چگونه به نگه داشتن حیوانات خانگی خود را امن و شاد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

مایدزرت | No comments

— توصیه هایی به طور مستقل انتخاب شده توسط بررسی ویراستاران. خرید شما را از طریق لینک های ما ممکن است ما کسب درآمد کمیسیون.

اخبار ظاهر است که سگ از coronavirus بیمار در چین تست شده “ضعیف مثبت” و در همان اینترنت فوری, عکس از سگ پوشیدن پزشکی ماسک صورت ظهور در سراسر وب.

در حالی که حفظ سلامت خود و مردم در اطراف شما است که در خط مقدم جهان تمرکز در طول coronavirus (یک.k.a., COVID-19) همه گیر این عناوین و الگوهای رفتاری آورده اند تا یک سوال مهم: چه در مورد حیوانات خانگی خود را ؟

مانند یک معامله خوب است ؟ ثبت نام برای ما معاملات هفتگی عضویت در خبرنامه. این برنامه رایگان است و شما می توانید لغو اشتراک هر زمان.

حیوانات خانگی خود را امن هستند از coronavirus

CDC می گوید هیچ مدرکی وجود ندارد که که هر گونه حیوانات در ایالات متحده آمریکا قرارداد بسته اند و یا می تواند گسترش ویروس. این همچنین بدان معنی است که quarantining آنها غیر ضروری اندازه گیری. (و با استفاده از ماسک های پزشکی, حتی برای, سرگرم کننده, عکس, عملیات یک بی فایده و به طور بالقوه خطرناک عمل در نور از کمبود این لوازم ضروری در بیمارستان ها که واقعا به آنها نیاز دارید.) به عنوان برای سگ پشمالوی سیاه پومرانیا در چین اولیه فرض بر این بود که او آزمایش مثبت ضعیف با توجه به آلودگی در اطراف دهان یا بینی خود را از coronavirus رنج مالک اما او قرنطینه و بعد از آزمایش منفی است.

شما هنوز هم باید اقدامات احتیاطی

آنچه نامشخص باقی مانده است این است که اگر حیوانات خانگی می تواند ویروس بر روی پوست خود را در راه همان است که این ویروس می تواند بر روی سطوح سخت به مدت سه روز (و به طور بالقوه در مواد نرم مانند جعبه های مقوایی و یا لباس های شسته شده به مدت 24 ساعت). چون ما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد این رمان بیماری گمراهان در کنار احتیاط این است که هرگز یک ایده بد است. وجود عادات سالم که CDC توصیه می گذارم در زندگی روزمره با یک حیوان خانگی از جمله شستن دست های خود را پس از دست زدن به آنها را برای اطمینان از سلامت شما و حیوان خانگی خود را به خصوص به عنوان coronavirus ميگيرد.

اگر شما را تبدیل به بیمار (با تایید coronavirus و یا در غیر این صورت), CDC توصیه می کند محدود کردن تماس خود را با حیوانات خانگی خود را به عنوان شما همان خواهد با انسان است. حتی اگر وجود دارد در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که COVID-19 تحت تاثیر قرار حیوانات, آن را قطعا ممکن است یک اتصال ممکن است کشف شود به تحقیقات بیشتری انجام می شود. این بدان معنا نیست که یک فرد بیمار نمی تواند یک سگ برای پیاده روی و یا شخصا قرار گربه کاسه غذا, اما آنها باید محدود petting, snuggling یا بوسیدن (در واقع حفظ “فاصله اجتماعی”) فقط در مورد.

مطمئن شوید که شما باید برخی از مواد غذایی و رفتار

نگه داشتن حیوانات خانگی خود را در خوب خوردن و در همان رژیم غذایی است که توصیه برای حفظ سلامت کلی. فروشگاه های مواد غذایی و خرده فروشان آنلاین به سرعت در حال فروش خارج از ملزومات خانگی مانند کاغذ توالت و در حالی که ما هر کسی را تشویق به بیش از-خرید آن را هوشمند برای بررسی در عرضه مواد غذایی حیوان خانگی خود را به اطمینان حاصل شود شما باید حداقل یک زن و شوهر از هفته ارزش فقط در مورد. جویدنی است که هنوز هم حمل و نقل و انبار از صدها نفر از مارک های مورد علاقه.

نگه داشتن حیوانات خانگی خود را سرگرم — به طوری که آنها لازم نیست زحمت شما

این که آیا شما در حال تلاش برای کار از خانه و یا شما احساس بیمار وجود دارد مقدار زیادی از گزینه ها برای نگهداری نیازمند حیوانات خانگی مشغول و از فضای شخصی خود را (که ما آنها را سرزنش—به طور ناگهانی به شما حمله آنها!). خوشبختانه بر خلاف انسان که در طلب الکترونیک و صنایع دستی به ماندن در خانه سرگرم ترین حیوانات خانگی را به راحتی اشغال شده است.

برای گربه ها

رو دوستانه گربه سانان که دوست دارد بازی کردن در جعبه است ؟ اجازه دهید آنها را در خود خالی آمازون بسته است. یکی دیگر از سریع گربه حواسپرتی: DIY مواد غذایی پازل ساخته شده با رها کردن یک گربه درمان به یک فنجان آب خالی شمع نذری و یا دیگر nonbreakable رگ که بیش از حد عمیق و یا بی دست و پا خود را به صورت مناسب و اجازه دهید آنها را کشف کردن که چگونه به ماهی غذا با پنجه.

برخی از فروشگاه خرید گربه, اسباب بازی سردبیران ما برای نگه داشتن گربه از تلاش برای چرت زدن بر روی لپ تاپ خود صفحه کلید: Catit حواس 2.0 جوینده که دارای چندین راست لوله شما می توانید با پر کردن رفتار به اشغال و پاداش خود را زن سبک و جلف و SmartyKat Catnip غارها که نگاه عادی مانند قهوه ای کیسه های کاغذی برای گربه خود را به خش خش با, اما آنها حاوی سلنیوم برای بوی وسوسه انگیز (شما همیشه می توانید سعی کنید به طور منظم قهوه ای کیسه های کاغذی اگر دوست دارید). همچنین سعی کنید جویدنی (دفعات بازدید: long-lasting) رفتار مانند Petstages نفس تازه نعناع چوب گربه که پر از شیرین بوی نعناع برای خنک کردن گربه خود نفس به عنوان او chews آن است. تور در اطراف خود و همچنین حذف نرم تارتار به نگه داشتن زن سبک و جلف شما دندان های خود را به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است. ایده دیگر: هر گربه اسباب بازی جدید و هیجان انگیز توسط spritzing آن را با یک catnip اسپری مانند کنگ Naturals.

  • دریافت Catit حواس 2.0 گربه جوینده آهسته فیدر در جویدنی برای $14.99
  • دریافت SmartyKat Catnip غارها در جویدنی برای $2.88
  • دریافت Petstages نفس تازه نعناع چوب گربه اسباب بازی جویدنی برای $2.65
  • دریافت کنگ طبیعی سلنیوم اسپری در جویدنی برای $5.19

برای سگ

برای حوصله و محبت گرسنگی نوزادان در نظر بگیرید DIY scavenger hunt: پنهان کردن رفتار در اطراف اتاق خانه یا (حصار) حیاط و اجازه دهید ’em شکار. در خرج کردن شما همچنین می توانید قرار داده و PB به پایین یک فنجان (که شما ذهن خسته در) و یا فقط به سگ بقایای خالی کره بادام زمینی jar. و یا پر کردن طولانی فراموش شده توخالی استخوان سگ با کره بادام زمینی و مسدود کردن آن به صورت موقت کنگ ،

در واقع خرید کنگ برای سگ شما ممکن است یک سرمایه گذاری ارزشمند و همچنین با توجه به سگ-تایید شده مورد علاقه های شما مانند باز اقیانوس موجودات لری خرچنگ سگ که دارای دو squeakers و با استفاده از لایه های پارچه به دوام جویدن اسباب بازی و بیرون شکاری مخفی کردن یک سنجاب پازل سگ اسباب بازی که فوق العاده است برای بازی انفرادی از آنجا که سگ خود را می توانید ماهی سنجاب ها از تنه درخت—اگر شما می خواهید برای قرار دادن آنها را در.

برای یک مدت طولانی جویدن درمان با Himilayan جویدن سگ که مانند طعم پنیر و ساخته شده است با وراجی و گاو و شیر و نمک و آب آهک. سگ شما تنها قادر خواهد بود به خراش کمی در یک زمان ارائه ساعت از لذت.

  • دریافت درس اقیانوس موجودات لری خرچنگ سگ اسباب بازی جویدنی برای $15.88
  • دریافت به بیرون شکاری مخفی کردن یک سنجاب پازل سگ اسباب بازی جویدنی با شروع در $10.39
  • دریافت Himilayan سگ جویدن جویدنی با شروع در $4.15

سرگرم هر دو حیوانات خانگی خود را و خودتان

هنگامی که شما به دنبال برای پر کردن خود را (بدون شک فراوان تر) زمان بیکار در خانه—و با فرض اینکه شما بیمار—امکان استفاده از برخی از کیفیت پخش را با کمی سایه. (و به طور جدی شما نمی توانید دست کم گرفتن قدرت از یک خزدار antics برای یک مقدار مورد نیاز لحظه ای از سبک سری.)

برای گربه ها

اگر شما می تواند با استفاده از چند چیز اضافی به اشغال حیوان خانگی خود را, زمان, نگران نباشید, ما باید ایده ها را برای شما. رشته های قدیمی, ابزار جنسی, پر, یا یک توپ از فویل به حیاط چوب و به “ماهیگیری گربه”—همان اثر به عنوان GoCat دا پرنده جدا راد محبوب گربه اسباب بازی می شود که گربه خود را در حال حرکت با یک پر “پرنده” در چوب تحت کنترل شما است.

فراموش نکنید که چگونه به راحتی گربه ها می تواند سرگرم با یک اشاره گر لیزری مانند اخلاقی حیوان خانگی لیزر ورزشکاران—نیز وجود دارد برخی از برنامه های است که گوشی خود را به یک موقت اشاره گر.

  • دریافت اخلاقی حیوان خانگی لیزر ورزشکاران در جویدنی برای $2.99
  • دریافت GoCat دا پرنده جدا راد در آمازون برای $8.95

برای سگ

اجتماعی فاصله اجازه می دهد تا برای بیرون رفتن و پیاده روی تا زمانی که شما حفظ CDC توصیه می شود شش پا از فاصله از دیگران (و شما نگه داشتن توله سگ خود را از محدوده به هر کسی که شما ممکن است روبرو می شوند). ورزش بزرگ برای حیوان خانگی خود را و به احتمال زیاد افزایش خلق و خوی خود را بیش از حد.

با تازه کشف شده خود را در صفحه اصلی شما همچنین می توانید اعتصاب یک بازی واکشی هر زمان حتی در ناهار خود را می شکند. پیدا کردن یک توپ و یا اگر شما مایل به بخشی با آنها رول یک جفت جوراب و بازی! یکی دیگر از سرگرم کننده (و موضعی) واکشی اسباب بازی: خالی رول کاغذ توالت!

اگر شما یک سگ که یک روحیه بازی یدک کش-از-جنگ (و واقعا چه سگ نمی کند؟) یک لیف حوله دست و یا حوله حمام—بسته به pup اندازه—یک گزینه عالی در ازای یک طناب بافته اسباب بازی سگ. (هر چند شما می توانید خرید یکی از کسانی که بیش از حد.)

شما همچنین می توانید مانع اسباب بازی مانند Chuckit کوتاه پرتاب توپ است که به شما کمک می کند, صاحب, پرتاب توپ دورتر و بالاتر برای یک انرژی بالا pup که نیاز به دریافت برخی از sprints ، به این ترتیب شما نمی توانید فرسوده بیش از حد به سرعت خود را.

دریافت Chuckit کوتاه پرتاب توپ در آمازون برای $7.95

محصول کارشناسان در بررسی همه نیازهای خرید خود پوشش داده است. به دنبال بررسی در Facebook, Twitter و Instagram برای آخرین معاملات بررسی محصول و بیشتر.

قیمت دقیق بودند در این مقاله منتشر شد اما ممکن است در طول زمان تغییر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>