چگونه سیستم ایمنی بدن ما رسیدگی قرنطینه?

فلوریدا تودی | No comments

برای ماه بسیاری از مردم شده اند قرنطینه در خانه های خود به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

گذشته از خرید مواد غذایی بسیاری از مردم در حال اجتناب از ترین شکل از تماس انسان.

این وضعیت به ارمغان می آورد بسیاری از سیستم ایمنی بدن-سوالات مربوط به ذهن است.

برای مثال ما می رویم به کمتر از یک جامعه بیمار از آنجا که ما در حال تمیز شستن دست و بیشتر دست دادن و بیشتر آگاه از آنچه ما انجام می دهند… یا… ما بیشتر مستعد ابتلا به گرفتن واقعا بیمار به دلیل سیستم ایمنی بدن درگیر هستند و نه تا آنجا که ما در حال فاصله از دیگران است ؟

“هیچ مدرکی وجود دارد و این حدس و گمان که ما تبدیل شدن به بیشتر مستعد ابتلا به گرفتن واقعا بیمار به دلیل سیستم ایمنی بدن ما درگیر هستند و نه به اندازه” دکتر گفت: Saima عباس, بیماری های عفونی پزشک در رککلدگ مرکز پزشکی منطقه ای. “من خوشبین هستم که ماسک و بهداشت دست است که باقی می ماند اصلی دفاع در برابر قطرات عفونت کمک خواهد کرد که کاهش تعداد آنفلوانزا بیماری های مربوط و همچنین در این سال است.”

دکتر فرانک Dienst های ICU مدیر پزشکی در Parrish مرکز پزشکی به ما یادآوری می کند که COVID-19 ادامه خواهد داد به طاعون جامعه همراه با بیماری های دیگر.

“COVID-19 است که هنوز هم بسیار در جامعه ما و در شمار همان خطر سلامت آن از آغاز همه گیر” Dienst گفت. “بر خلاف آنفولانزا وجود ندارد و واکسن هنوز برای COVID. همراه با فصل آنفولانزا در اطراف گوشه که حساب برای ده ها هزار نفر از مرگ و میر سالانه آن را کاملا برتر هوشیار باقی می ماند در زیر CDC دستورالعمل به دستهای ضد عفونی کردن سطوح اغلب پوشش سرفه و عطسه و ماندن در منزل و زمانی که بیمار است.”

بیشتر: والترز: در حال مقایسه بین آنفلوآنزای اسپانیایی و COVID-19 دقیق است ؟ شما تصمیم می گیرید | نظر

بیشتر: بازسازی امریکا: رفتن به دکتر در یک نگاه کاملا جدید

بیشتر: Coronavirus: Fauci, Seinfeld را در مورد من چرا دست دادن باید بمیرد | والترز

آزمایش های اولیه واکسن برای COVID-19 هستند که با سرعت بالا, اما از آن خواهد شد برخی از زمان قبل از آنها در دسترس هستند. داشتن واکسن خواهد بود یک گام مهم به سمت گرفتن COVID-19 تحت کنترل است.

“ما اول باید برای زنده ماندن عفونت قبل از ما ایمنی,” دکتر گفت: Jeffrey Stalnaker پزشک ارشد در بهداشت برای اولین بار. “بهترین راه برای ایجاد ایمنی از طریق واکسن. که راه شما توسعه یک پاسخ ایمنی بدن اما شما را در خطر از درد و رنج عوارض ناشی از این بیماری است.”

سوال دیگری که مطرح شده است که با بازگشت کودکان به مدرسه است.

زمانی که بچه ها را به وجود خواهد راش غیر COVID بیماری شروع می شود که در کودکان و حرکت به پدر و مادر ؟

“من صادقانه نگران بیشتر در مورد COVID و احتمال این که به این دلیل که کودکان در محله های نزدیک بدیهی است که وجود دارد می توان به افزایش است و پس از آن که به خانه می آید به خانواده” Stalnaker گفت. “هر کسی که مطرح بچه ها می کند به یاد داشته باشید که زمانی که شما بچه ها جوان بودند و زمانی که آنها در مدرسه و یا آنها در اطراف دیگر کودکان شما تمایل به مقدار زیادی بیشتر عفونت های ویروسی, اما من فکر نمی کنم شما خواهید دید که هر که معمولا بیشتر از آنچه ما به طور معمول تجربه به خصوص در اطراف آغاز مدرسه.”

Dienst افزود: “COVID-19 کمتر از یک نگرانی برای بچه ها. بچه ها تمایل به دریافت بیماری های شایع مانند سرماخوردگی عفونت گوش یا ورم ملتحمه بعد از رفتن به کلاس بعد از تعطیلات تابستان. آن چیزی است که پدر و مادر از کودکان در سن مدرسه آمده اند به انتظار. بهترین مشاوره همچنان به نگه داشتن بچه ها در خانه اگر آنها بیمار هستند. مطمئن شوید که سطوح ضد عفونی و دست ها شسته شود.”

پاکیزگی از دوره میباشد.

اما چیزی هست که مردم می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که سیستم ایمنی بدن خود را اقامت مناسب است ؟

“یک سیستم ایمنی سالم نیاز به یک رژیم غذایی متعادل حداقل 6-8 ساعت خواب کافی در ورزش و نگرش مثبت” عباس گفت. “ترس باعث استرس که تضعیف سیستم ایمنی بدن. ما باید برای آمدن به مقابله با زندگی با COVID-19 و با ما زندگی می کند. وجود دارد mo سحر و جادو درمان در این زمان ما بزرگترین سلاح این که آیا شما آن را باور یا نه بهداشت دست و ماسک. حتی اگر تعداد موارد در حال بالا رفتن تعداد بستری شدن در بیمارستان و تعداد مرگ و میر هستند. این باید نگاه به عنوان یک امیدوار و دلگرم کننده آمار است.”

والترز را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>