چگونه به جای یک obit با خورشید صحرا و DesertSun.com

مایدزرت | No comments

با تشکر از شما برای توجه به قرار دادن یک اگهی با خورشید صحرا. ما می دانیم این است که یک زمان دشوار است و امیدوارم که به این روند را به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است. لطفا دستورالعمل زیر را دنبال کنید.

شما ممکن است درخواست یک اگهی در DesertSun.com یا در دسکتاپ خود و یا دستگاه تلفن همراه خود را.

بر روی دسکتاپ صفحه اصلی جلو بروید “لینک های سریع” فقط تحت Top 3 داستان:

را انتخاب کنید “اعلامیه است.”

در Legacy.com بنر شناور بر “اعلامیه است.”

را انتخاب کنید “ارسال یک اگهی” و سپس به دنبال دستورالعمل برای “چگونه به جای یک اگهی در پالم اسپرینگز صحرا خورشید” است.

در تلفن همراه جلو:

رفتن به “بخش.”

را انتخاب کنید “اعلامیه است.”

را انتخاب کنید ” ، “

را انتخاب کنید “چگونه برای ارسال یک اگهی و سپس به دنبال دستورالعمل برای “چگونه به جای یک اگهی در پالم اسپرینگز صحرا خورشید”است.

در اینجا دستورالعمل شما نگاه کنید در هر دو دستگاه:

چگونه به جای یک اگهی در پالم اسپرینگز آفتاب صحرا

روند

هنگامی که شما به ما ارسال یک ایمیل درخواست خود را اگهی چاپ شده در مقاله ما ما آن را راه اندازی در سیستم ما و سپس شما را به ارسال یک اثبات آنچه آن را مانند به همراه قیمت نقل قول. ما با شما کار خواهد کرد که در آن زمان به ایجاد تغییرات لازم است به طوری که نگاه و قیمت اگهی ها قابل قبول به شما. این اگهی چاپ نخواهد شد مگر اینکه آن را برای پرداخت قبل از مهلت تاریخ آن است که مجموعه ای به چاپ. در هنگام کار با شما از طریق ایمیل ما به شما, ما شماره تلفن است که شما ممکن است به ارائه کارت اعتباری یا دبیت اطلاعات پرداخت. هنگامی که شما برای پرداخت خود را وابسته به وفات ما برای شما ارسال خواهد رسید و شما می توانید انتظار برای دیدن آن در این نسخه از مقاله شما را در انتخاب و آنلاین در Legacy.com مدت کوتاهی پس از آن.

آنچه ما نیاز داریم از شما

در این ایمیل شما را به ما ارسال درخواست خود اگهی چاپ شود ما نیاز به اطلاعات زیر:

1. نام خود را
2. شماره تلفن خود را
3. متن دقیق شما می خواهید برای چاپ
4. آدرس خود را
5. هر عکس و یا عکس های شما می خواهم چاپ
6. نام کفن مراقبت از ترتیبات*
7. شماره تلفن funeral home مراقبت از ترتیبات*
8. نام مقاله ما**
9. تاریخ شما می خواهم برای دیدن اگهی چاپ

متن و عکس(s) به شما ارائه ممکن است یا متصل به ایمیل به عنوان فایل های جداگانه و یا موجود در بدن از ایمیل.

*قبل از ما می توانید هر گونه اگهی ما باید بررسی عبور از مرحوم با مجوز حزب برای ما سوابق. اگر شما در حال کار با یک کفن نام و شماره یک سردخانه, کوره های جسد سوزی یا پزشکی اهدا برنامه نیز کافی است. اگر شما لازم نیست که اطلاعات ما همچنین می توانید قبول اسکن شده گواهی فوت است.لطفا توجه داشته باشید که اگر این اطلاعات در حال حاضر موجود در متن اگهی خود را, سپس آن را نمی تواند چاپ و خصوصی نگه داشته شود.

اگر شما قادر به ایمیل ما این اطلاعات ممکن است شما فکس آن را به ما در این شماره در بخش تماس با ما در زیر و یا شما ممکن است به جلو ما برای کمک.

**ما در رسیدگی به این اعلامیه از چندین مقالات محلی در دفتر ما پس از به راه اندازی اگهی خود را به درستی و قیمت مناسب نقل قول, ما نیاز به دانستن است که مقاله شما قصد چاپ در. شما ممکن است انتخاب کنید برای چاپ در بیش از یکی از مقالات ما فقط به ما اطلاع دهید.

قیمت گذاری

اگر شما فقط می خواهم یک نقل قول قیمت برای شما اگهی لطفا به ما ایمیل دقیق متن در [email protected] اجازه دهید ما می دانیم که شما فقط به دنبال یک نقل قول و ذکر این که آیا شما فکر می کنم شما خواهید بود از جمله یک عکس و یا آرم و چگونه بسیاری از روز شما به فکر چاپ اگهی در گذشت. ما قادر خواهد بود به شما ارائه قیمت دقیق نقل قول برای آنچه که شما به ما بدهد.

ساعت و مهلت

شما ممکن است تماس اعلامیه گروه از 6 صبح تا 3 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه با هر گونه سوال در مورد این فرایند است.

اگر شما می خواهم به خود را چاپ اگهی در هر روز جمعه به جمعه ما نیاز به اگهی تنظیم و برای پرداخت قبل از 1 بعد از ظهر دو روز قبل. اگر شما می خواهم به خود را چاپ اگهی در روز یکشنبه یا دوشنبه, ما نیاز به اگهی تنظیم و برای پرداخت قبل از 10:00 صبح روز جمعه.

***تعطیلات ممکن است اثر این ضرب العجل. لطفا تماس با شماره زیر با هر گونه سوال.

تماس با ایمیل: [email protected]
تلفن: 760-322-2222 انتخاب کردن. 2
فکس: 844-590-6005 (لطفا “قابل توجه: آفتاب صحرا” در سایت fax)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>