دانش آموزان به دنبال به جلو برای نشان دادن آنچه که قرار بود برای پوشیدن دارم به پارگی کیسه آب خود و دانستن است که آن را نمی ممکن است اتفاق غم انگیز است.”

مدل های نجومی یک زمان خاص به خصوص برای سالمندان دبیرستان Chestang گفت.

“آن زمان به لباس پوشیدن و در لباس رسمی و نیمه رسمی لباس برای آخرین بار با همکلاسی های شما احتمالا بزرگ شده پس از مدرسه ابتدایی” Chestang گفت. “این زمان برای خاطرات ماندگار هنگامی که شما می توانید نگاه خود را در 10 یا 20 یا 50 سال کلاس مراسم و خنده در آنچه شما عینک. “

‘ما بدهکار فارغ التحصیلی’: Coronavirus به ارمغان می آورد دردناک پایان دادن به ارشد سال در مدارس

‘حافظه های فوق شبیه به مراسم عروسی’

برای Kyris قهوه ای طراحی لباس و خیاطی برای رویدادهای رسمی است شور و شوق خود را.

قهوه ای صاحب Kyris Kustoms که دارای تخصص در مجلل سفارشی لباس های مردانه. او تجربه خود را برای اولین بار مدل 19 سال پیش و گفت: آماده شدن مردان جوان برای پارگی کیسه آب به او می دهد احساس جوانی در هر سال است.

“به نشستن با مردم و کمک به ایده ها و رویاهای به ثمر انجام شده است” براون گفت.

او prom دستورات شروع و پایان قوس و آغاز ماه آوریل است. در سال 2019 او طراحی شده و متناسب با 26 مشتریان برای مدل لباس و برنامه ریزی شده بود به خیاط بیش از 20 مشتریان این مدل های نجومی.

“من مشتریان در می سی سی پی و همچنین در سراسر کشور پس از آن می شود بسیار شلوغ در مدل های نجومی” براون گفت.

اما پس از وقوع COVID-19 قهوه ای است مسترد سپرده برای حافظه های فوق شده اند که لغو و یا به تعویق افتاد گفت: از آن شده است بسیار عاطفی.

“حافظه های فوق شبیه به مراسم عروسی” براون گفت. “من همیشه نگاه آنها را به عنوان شیوه زندگی, اتفاقاتی که در یک عمر است.

“این بچه ها آنها نمی خواهید برای دریافت یک مدل در این است. این تنها دستاورد آنها ممکن است تجربه با خانواده است.”

‘ما دیده می شود کودکان و نوجوانان مبارزه با ناامیدی’

Tammy Patridge صاحب Mia Bella مدل در ریجلند, گفت: بسته شدن فروشگاه در طول همه گیر سخت بود.

Patridge مدل لباس بوتیک باز شده است برای مدت پنج سال.

“ما دیده ایم بسیاری از کودکان و نوجوانان مبارزه با ناامیدی از دست رفته نه تنها خود را در سال تحصیلی و تجربیات با دوستان” Patridge گفت. “اما همچنین که حق عبور از این مدل است که برای بسیاری از بچه ها.”

فروشگاه لباس به مشتریان به فروشگاه برای مدل های نجومی در اوایل ژانویه.

Patridge گفت: Mia Bella مدل دهکدهای از دست داد تا 40% به 50% در فروش پس از بسته شدن موقت در مارس 21.

در حالی که Patridge از لحاظ جسمی نمی تواند برای کسب و کار باز بعد از پناهگاه در خانه سفارش شده بود به محل قرار در مارس 1 توسط رژیم صهیونیستی. تیت ریوز. او مدعی قوی حضور رسانه های اجتماعی در کسب و کار Facebook صفحه.

“این واقعا همه چیز در مورد بچه ها و من لذت می برد کمک به آنها در تمام این سال ها بوده ایم بنابراین من احساس می کنم مثل دختران است که در فروشگاه در حال بچه هام” Patridge گفت.

“ما فقط باید برای کمک به آنها از این طریق و حرکت به بعدی رویداد زندگی در شکوفایی.”

‘قلب من می شکند برای دانش آموزان خواهد شد که دست خود را به حافظه های فوق’

برای جن بارتون واقعیت بستن او پارگی کیسه آب فروشگاه لباس در زمان در حالی که غرق در.

بارتون صاحب فراتر از انتظارات رسمی در ریجلند افتتاح فروشگاه لباس با شوهرش در ماه اوت سال 2018 است.

از آن زمان به بعد بارتون کمک کرده است تا مشتریان خود را پیدا کردن لباس مناسب برای شب prom. Coronavirus شیوع گرفته است و دور آن شادی است.

“زمانی که آنها می آیند و پیدا کردن لباس خود و چهره خود را چراغ آن است که همه ارزش آن” بارتون گفت. “من باید دعا با مشتریان و حتی گریه با مشتریان زمانی که آنها پیدا کردن که لباس کامل است.”

بارتون گفت: در هنگام وقوع اتفاق افتاده است او مضطرب در مورد گام های بعدی.

“من می دانم که ما خوب خواهد بود اما دل من می شکند برای دانش آموزان خواهد شد که دست خود را به حافظه های فوق” بارتون گفت.

“ما در حال گرفتن از طریق این یک روز در یک زمان و امید ما این است که هر کس می آید قوی تر به عنوان یک جامعه است.”

تماس با ویلتون جکسون در @[email protected] و Italiana اندرسون در [email protected] Follow @wiltonreports و @ItalianaAnders2 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>