چگونه به تماشای امشب SpaceX Starlink راه اندازی از کیپ کاناورال

فلوریدا تودی | No comments

SpaceX تیم در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه های تنظیم شده برای این شرکت در راه اندازی بعدی در روز چهارشنبه این بار با 60 Starlink ماهواره محدود برای کم مدار زمین.

یک موشک فالکون 9 در هدف قرار دادن 9:25 p. m. برای پرتاب از راه اندازی مجموعه 40 پس از فرود در فقط به عنوان خوانده شده دستورالعمل هواپیماهای بدون سرنشین کشتی در مدت کوتاهی پس از آن. آب و هوا برای تلاش با توجه به فضای نیروی 60% “برو.”

اگر موفق این هشتمین Starlink راه اندازی خواهد شد افزایش اینترنت-درخشان صورت فلکی را به اندازه 480 ماهواره.

وجود دارد دو بخش به پوشش ما در روز چهارشنبه:

► 8 بعد از ظهر: چت زنده با ما فضای خبرنگاران در floridatoday.com/space. ما باید در عمق بحث و شما می توانید از ما بپرسید سوال از طریق راه اندازی و فضاپیما جدایی.

► 9 بعد از ظهر: زمان واقعی واقعیت افزوده و ویدئو زندگی می کنند در دسترس خواهد بود در ما 321 راه اندازی برنامه. شما قادر خواهید بود به دنبال زندگی شما آندروید یا iOS دستگاه در آر.

به یاد داشته باشید: راه اندازی است که در 9:25 p. m. ET. سپس شما را می بینم.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>