چگونه coronavirus ممکن است تحت تاثیر قرار پالم اسپرینگز منطقه Coachella متحرک, BNP Paribas Open و بیشتر

مایدزرت | No comments

مقامات بهداشت فدرال هشدار داد که این روز را coronavirus که به زودی می تواند تلقی یک بیماری همه گیر ممکن است باعث “شدید” اختلال در زندگی روزمره در آمریکا در هفته های آینده و ماه.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر نانسی r. schultze ، هشدار داد که مدارس می تواند بسته تجمعات عمومی به حالت تعلیق درآمد و کسب و کار مجبور به کار کارمندان از راه دور اگر ویروس افزایش می یابد به سطح یک بیماری همه گیر.

در حال حاضر عمده رویدادهای ورزشی و جشنواره های موسیقی لغو شده اند, با توجه به نگرانی بیش از این ویروس نیز آلوده کرده است که دهها هزار نفر از مردم کشته و نزدیک به 3 ، 000 در سراسر جهان است.

در Coachella Valley, مقامات بهداشتی می گویند کمی وجود دارد و احتمال گسترش در سراسر منطقه و تهدید به فرد شایع. این ویروس می تواند تاثیر مشارکت در رویدادهای بین المللی مانند کویر جشنواره های موسیقی و تنیس و مسابقات گلف. از نگرانی خاص است ANA الهام صحرا توقف در تور LPGA که در آن بسیاری از بازیکنان تگرگ از کشورهای آسیایی تجربه سی دی مشاوره های مسافرتی.

در این مرحله coronavirus ملاقات دو نفر از این سه معیار از یک بیماری همه گیر: باعث بیماری و مرگ و فرد به فرد انتقال r. schultze ، گفت:. سوم معیارهای جهانی گسترش یافته است. در حال حاضر فقط 4 درصد از موارد تایید شده در خارج از چین و در تمام آن موارد مربوط به سفر است.

همه گیر: چگونه آن را متفاوت از یک بیماری همه گیر و یا شیوع

“به عنوان جامعه گسترش در شناسایی بیشتر و بیشتر کشورهای جهان حرکت می کند و نزدیک به جلسه سوم معیار — در سراسر جهان گسترش این ویروس جدید” r. schultze ، گفت:.

خواهد coronavirus تاثیر رویدادهای ورزشی ؟

ارتش ملی افغانستان (ANA الهام بخش برای اولین بار در مسابقات بزرگ از LPGA زنان گلف فصل خواهد شد و در ماموریت هیلز باشگاه کشور در رانچو مایراج برای 49 سال متوالی مارس 2-5. محلی مسابقات مقامات بدون نظر جز به می گویند که آنها در حال انتظار برای هر بیانیه ای از LPGA خود و یا از بین المللی مدیریت گروه مدیریت این شرکت است که صاحب و عمل این رویداد است.

LPGA در حال حاضر در پاسخ به coronavirus تهدید با لغو سه مسابقات در این سال یکی در تایلند, یک در سنگاپور و یکی در چین است. این بدان معناست که این سفر آخرین بازی Feb. 16 و استرالیا بازی نخواهد کرد تا زمانی که دوباره Volvik بنیانگذاران جام ققنوس در مارس 19-22.

از پتانسیل نگرانی برای LPGA و آنا الهام بخش است که 19 از 30 بازیکن در Rolex زنان گلف جهان رتبه بندی از کره جنوبی و ژاپن و تایلند یا چین. با توجه به اینکه بازیکنان رفت و به کشورهای خود پس از استرالیا رویداد و یا به طور مستقیم به ایالات متحده سفر محدودیت ها به دلیل ویروس می تواند تاثیر برخی از بازیکنان توانایی بازی در رانچو مایراج.

Coronavirus سفر: یک راهنمای به کروناویروس, سفر هشدار, پرواز, کشتی, هتل

به طور مشابه, کروناویروس در حال حاضر تهدید به نگه داشتن برخی از ورزشکاران چینی از سفر به المپیک, بازی های المپیک هر چند مقامات گفته اند که این ویروس نمی اخلال در این تابستان رویداد در توکیو.

این بهار Coachella Valley نیز خواهد میزبان به BNP Paribas Open. دو هفته توقف در Indian Wells برای هر دو مردان ATP تور و زنان WTA Tour یکی از بزرگترین و مهم ترین مسابقات در تنیس حرفه ای. وجود دارد کمتر از یک دوجین بازیکنان تنیس از سفر پر خطر کشور است.

BNP Paribas Open مقامات پاسخگویی به درخواست ها برای اظهار نظر.

Coronavirus مؤثر است جهانی و جشنواره های موسیقی

کره بار در جشنواره موسیقی میله میله برای آوریل 25 در هالیوود باول در لس آنجلس این هفته اعلام کرد که این رویداد لغو خواهد شد با توجه به زمان محدودیت های مسافرتی در آسیا جلوگیری از نوازندگان از ساخت آن به ایالات متحده است. این جشنواره ارائه شده است که بازپرداخت به دارندگان بلیط.

جنوب غرب, یک جشنواره سالانه موسیقی فیلم و رسانه برگزار می شود که در اواسط ماه مارس در تگزاس لغو نمی شود, با توجه به بیانیه ای از جشنواره سازمان. اما یک “مشت” از هنرمندان کشیده با توجه به کروناویروس سفر نگرانی های آنها گفت.

صحرا نیز خوش آمدید هجوم بازدید کنندگان برای Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و موسیقی کشور همتای دلیجان بیش از سه تعطیلات آخر هفته در ماه آوریل است. تولید شده توسط لس آنجلس مبتنی بر شرکت Goldenvoice موسیقی جشنواره به طور منظم در قرعه کشی ده ها هزار نفر از festivalgoers از سراسر جهان به امپراتوری باشگاه چوگان در Indio.

Goldenvoice پاسخ نمی دهند به خورشید صحرا درخواست برای اظهار نظر در مورد تاثیر بالقوه این ویروس به Coachella یا دلیجان.

وجود خطرات بهداشتی در حوادث ؟

آیزنهاور بهداشت و درمان عفونت preventionist Michael Connors گفت: مردم محلی و بازدید کنندگان برنامه ریزی برای حضور در یک رویداد بزرگ در Coachella Valley نباید شروع به درخواست برای بلیط بازپرداخت فقط رتبهدهی نشده است.

“من فکر می کنم مردم باید آگاهانه در مورد کوروناویروس اما نه نگران نفسه” Connors گفت. “با کروناویروس در ایالات متحده در حال حاضر ما در حال کم خطر برای انتقال است.”

کویر منطقه ای مرکز پزشکی بیماری های عفونی پزشک Shubha Kerkar گفت: فرد شایع است در خطر ابتلا به این ویروس و اشاره کرد که CDC توصیه های برای آماده شدن برای شیوع این معنی نیست مردم باید وحشت و یا اقدامات شدید مانند حضور در رویدادهای محلی.

“CDC فقط ما را در اطلاع برای آمادگی اما در هیچ نقطه ای از آن دولت است که هر رویداد و یا هر چیز باید لغو” Kerkar گفت.

“یک چیز به یاد داشته باشید با Coachella Valley حوادث است که همه آنها در خارج از منزل و در فضای باز واقعا کاهش خطر در حوادث” Kerkar اضافه شده است. “من نمی توانم آینده را پیش بینی کند اما CDC گفت: فقط به برنامه های در محل به قرنطینه آماده می شود اما ما نیست هنوز وجود دارد.”

Coronavirus توضیح داد: همه چیز به دانستن در مورد این ویروس کشنده هشدار دهنده جهان

اما کسانی که با اختلال در سیستم ایمنی بدن و افراد مسن بیشتر مستعد باید وزن خطرات خود را قبل از رفتن به یک رویداد بزرگ پس از آنها در معرض خطر بالاتر.

چه coronavirus? آن می توان جلوگیری کرد ؟

کروناویروس یک خانواده از ویروس ها است که می تواند باعث بیماری هایی مانند سرماخوردگی, سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و سندرم حاد تنفسی (SARS), با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. از زمان شیوع بیماری جدید بیماری رسما به نام COVID-19 که علل مشابه بیماری تنفسی علائم به عنوان گونه های دیگر.

Coronavirus سرچشمه در ووهان چین در ماه دسامبر و این کشور متعهد شده است یک مهار تلاش است که شامل بستن ووهان در اواخر ماه ژانویه هنگامی که coronavirus موارد به اوج خود رسید و در بیش از 3500 بعد. پس از آن چین دیده می شود موارد به طور پیوسته کاهش می دهد.

بالا خوشه از موارد نیز گزارش شده در کره جنوبی, ایران و ایتالیا. در ایالات متحده وجود داشته است 57 تایید موارد از شنبه با صفر و میر گزارش شده اگر چه یک آمریکایی درگذشت در چین است.

علائم از زمان coronavirus بسیار شبیه به آنفولانزا یا سرماخوردگی. اما کسانی که به تازگی از سفر به چین و یا کره جنوبی و علائم تنفسی توصیه به ماندن در خانه و تماس با دکتر خود را.

Coronavirus پیشگیری است که از آنفولانزا — اجتناب از تماس نزدیک با افراد دیگر پوشش سرفه و عطسه شستن دست با آب و صابون و ضد عفونی کننده سطوح و با استفاده از ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل است.

آنچه کار نمی کند برای جلوگیری از گسترش سالم است مردم با پوشیدن ماسک به ویژه هنگامی که وجود دارد کمبود ماسک برای کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر. ایالات متحده در حال حاضر دارای یک مخزن 30 میلیون ماسک صورت اما نیاز به حداقل 270 میلیون بیشتر برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی باید coronavirus گسترش به طور گسترده ای در سراسر کشور, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت.

“CDC توصیه نمی شود (با پوشیدن ماسک),” Connors گفت. “ما به دنبال در از کمبود ماسک در سراسر جهان است و ما واقعا می خواهید برای ذخیره کردن آن ماسک برای بهداشت و درمان کارگران و افرادی که بیمار هستند. آن است که مفید برای مردم به خوبی به آنها را می پوشند ،

Coronavirus پیام های مخلوط: 270 میلیون ماسک صورت نیاز

برای قرار دادن همه چیز در چشم انداز وجود داشته است در مورد 80,000 تایید موارد coronavirus در سراسر جهان تا به امروز با 2700 مرگ و میر پس از ماه دسامبر است.

در ایالات متحده 41 میلیون نفر تشخیص داده شده است با آنفولانزا — با حداقل 16,000 مرگ و میر با توجه به CDC — در طول همان دوره است.

چگونه محلی مقامات فدرال و پاسخ?

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب گسترش coronavirus در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه با انتصاب معاون رییس جمهور مایک پنس منجر به یک نیروی کار برای مبارزه با شیوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تحسین کم تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا

این هفته در سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد با صدور بیانیه ای اضطراری به منظور آماده سازی شهر برای آینده شیوع کروناویروس هر چند هیچ موردی از این ویروس تایید شده است در شهر.

نارنجی سان دیگو و سانتا کلارا نیز اعلام شبیه متحده بهداشت و درمان اضطراری.

این اظهارات تاثیر رویدادهای محلی و یا روز به روز فعالیت های, اما به جای اولویت بندی منابع محلی برای سرعت بخشیدن به برنامه ریزی شرایط اضطراری بالا بردن سطح آگاهی و اجازه می دهد تا برای آینده بازپرداخت توسط دولت فدرال و دولت های محلی برای هزینه های متحمل شده به آدرس های آینده شیوع.

Riverside County, که به ارتش ملی افغانستان (ANA, الهام, BNP Paribas Open, و Coachella و دلیجان جشنواره های موسیقی است و نه اعلام یک وضعیت اضطراری است.

افرادی که در سفر به آمریکا از نهفته کشورهای در حال هدایت به فرودگاه بهداشت غربالگری پس از ورود. یک Riverside County ساکن آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به اعلام از دانشگاه ریورساید نظام سلامت در روز سه شنبه. ساکن شد و یک مسافر در یک کشتی کروز در ژاپن است و در حال حاضر تحت درمان در شمال کالیفرنیا.

شده اند وجود دارد بدون قرار گرفتن در معرض مستقیم موارد در کنار رودخانه شهرستان تا کنون.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden. اندرو جان برایان Blueskye و ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>