چگونه ستاره است که پوشش بیماری همه گیر کوروناویروس

مایدزرت | No comments

نظر

در پایان ماه ژانویه منتشر شده ما یکی از اولین محلی, داستان, در, رمان, coronavirus. یک Ventura County ساکن که تا به حال تست شده برای COVID-19 پاکسازی شده بود و نتایج تست شد انتظار برای نفر دوم.

از آنجا که داستان Star روزنامه نگاران منتشر کرده اند و ده ها و ده ها گزارش — من از دست داده ام تعداد در رمان coronavirus و تاثیر آن در شهرستان ونتورا. به عنوان بحران گسترش یافته است ما کارکنان اختصاص داده شده به پوشش همه گیر.

گزارشگران نوشته اند در مورد پایگاه نیروی دریایی Ventura County, Point Mugu مورد استفاده به عنوان یک سایت قرنطینه و بهداشت کارگران نگران کمبود تجهیزات حفاظت شخصی. ما منتشر شده داستان در مورد اثر مخرب این بیماری همه گیر است که با داشتن مواد غذایی بانک, آموزش و پرورش, اقتصاد محلی و دادگاه های سیستم.

ما نگه داشته ام خوانندگان به روز رسانی در کدام رستوران ها هستند هنوز باز برای تحویل و از خدمات و آن را بسته اند. ما گزارش شده در استان و شهرستان تلاش برای پناهگاه بی خانمان ها و به طور موقت توقف اخراج. ما به ارائه پیشنهادات خود را برای نه تنها چگونه به کمک کند اما همچنین که در آن برای پیدا کردن کمک. ما عکاسان دستگیر کرده اند صدها نفر از تصاویر نزدیک به خیابان های خالی و توقیف کسب و کار.

ما خبرنگاران ورزشی را تحت پوشش محلی و ورزشکاران به عنوان تنظیم آنها را به یک جهان بدون تیم ورزشی. ما اخبار خبرنگاران ارائه روزانه شمارش مثبت coronavirus موارد و مرگ و میر در این شهرستان است. و چون ما می دانیم که بسیار ترسناک و اخبار می تواند احساس قریب به اتفاق ما به اشتراک گذاشته ام, نشاط بخشی, داستان همسایه, کمک به یکدیگر را به عنوان برنامه های عروسی و گروه شیوه های لغو شده است.

مانند بسیاری از شما شده اند شخصا تحت تاثیر این بیماری همه گیر. پس مارس 16, روزنامه نگاران ما کار کرده اند از راه دور به عنوان ما انجام بخشی از ما را امتحان کنید و صاف منحنی. هر چند برخی از تکالیف نیاز مردم به وجود دارد در فرد روزنامه نگاران ما در حال کار از راه دور به عنوان آنجا که ممکن است برای حفظ خودمان و دیگران امن است.

Coronavirus بحران نیز در نظر گرفتن تلفات در روزنامه های یک صنعت است که در حال حاضر مواجه شد قوی headwinds. روزنامه ها استفاده می شود برای دریافت بیشتر از درآمد خود را از تبلیغات. که مدل تغییر کرده است به طور چشمگیری بیش از سال به, اخبار و تبلیغات منتقل شده آنلاین.

در حال حاضر روزنامه ها به چالش کشیده شده بیشتر به عنوان کسب و کار و سرگرمی, مکانهای لغو و یا کاهش تبلیغاتی در پاسخ به این ویروس و اقامت در خانه سفارشات. ستاره ایمنی نیست به این چالش ها.

گانت شرکت مادر از ستاره هفته گذشته اعلام کرد که این امر پیاده سازی furloughs در آن بیش از 260 سایت در سراسر کشور. شروع دوشنبه هر یک از ما روزنامه نگاران را پرداخت کردند هفته در مه و ژوئن. ما خواهد بود متناوب این هفته دور, بنابراین ما می تواند همچنان به ارائه پوشش جامع از این بیماری همه گیر.

در ماه گذشته ما را ساخته اند بسیاری از ما coronavirus پوشش در دسترس برای همه در vcstar.com. ما معتقدیم که چنین بحرانی اطلاعات باید در دسترس همه است. اما به انجام این کار مهم در حال حاضر و در آینده ما نیاز به پشتیبانی از مشترکین.

برای کسانی از شما که با ما از طریق سال و به ما مشترکین جدید ما ارائه می دهیم ما از صمیم با تشکر. اگر شما یک مشترک در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای حمایت از روزنامه نگاری محلی. اگر شما یک اشتراک چاپ به شما در حال حاضر باید دسترسی نامحدود به همه ما محتوای دیجیتال. خود را برای فعال کردن اشتراک دیجیتال بازدید vcstar.com/activate.

ستاره شده است و بخشی از شهرستان ونتورا جامعه برای نزدیک به 100 سال است. به همه خوانندگان ما لطفا می دانم که ما متعهد به پوشش coronavirus بحران آن را به عنوان گستراند اینجا. ما در اینجا خواهد بود برای ارائه اطلاعات حیاتی به سوال بپرسید و به داستان خود را بگویید. ما در اینجا خواهد بود برای شما.

با تشکر از شما برای حمایت خود را.

Darrin Peschka اخبار مدیر ستاره. رسیدن به او را در [email protected] یا 805-437-0254. برای به اشتراک گذاشتن اخبار نوک ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>