چگونه به سازمان دیده بان Atlas V راه اندازی خورشیدی کاوشگر مدارگرد از کیپ کاناورال

فلوریدا تودی | No comments

ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک است که میله میله به انفجار خاموش از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه اواخر یکشنبه باز سالوو خورشیدی مدارگرد ماموریت.

اگر همه می رود با توجه به طرح خورشید-مطالعه فضاپیما خواهد پرواز را از راه اندازی مجتمع 41 در 11:03 بعد از ظهر, شرایط آب و هوا برای تلاش با توجه به نیروی هوایی ایستاده در 80 درصد “است.”

در اینجا این است که چگونه به دنبال:

► 9:30 p. m. ET: چت زنده و تصویری با ما فضای خبرنگاران در floridatoday.com/space. ما باید در عمق نمودار, گرافیک, و شما حتی می توانید از ما سوال بپرسید.

► زندگی واقعیت افزوده را نمی توان در دسترس ما 321 راه اندازی برنامه به عنوان ما انجام برخی از ارتقاء. در ارتباط باشید به صورت زنده در برنامه پوشش.

به یاد داشته باشید: راه اندازی شده است در 11:03 p. m. ET. سپس شما را می بینم.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>