چگونه یکشنبه دموکراتیک بحث متفاوت از تمام دیگر بحث

مایدزرت | No comments

واشنگتن –دو بالا دموکراتیک نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز را به بحث مرحله یکشنبه برای اولین بار اولیه بحث از شیوع کروناویروس. بایدن در حال حاضر آگهی ساندرز در ملی نماینده در رقابت های مقدماتی حزب دموکرات.

بحث میزبانی سی ان ان و Univision برگزار خواهد شد در سی ان ان استودیو در واشنگتن دی سی در 8 تا 10 p. m. و در روز یکشنبه. و در حالی که این 11th بحث از 2020 چرخه انتخابات از آن خواهد شد قابل ملاحظه ای متفاوت از دیگر 10.

در اینجا چیزی است که انتظار می رود در طول بحث و چگونه به سازمان دیده بان:

چگونه است که روز یکشنبه بحث متفاوت از گذشته بحث?

برای اولین بار وجود دارد در حال رشد بیماری همه گیر کوروناویروس و آن را لمس کرده است بسیاری از قطعات از بحث است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی جمعه با توجه به این ویروس است. این ویروس باعث شده است که گسترده انزوا به عنوان بسیاری از کارگران وظیفه با کار از خانه در علاوه بر این به مدارس و دانشگاه ها به طور موقت بسته شدن. بسیاری از شهرها و ایالات متحده خواسته اند تا آمریکایی ها به عمل اجتماعی فاصله به کم کردن سرعت گسترش ویروس.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus اجازه می دهد مقامات مستقیم میلیاردها دلار کمک به کسانی که مبارزه با ویروس

محل بحث منتقل شد از ققنوس به واشنگتن D. C و نگرانی بیش از این ویروس وجود خواهد داشت و هیچ مخاطبان زندگی می کنند.علاوه بر این یکی از اصلی برنامه ریزی مدیران خورخه راموس از Univision پا را از نقش خود پس از به طور بالقوه در معرض این ویروس.

این بیماری همه گیر به احتمال زیاد خواهد شد به یک موضوع کلیدی در این بحث است.

دوم این است که کوچکترین مرحله اولیه پس از مناظره شروع شد و در ماه ژوئن گذشته. آن را تنها شامل بایدن و ساندرز. اولین بحث از 2020 چرخه انتخابات تا به حال یک میدان بسیار بزرگ آن مورد نیاز دو شب از بحث با 10 نامزد در مرحله هر شب. و هنوز هم وجود دارد داوطلبانی که از دست رفته ،

بایدن و ساندرز نیز برای اولین بار خواهد بود که نشسته در کنار یکدیگر به جای ایستادن پشت حصیر پوشاندن نماز در قبلی بحث.

آخرین بحث دموکراتیک بود که در ماه گذشته قبل از کارولینای جنوبی اولیه. پس از پنج دموکرات نامزد ریاست جمهوری که از گذشته در صحنه کاهش یافته است. تشکر. Tulsi Gabbard که هنوز هم در حال اجرا برای رئیس جمهور, آیا واجد شرایط نیست که برای بحث و نه یکشنبه.

بیشتر: چگونه coronavirus است تغییر 2020 انتخابات ریاست جمهوری برای مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن و ساندرز

بحث در می آید جلوتر از چهار متحده — آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو — برگزاری انتخابات مقدماتی حزب در روز سه شنبه.

چگونه می توانم این بحث ؟

سی ان ان CNN en Español, سی ان ان بین المللی و Univision خواهد شد بحث منحصرا زندگی می کنند. علاوه بر این, آن را به زندگی می کنند جریان در CNN.com از طریق سی ان ان برنامه های تلفن همراه و CNNgo برنامه برای Apple TV, Roku, آمازون آتش Chromecast و تلویزیون اندروید, در علاوه بر این به Univision دیجیتال خواص.

بیشتر: سهشنبه مقدماتی هنوز هم اتفاق می افتد با وجود coronavirus نگرانی که تعطیل لوئیزیانا

که تعدیل این بحث ؟

سی ان ان دانا باش و جیک دق الباب خواهد وزش بحث است. علاوه بر این, Univision را Ilia Calderón کمک به وزش در محل راموس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>