هوارد شرمن شوهر از Sela Ward, به فروش می رسد $3.5 متر از ماسک به می سی سی پی. در حال حاضر او را به باز کردن یک کارخانه.

لدگر | No comments

هوارد شرمن تا به حال هیچ ایده در مارس 1 که او به زودی خواهد بود با فروش 3.5 میلیون دلار ارزش از ماسک به ایالت می سی سی پی.

کارآفرین و شوهر بازیگر Sela Ward در حال آماده سازی برای راه اندازی یک دستگاه جدید پزشکی * نگه می دارد که بیماران گرم در طول عمل جراحی بدون استفاده از هر گونه جریان هوا.

می سی سی پی نمی خواهد که آن را اولین مورد تایید شده برای یکی دیگر از 10 روز و coronavirus هنوز هم به نظر می رسد که در دوردست.

سپس یک موج جزر و مدی از موارد در مناطق شهری فرستاده متحده تقلا برای دریافت لباس و دستکش و ماسک. پس دولت توصیه پزشکان به تعویق افتاد جراحی و سایر روش انتخابی.

بیمارستان ها به طور ناگهانی به حال کمی نیاز به شرمن جدید دستگاه های پزشکی.

بنابراین زمانی آمریکا امیدوار تصمیم به محوری. یکی از شرکت های Magnolias, LLC است که در حال حاضر دومین دریافت کننده اضطراری دولت هزینه های منابع به مبارزه با کروناویروس. در طول راه, شرمن گفت که او مواجه می شوند نا امیدی اختلال و عدم قطعیت اما او همچنین خوش بینی خود را برای دولت به تصویب رسید.

شرمن گفت: شیپور لجر در روز سه شنبه است که او را به باز کردن یک کارخانه در قرنتس است که استخدام 700 به 1000 نفر خواهد شد که روز و شب کار تولید 30 میلیون ماسک در ماه است.

“من هرگز در مارس 1 خواب من می خواهم برای باز کردن یک ماسک کارخانه برای ایالت می سی سی پی” شرمن گفت. “… دولت می تواند منجر به اتهام در انجام این کار است.”

چگونه آن گرد هم آمدند

نه ملی ذخایر و نه می سی سی پی ذخایر اضطراری آماده شد برای جهانی همه گیر ساخته شده توسط coronavirus. بسیاری از تجهیزات حفاظت فردی استفاده شده توسط متخصصان پزشکی در چین ساخته شده. متحده شد رقابت در برابر یکدیگر و دولت فدرال برای دریافت لباس و ماسک و دستکش.

گرگ Michel, مدیر اجرایی, می سی سی پی مدیریت اضطراری آژانس گفت: شیپور لجر قبلا که این یک زمان بسیار پر تنش. چند آژانس تیم از خریداران طبقه بندی شده اند از طریق هزاران نفر از فروشندگان بالقوه.

در حدود همان زمان که تیم به دنبال کسی است که می تواند در واقع ارائه ماسک از چین به می سی سی پی, شرمن گفت که او خواستار شد تا بیمارستان درخواست او چگونه می تواند کمک کند.

“من شروع به کار بر روی گوشی های,” او گفت:.

یک نماینده بیمارستان کارگردانی شرمن به MEMA که در نهایت منجر به یک تماس تلفنی با میشل. با توجه به شرمن, Michel گفت: می سی سی پی شد و تلاش برای به دست آوردن تجهیزات در یک قیمت عادلانه است.

شرمن تبدیل به جوان رئیس جمهور, سازمان, یک سازمان بین المللی از مدیران اجرائی. او شده است یک عضو برای چندین دهه و به هر کسی که می تواند کمک کند.

“I kissed a چند قورباغه” شرمن گفت: “معنی چند نفر مرده به پایان می رسد.”

پس از رفتن را از طریق پنج یا شش نفر شرمن گفت که او در بر داشت یک فرد است که می تواند ارائه ماسک از چین است. شرمن بود که هیچ غریبه ای به انجام کسب و کار در آسیا است. او گفت که او تا به حال انجام کسب و کار با کارخانه ها در آسیا به موارد CD و کیسه های کولر.

“من توسعه روابط با این دو کارخانه که مانند خانواده” شرمن گفت: اما او می دانست که کمی در مورد شخص او در مورد به انجام کسب و کار با.

او عصبی است.

ایالت می سی سی پی بود و نمی fronting پول برای شرکت هایی که وعده داده شده آنها می تواند ارائه تجهیزات پزشکی. این یک تصمیم گیری است که میشل گفت محافظت می سی سی پی از ساخت بد می پردازد اما این به معنای شرمن در قلاب.

“در حال حاضر من سیم کشی پول به مردم است که من نمی دانم از طریق مردم است که من نمی دانم” شرمن گفت. “… شما شروع به کوچک. شما منظور یک صد هزار (ماسک), اما آن را یک جهش بزرگ از ایمان است.”

مورد معامله

در مجموع شرمن گفت که او ارائه می سی سی پی با 700,000 N95 ماسک از چین است.

با توجه به وزارت امور خارجه سوابق MEMA ساخته شده است که هفت پرداخت به Magnolias, LLC, بین آوریل 16 و 14 مه در مجموع $3,495,909 یا حدود 5 دلار است.

این شرکت در اصل تشکیل شده در Delaware در مارس 6 و ثبت نام با ایالت می سی سی پی, on May 21, با توجه به سوابق دولت. شرمن گفت: این شرکت بر اساس اصولا در نصف النهار.

با توجه به شرمن, سیاست هرگز نقش مهمی در فرود مقابله با دولت است. او اشاره کرد که او متعلق به یک حزب سیاسی از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز. او گفت که او هرگز ملاقات میشل و mispronounced این MEMA مدیر نام و نام خانوادگی.

شرمن زد برای آمریکا در سال 2018 اما از دست رفته در مقدماتی حزب دموکرات و سپس به مجلس دولت دیوید Baria. شرمن و و همسر خود را به تازگی به عنوان دولت co-صندلی برای مایک بلومبرگ شکست خورده انتخاباتی برای رئیس جمهور. با توجه به شرمن 2018 شد اولین و تنها تاخت و تاز کردن به سیاست به عنوان یک نامزد.

شیپور لجر درخواست یک کپی از قرارداد با Magnolias, LLC از MEMA اما این سازمان در حال حاضر نیست و پردازش پرونده های درخواست به دلیل بیماری همه گیر. وقتی پرسید که آیا او می خواهد با ارائه یک کپی از قرارداد شرمن کاهش یافته است.

MEMA صرف حدود 21.5 میلیون برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به امور مالی دولت ، Magnolias, LLC دومین دریافت کننده این پول. بزرگترین دریافت کننده LiteFighter است گرجستان-بر اساس شرکت است که باعث می شود تجهیزات نظامی از قبیل چادر ، آن را دریافت کرده است حدود 7.3 میلیون.

LiteFighter است در پاسخ به درخواست مصاحبه.

MEMA هزینه: می سی سی پی اضطراری آژانس صرف $20 متر در coronavirus لوازم. در اینجا چیزی است که ما خریداری شده است.

کارخانه آمدن به قرنتس

به عنوان مدیرعامل مشغول به کار را به مقدار مورد نیاز از ماسک چین به می سی سی پی, او گفت که او احساس خجالت در مورد این کشور توانایی برای به دست آوردن تجهیزات حفاظتی.

در حالی که عدم تمایل به بی اعتبار کردن جهانی شدن, شرمن گفت: آمریکا قادر به مراقبت از خود را در جهانی همه گیر.

شرمن گفت که او در حال همکاری با برخی از همکاران برای باز کردن کارخانه در قرنتس با استفاده از یک تولید کننده قرارداد قبل از ممکن است ظهور مجدد این بیماری در پاییز. ماسک نیست N95s شرمن گفت: اما سطح 2 ماسک.

“رویا خواهد بود که می سی سی پی را تقریبا یک PPE پردیس” شرمن گفت. “… اینها 700 شغل است که ما در حال آوردن بازگشت از چین به آمریکا”

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>