ما چگونه به اینجا رسیدیم: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ در حال تحول زبان در یک ایالت مستند

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز صادر ایالت اقامت در خانه سفارش یکشنبه. آن می رود به اثر جمعه در ساعت 5 بعد از ظهر

ریوز مقاومت کرده بود صدور چنین دستوری با وجود رشد تماس از ساکنان سیاستمداران و کارکنان مراقبت های بهداشتی. به عنوان بیشتر و بیشتر کشورهای صادر سفارشات برای قفل کردن سرپناه در محل و یا ماندن در خانه ریوز شروع به نرم کردن موضع خود را.

Q&A: در اینجا همه چیز شما باید بدانید در مورد سی سی پی جدید پناهگاه در محل سفارش

در اینجا یک جدول زمانی از چه ریوز گفته است در مورد این موضوع.

مارس 17

ریوز برای اولین بار علنا broaches این ایده از یک ایالت مستند گفت: این امکان وجود دارد, اما او نمی خواهید به سفارش یکی.

“بسیاری از کشورهای دیگر باید آنها را بسته. من تمایلی به انجام این کار” ریوز گفت. است که یک عمل است که من را به آرامی. من نمی خواهم دولت گفتن خصوصی کسب و کار آنها چه می توانید و نمی تواند انجام دهد اما ما در حال نگاه کردن به آن.”

Facebook Q&A: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز پاسخ به سوالات در مورد کوروناویروس

آوریل 23

به عنوان بیشتر Mississippians به نام برای یک ایالت مستند ریوز گفت: این امر می تواند غیر ضروری و غیرقابل اجرا و نسبتا بی اثر و از نظر اقتصادی مضر است.

“هیچ کس در دولت وزارت بهداشت توصیه کرده است که ما یک ایالت خاموش کردن و یا یک پناهگاه در محل” ریوز گفت. “… ما در حال رفتن به یک تصمیم راش به سادگی از آنجا که کشورهای دیگر تصمیم به انجام همه چیز است.”

ریوز: فرماندار است نه سفارش ساکنان به ماندن در خانه های خود

آوریل 24

ریوز یک فرمان اجرایی را امضا که محدود گردهمایی ناهار خوری در رستوران و بازدید از خانه های پرستاری و بیمارستان ها. او روشن ساخته شده است در یک کنفرانس مطبوعاتی که به منظور توقف کوتاه اجباری دولت مستند.

“من دیده ام برخی از مردمی که انتقاد مختلف تصمیم گیری است که ساخته شده است” ریوز گفت. “اجازه دهید من فقط روشن شود. این زمان برای سیاست است. این زمان برای انتقاد از رهبران مهم نیست که چه تصمیمات آنها را از آنجا که بسیاری از مردم تحت مقدار زیادی از استرس است.”

ریوز: فرمان اجرایی جدید بدون ایالت مستند

مارس 29

ریوز اعلام کرد دولت در حال شکل گرفتن یک “توهین آمیز” استراتژی در برابر coronavirus که شامل جداسازی و بررسی خوشه از موارد. دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز به نام یک ایالت مستند “پایدار نیست.”

“ما در یک نقطه در حال حاضر که ممکن است آن را حس و ممکن است حس را به زودی در برخی از جوامع” ریوز گفت: از سفارش قرنطینه یا انزوا برای برخی از مناطق.

رژیم صهیونیستی. ریوز افسر بهداشت: ایالت shutdown ‘پایدار نیست.’ قرنطینه برای ‘خوشه’

مارس 31

ریوز اعلام کرد یک مستند از Lauderdale شهرستان که در آن وجود دارد یک افزایش سریع از coronavirus موارد از جمله در یک خانه سالمندان است. ریوز اشاره کرد که بیشتر در منطقه ای مستندات می تواند در آینده اما مقاومت خواستار ایالت مستند.

“Mississippians هستند به اندازه کافی هوشمند و میهنی به اندازه کافی به پرداخت با توجه به آنچه که ما می گوییم” ریوز گفت. “… کسانی هستند که بر این باورند که دولت باید به سر می برد و اجرا همه چیز است.”

اولین مستند: ریوز سفارشات پناهگاه در محل برای شهرستان Lauderdale

مارس 1

ریوز سفارشات همه Mississippians به ماندن در خانه به استثنای ضروری کسب و کارهای لازم و سفر به مکان هایی مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها. منظور می رود به اثر جمعه گذشته برای بیش از دو هفته است.

“اعتقاد ما این است که ابزار مناسب در زمان مناسب برای صرفه جویی در زندگی” ریوز گفت. “… “اگر من قرار بود به لحاظ سیاسی آسان تصمیم من را وارد یک سفارش از قبیل این هفته و هفته پیش. که آسان بود, تصمیم سیاسی به دلیل وجود دارد بسیاری از مردم در تماس با بسیاری از مختلف رهبران سیاسی به این تصمیم. برای من این تصمیم همواره اطلاعات محور و بر اساس توصیه های کارشناسان است.”

ریوز گفته پلیس محلی می تواند به دستگیری افرادی که در نقض نظم و پلیس دولت ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای به اجرا درآوردن آن است.

ایالت مستند اعلام کرد: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز دستور ایالت پناه-در-محل

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>