چقدر مردم صرف در روز ولنتاین ؟ بسیاری می گوید: فدراسیون ملی خرده فروشی

فلوریدا تودی | No comments

برنامه ریزی را به دوش دیگر قابل توجه خود را با گل و طلا و جواهر این روز ولنتاین ؟ شما تنها نیستید.

روز ولنتاین فروش پیش بینی هوا یک رکورد برای سال 2020 با متوسط مصرف کننده انتظار می رود به صرف $196 — تا 21 درصد از سال گذشته با توجه به داده ها از فدراسیون ملی خرده فروشی. تعطیلات به تنهایی است انتظار می رود را در $27.4 میلیارد دلار است.

آب نبات فروش را کیک حسابداری برای 52 درصد از خرید با کارت های روز ولنتاین زیر در 43%. اما مردم انتظار می رود به صرف بیشتر در طلا و جواهر و “شب بیرون” در $42 و 31 دلار بود.

جهان مادی ،

اقلام مواد نیست به عنوان مشترک به عنوان آنها استفاده می شود ، نزدیک به نیمی از millennials و 28 درصد از تمام مصرف کنندگان گزارش خرید یک تجربه به یاد ماندنی برای دیگر قابل توجه خود را به جای یک هدیه سنتی.

مردان انتظار می رود به صرف نزدیک به سه برابر بیشتر از زنان نورد $291 و $106 بود.

حتی کسانی که بدون یک شریک طرح به افراط. این که آیا آن را درمان خود را با خرید یک “ضد ولنتاین روز هدیه” و یا رفتن به شام با دوستان 28 درصد مردان و 30 درصد از زنان گزارش نمی, جشن, تعطیلات, اما هنوز هم سهم داشتن در خرید.

با تشکر از لسلی Knope از NBC پارک و تفریح و سرگرمی “Galentine روز” فروش یا خرید هدیه روز ولنتاین برای دوستان — سه برابر شده است بیش از دهه گذشته است و انتظار می رود مجموع $2.1 میلیارد دلار در فروش این سال است.

خز نوزادان

و شما می توانید را فراموش کرده ام در مورد دوستان خزدار خود را. هدیه روز ولنتاین برای حیوانات خانگی نیز اوج در سال 2020 با توجه به مطالعه است. حدود 35 درصد از افراد 18 تا 54 گفت: آنها برنامه ریزی برای خرید یک هدیه برای حیوانات خانگی خود را صرف به طور متوسط $72.

هر چند این مبلغ صرف تعطیلات اختصاص داده شده به دوستداران افزایش یافته است و در طول سال تعداد کسانی که جشن شده است در حال کاهش است.

در سال 2009 به 63 درصد از مصرف کنندگان گزارش شده قصد دارد به جشن می گیرند. ده سال بعد که کاهش یافته و به یک رکورد کم از 51 درصد در سال گذشته است.

Catie Wegman جامعه ایران را که نیز تولید “درخواست هاردکور,,” گاه به گاه از ویژگی های برای پیدا کردن پاسخ خود را به سوال در مورد هر چیزی و همه چیز را — بیشتر عجیب و غریب ، حمایت از کار خود را با یک TCPalm اشتراک. تماس با او در [email protected] یا 772-221-4211 و او را دنبال کنید @Catie_Wegman در توییتر و @catiewegman1 on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>