چگونه به سازمان دیده بان آلا راه اندازی نیروی هوایی را پنهان X-37B آژانس

فلوریدا تودی | No comments

ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک است برای صبح روز شنبه اندازی پیشرفته و مخفی نظامی آژانس از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه.

اگر همه چیز می رود با توجه به طرح 197 فوت خودرو راه اندازی خواهد شد در 8:24 صبح با نیروی هوایی X-37B تحویل آن به پایین در مدار زمین برای یک ماموریت است که می تواند ماه ها یا سال. 29-پا آژانس می تواند انجام همزمان چندین آزمایش در مدار.

X-37B است متعلق به نیروی هوایی اما در عمل فضایی نیروی.

آب و هوا, اما, iffy – پیش بینی ها انتظار 40% “رفتن” شرایط در طول پنجره. کامل پنجره راه اندازی شده است در دسترس ساخته شده با توجه به نگرانی های امنیت ملی.

دو قسمت وجود دارد به ما پوشش:

► 7 صبح شنبه: چت زنده و تصویری با فضای ما در تیم floridatoday.com/space. ما باید در عمق نمودار گرافیکی و شما می توانید پیوستن به مکالمه است.

► ساعت 8 صبح پنج شنبه: زمان واقعی واقعیت افزوده و ویدئو زندگی می کنند در دسترس خواهد بود در ما 321 راه اندازی برنامه. شما قادر خواهید بود به دنبال زندگی شما آندروید یا iOS دستگاه در آر.

به یاد داشته باشید: راه اندازی شده است در 8:24 a. m. شرقی. سپس شما را می بینم.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>