چگونه به جریان اسکار اگر شما لازم نیست که کابل

مایدزرت | No comments

لازم نیست کابل? پیوستن به باشگاه—من و همسرم در حال غرق کابل در سال گذشته در حمایت از برنامه های در جریان, و ما باید کاملا صفر تاسف. هنگامی که ما تغییر ما تا به حال برخی از ترس مانند او هنوز هم می تواند دیده بان ورزشی بدون کابل? من هنوز هم می تواند دیده بان من را نشان می دهد مانند “نقاب خواننده” و “دکتر” و—pressingly—آیا من می توانم تماشای اسکار بدون کابل?

خوشبختانه پاسخ به تمام سوالات فوق مثبت است. شما می توانید جریان های مورد علاقه خود را نشان می دهد و حتی اسکار بدون نیاز به مسخره گران قیمت کابل اشتراک.

در این سال اسکار خواهد بود در فوریه 9 در 8 p. m. EST در ABC. بنابراین اگر شما کابل بزرگ—لحن به ABC. Buf اگر شما با من و شما در حال غرق کابل در اینجا چگونه شما می توانید به تماشای مراسم اسکار بدون امضای برگشت.

چگونه به جریان اسکار آنلاین

شروع در 6:30 p. m. EST, شما می توانید جریان و بهترین بخشی از اسکار—فرش قرمز—در گوشی خود را به کامپیوتر و یا قرص خود را. این ایده آل است اگر شما در حال رفتن همه با استادانه درست شده اسکار حزب در این سال و می خواهید به جریان این رویداد با یک پروژکتور قابل حمل.

ABC خواهد بود جریان کل پخش رسمی خود را زنده مراسم اسکار سال 2020 جریان و رسمی نرم افزار ABC اما گرفتن وجود دارد: شما باید به سیستم وارد شوید با اعتبار همراه پرداخت ارائه دهنده تلویزیون. برای بسیاری از مردم این وسیله یک کابل یا ماهواره ای اشتراک (یا سرقت مادر خود را در ورود اطلاعات).

اما حتی اگر شما پرداخت هزینه برای کابل دسترسی وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که شما قادر خواهید بود برای دسترسی به ABC آنلاین, جریان, پس از هر ارائه دهنده این است که همکاری با ABC برای ارائه محتوای آن را آنلاین. برای یک لیست کامل از اطلاعات, چک کردن لیست رسمی از شرکت ABC ارائه دهندگان.

که در جریان ارائه خدمات اسکار?

اگر شما با تکیه بر قابل اعتماد خود را Roku این فصل جوایز که ممکن است به اندازه کافی به شما دسترسی به این سال اسکار است. محبوب بسیاری از خدمات جریان در حال همکاری با ABC بنابراین شما می توانید به تماشای مراسم اسکار درست مثل شما می توانید هر گونه برنامه های زنده.

در اینجا یک نگاه سریع در جریان خدمات خواهد شد که بازی اسکار امسال:

Sling TV

Sling TV

اعتبار: بررسی

زنجیر تلویزیون ارائه می دهد بسته های مختلف که همه جریان اسکار.

با زنجیر تلویزیون شما باید گزینه ای برای سفارشی خود را در جریان بسته و کانال را انتخاب کنید که بهترین کت و شلوار خود را به تماشای تلویزیون عادت. وجود دارد سه بسته شما می توانید از را انتخاب کنید: زنجیر نارنجی ($30/ماه) زنجیر آبی (30 دلار در ماه) و زنجیر نارنجی و آبی ($45/ماه). بهترین بخش ؟ کانال های محلی مانند ABC, NBC, CBS و FOX گنجانده شده به صورت رایگان با هر بسته بندی بنابراین شما می توانید به تماشای مراسم اسکار بدون تغییر طرح خود را.

ثبت نام برای تلویزیون رسن شروع در $20/ماه

یوتیوب تلویزیون

YouTube TV

اعتبار: بررسی / YouTube

یوتیوب تلویزیون می آید با ABC.

بر خلاف Sling TV, YouTube, تلویزیون اجازه نمی دهد شما را سفارشی بسته—شما دسترسی سریع به 70+ کانال های و مجموعه ای از کانال های محلی از جمله در هزینه. یوتیوب تلویزیون است که کمی گران تر—آن را 50 $/ماه—اما آن را سازگار با تقریبا هر جریان دستگاه و همراه با یک میزبان از کانال های ورزشی مناسب برای fanatic (یک.k.یک. شوهر من).

برای ثبت نام در یوتیوب تلویزیون شروع در $50/ماه

Hulu + برنامه های زنده تلویزیونی

Hulu TV

اعتبار: از Hulu تلویزیون

Hulu تلویزیون می آید با تمام جریان انتخاب از Hulu.

Hulu یکی از بزرگترین جریان های غول بعدی به Netflix و Amazon Prime. اما Hulu خارج از غرفه را از بسته ارائه شده توسط برنامه های زنده تلویزیونی اشتراک با دسترسی به انواع مختلفی از کانال های محبوب (از جمله کانال های ورزشی) و از این فرصت برای اضافه کردن کانال های حق بیمه. آن را کمی گران تر—آن را در مورد هزینه $55/ماه—اما شما دسترسی به Hulu گسترده جریان کتابخانه بیش از حد. آن را حمل ABC بنابراین شما همه مجموعه ای برای سوئیچ بین اسکار و “باب برگر” کاتالوگ.

برای ثبت نام Hulu + زنده تلویزیون شروع در $55/ماه

AT&T در حال حاضر تلویزیون

AT&T TV Now

اعتبار: AT&T در حال حاضر تلویزیون

AT&T تلویزیون در حال حاضر استفاده می شود DirecTV در حال حاضر.

که قبلا شناخته شده به عنوان DirecTV شرکت AT&T تلویزیون در حال حاضر می آید با 45+ کانال های از جمله HBO و دسترسی به یک میزبان از شبکه های حق بیمه برای هزینه های اضافی. این شبکه همراه با ABC بنابراین شما قادر خواهید بود به تماشای مراسم اسکار و با آن گسترده شبکه فیلم مجموعه شما می توانید بسیاری از نامزدهای منجر به رویداد اصلی.

ثبت نام برای AT&T تلویزیون در حال حاضر با شروع در $65/ماه

شما می توانید به تماشای مراسم اسکار با یک آنتن?

اگر تلویزیون شما مجهز به یک over-the-air HD آنتن شما احتمالا قادر به اتصال به ABC با هیچ مشکلی.

اگر شما در حال حاضر نیست خود HD آنتن شما قطعا باید در نظر خرید یکی از آنها به طور معمول هزینه کمتر از $50, آنها سازگار با فقط در مورد هر تلویزیون در بازار و ارائه آنها دسترسی رایگان به شبکه محلی کانال. اگر شما تعجب که در آن برای شروع به چک کردن ما دور تا از بهترین داخلی HDTV آنتن.

محصول کارشناسان در بررسی همه نیازهای خرید خود پوشش داده است. به دنبال بررسی در Facebook, Twitter و Instagram برای آخرین معاملات بررسی محصول و بیشتر.

قیمت دقیق بودند در این مقاله منتشر شد اما ممکن است در طول زمان تغییر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>