چگونه Riverside County قبایل در حال مراقبت از بزرگان خود را در پی COVID-19

مایدزرت | No comments

به طور معمول اریکا Schenk خرج می کند روز خود را سازماندهی دریافت-togethers برای Soboba گروه از Luiseño سرخپوستان بزرگان — سفر به بازی یکنوع بازی شبیه لوتو و یا برای دیدن کنسرت و یا نمایشنامه.

اما Schenk از بزرگان قبیله هماهنگ کننده تا به حال به لغو تجمعات برای آینده قابل پیش بینی به دلیل اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

هفته گذشته یک گروه از Soboba بزرگان قرار بود برای رفتن به Scottsdale به تماشای لیگ اصلی بیس بال بهار آموزش. بزرگان نیز به طور منظم در رقابت با دیگر قبایل در سراسر کالیفرنیا و آریزونا بر روی یک صندلی تیم والیبال.

“ما می خواهم به آن لذت ببرید” گفت: Schenk, 38, a Band of Cahuilla Indians قبیله ای عضو.

به کمک بزرگان ماندن در خانه قبایل عضو شده اند چک کردن در آنها را به عنوان به خوبی به عنوان اعضای معلول در حالی که ارائه داغ, وعده های غذایی رایگان به درب خانه خود دو بار در یک روز. قبیله نیز یک pop-up shop رزرو در نزدیکی سن جکینتو مواجه نگردند با فاسد شدنی و nonperishable مواد غذایی و برخی از لوازم خانگی که بزرگان ممکن است نیاز.

“(می خواهیم) به ماندن در تماس با آنها و مطمئن شوید که بزرگان احساس مانند آنها به تنهایی نمی,” او گفت:. “زمانی که شما در خانه خود را, شما می توانید نوع متلاطم.”

بسیاری از بزرگان قومی سقوط به یک یا دو دسته از کسانی که در معرض خطر ابتلا به بیماری های جدی از coronavirus از جمله افراد بالای 65 سال و افراد با جدی و اساسی شرایط پزشکی.

در فرهنگ بومی آمریکا بزرگان قوم هستند ارزش به عنوان مربیان محافظان و نگهبانان از عقل است که عبور دانش خود را از سنت ها به نسل های آینده است. Soboba قبیله ای است که اعضای 55 ساله و مسن تر در نظر گرفته بزرگان.

Schenk گفت: بسیاری از Soboba بزرگان راحتی زندگی می کنند یا به تنهایی و یا با یک شریک در رزرو. آن است که مشترک برای دیگر اعضای خانواده به زندگی در همان بلوک, او گفت:.

او گفت: خانواده ها مصرف اجتماعی فاصله سفارشات بسیار جدی و بازدید از بزرگان خود را از آنچه او می تواند بگوید.

“ما واقعا بر سلامت و ایمنی از بزرگان” Schenk گفت. “بسیاری از آنها در حال حاضر نوعی از بیماری است.”

او گفت: از شماره 1 بهداشت نگرانی برای آن بخش از جمعیت در داخل قبیله دیابت است.

“هر عضو قبیله ضروری است بنابراین حفاظت از آنها را اولویت ما است,” Schenk گفت.

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: Coachella Valley قمار لغو کنسرت, پاکسازی حافظه

بیشتر: Coronavirus: Agua Caliente, فانتزی, چشمه Morongo آخرین Coachella Valley قمار به اعلام تعطیلی موقت

این Morongo گروه از ماموریت سرخپوستان نیز ارائه رایگان مواد غذایی به آن بزرگان و ارائه منظقه انتخاب کنید تا مواد غذایی خدمات برای آنها در قبایل تان هال.

“قبیله نیز کمک با نسخه های مراقبت های بهداشتی و تله مدیسین خدمات و ارائه بزرگان با حمل و نقل خدمات پزشکی و دیگر ضروری قرار ملاقات از طریق آن شماره گیری a-سوار’ برنامه” گفت: مایکل فیشر سخنگوی قبیله.

قبیله ای مقامات در حال برقراری ارتباط به طور منظم با تمام قبایل اعضای ارائه به روز رسانی در گیر و همچنین سلامت راهنمایی و مشاوره در مورد چگونه به محدود کردن قرار گرفتن در معرض ویروس فیشر گفت.

سانتا رزا Band of Cahuilla Indians جمع آوری مواد غذایی و وسایل خانگی است که سخت است برای پیدا کردن در فروشگاه های مواد غذایی محلی برای توزیع به آن بزرگان و دیگر اعضای قبیله ای در هزینه. قبیله ای اعضا می توانند تماس تلفنی سفارش خود را و سپس انتخاب اقلام خود را در قبیله ای در سالن گفت: قبیله ای عضو شورای استیون Estrada.

“این باعث می شود آن را کمی ساده تر به جای آنها برای آمدن به پایین تپه و فروشگاه (در نتیجه) اجتناب از قرار گرفتن در معرض بیشتر,” استرادا گفت.

بیش از آخر هفته تورس مارتینز کویر Cahuilla Indians آماده و تحویل بسته های مراقبتی به سالمندان قبیله ای زندگی می کنند و رزرو. قبیله جمع آوری لوازم آرایش برای انجام یکی دیگر از رها کردن گفت: قبیله ای معاون رئیس یوسف Mirelez.

قبیله ای شورای نیز به شماره تلفن خود را به بزرگان برای اطمینان از تمام نیازهای خود را ملاقات کرد Mirelez گفت.

شده اند وجود دارد هیچ تایید COVID-19 مورد از قبیله ای مراکز بهداشت در ریورساید هر چند تمام کلینیک های تست قابلیت های.

همانطور که از شنبه شب وجود دارد 195 coronavirus موارد و هشت مرگ و میر در شهرستان ریورساید. در سراسر ایالت 101 coronavirus مربوط به مرگ و میر تایید شده است.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>