چگونه به سازمان دیده بان تاریخی راه اندازی از فضانوردان ناسا در SpaceX خدمه اژدها

فلوریدا تودی | No comments

ناسا و اسپیس ایکس تیم های تنظیم شده را به تاریخ روز شنبه هنگامی که یک موشک فالکون 9 و خدمه کپسول اژدها پرتاب از مرکز فضایی کندی, لگد زدن خاموش اولین آمریکایی crewed پرواز در نزدیک به یک دهه.

باب Behnken و داگ Hurley هر دو جانباز, فضانوردان در حال تنظیم برای راه اندازی از پد 39A در 3:22 p. m. و برای خود 30 ساعته به ایستگاه فضایی بین المللی.

آب و 60% “برو” برای این لحظه راه اندازی پنجره با توجه به فضای نیروی. این بدان معناست که فالکون 9 به راه اندازی در 3:22 بعد از ظهر و یا تاخیر در به روز دیگر با توجه به نیاز به خدمه اژدها برای رهگیری ISS.

وجود دارد سه بخش به پوشش ما در روز شنبه:

10 صبح: گفتگوی زنده با ما فضای خبرنگاران در floridatoday.com/space. ما باید در عمق بحث و شما می توانید از ما بپرسید سوال از طریق راه اندازی و فضاپیما جدایی.

2 بعد از ظهر: میزبانی پخش آغاز می شود در floridatoday.com/space.

2:45 بعد از ظهر: زمان واقعی واقعیت افزوده و ویدئو زندگی می کنند در دسترس خواهد بود در ما 321 راه اندازی برنامه. شما قادر خواهید بود به دنبال زندگی شما آندروید یا iOS دستگاه در آر.

به یاد داشته باشید: راه اندازی است که در 3:22 p. m. ET. سپس شما را می بینم.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>