صدها نفر از سدهای عدم اضطراری برنامه های در باران خیس جنوبی

لدگر | No comments

زمانی که اخیر باران های سنگین دارای عقاید خصوصی لک می سی سی پی و شروع فرسایش آن خاکی, سد, Yazoo شهرستان اضطراری مدیریت مدیر جک Willingham بود تقلا برای یک طرح.

او تا به حال هیچ اطلاعات تماس برای هر یک از مالکان که ممکن است نیاز به تخلیه بنابراین او سوار به صحنه و شروع به ضربه زدن بر روی درب.

“من فقط خوش شانس است که این منطقه کوچک و من قادر به انجام آن را در خود درب-به-درب خر خر کار” Willingham گفت.

جکسون جاری شدن سیل: آنچه شما نیاز به دانستن. رایگان تمیز کردن وسایل در دسترس

سد درست در شمال پایتخت ایالت Jackson — شناخته شده به عنوان MS04462 در حالت پایگاه داده — تا به حال هیچ مقام رسمی امتیاز خطر هیچ سابقه ای از دولت بازرسی و هیچ رسمی اقدام اضطراری طرح نقشه برداری از انتظار سیل منطقه آنها برای تماس و آنها را به تخلیه شد و آن را شکست. این یکی از بیش از 1000 سد در می سی سی پی است که باقی می ماند طبقه بندی نشده به دلیل تعداد کار برای دولت تنظیم کننده.

همراه نقد و بررسی مطبوعات نیز یافت می شود صدها نفر از دیگر سدهای فاقد رسمی اضطراری برنامه ای که در آن قرار دارد خطرناکی به خانه در جنوب شرقی متحده شده اند که غرق سنگین باران و جاری شدن سیل در هفته های اخیر. AP با تمرکز بر بالا خطر سدها — یک امتیاز تعیین شده توسط دولت فدرال یا دولت تنظیم کننده است که به معنی از دست دادن زندگی انسان است و به احتمال زیاد اگر یک سد با شکست مواجه شد.

AP بررسی شناسایی 578 بالا خطر سدها تنظیم شده توسط دولت و یا سازمان های فدرال که فاقد طرح های اقدام اضطراری در کارولینای شمالی تابستان 2018. آن را در بر داشت 259 جمله سدهای در گرجستان 111 در می سی سی پی و 101 در کارولینای جنوبی است. اگر شماره های خاص ممکن است تغییر کرده باشد پس از آن (می سی سی پی در حال حاضر 106 بالا خطر سدها بدون emergency plans) کلی مشکل نیست.

“این مهم است که هر سد و به ویژه کسانی که در نظر گرفته بالا خطر بالقوه اضطراری طرح اقدام گفت:” علامت گذاری اگدن سابق اوهایو سد ایمنی رسمی که در حال حاضر ویژگی های متخصص با انجمن های ایالتی سد ایمنی مقامات.

طرح های اقدام اضطراری می تواند مفید باشد برای مقامات دولت محلی پرسنل اورژانس در پاسخ به یک فاجعه و افرادی که زندگی می کنند در دره های پایین دست از سدها.

طرح اضطراری برای می سی سی پی را Oktibbeha شهرستان دریاچه سد است که بخشی از سقوط در یک گلرود ماه گذشته لیست آدرس و اسامی بیش از 100 صاحبان املاک در استارکویل منطقه که می تواند موضوع را به تخلیه اگر سد با شکست مواجه شد. این طرح شامل رنگ نقشه ها نشان از پتانسیل آبگیری منطقه و لیست جاده ها که نیاز به بسته شود. آن را نیز توصیف مراحل خاص به کار گرفته می شود بسته به نوع مشکل در سد با شماره تلفن های مختلف محلی و ایالتی پرسنل اورژانس که باید اطلاع داده شود.

می سی سی پی نیاز به طرح های اقدام اضطراری برای همه بالا خطر سدها و همچنین برای برخی از قابل توجه خطر رتبه بندی که اعمال می شود به سد که شکست می تواند آسیب های متعدد جاده ها یا خدمات عمومی اما بعید است که برای کشتن مردم است.

این Yazoo شهرستان سد توسعه یافته است که مشکلات اخیر باران و طوفان تا به حال دریافت نکرده خطر امتیاز به دلیل یک پرونده در دولت و نظارتی آژانس است. این یکی از چندین هزار که قبلا غیر قابل تنظیم سدهای که آمد به توجه می سی سی پی در بخش کیفیت محیط زیست در طول یک سال 2016 بررسی از تصاویر هوایی و اطلاعات جغرافیایی سیستم اطلاعات گفت: William McKercher ارشد از سد ایمنی بخش است.

بررسی دو برابر سدها در این دولت موجودی از حدود 3,400 به 6,800, او گفت:. چند سال بعد او در اتاق است که هنوز هم در حال کار برای ایجاد خطر سطح برای هر یک از سد که می تواند تعیین کند که آیا رسمی اضطراری برنامه ها و بازرسی های منظم مورد نیاز است.

طرح های اقدام اضطراری ها موظف هستند که برای همه بالا خطر سدها 43 متحده و پورتوریکو, بر اساس یک نظرسنجی که توسط U. s. Army Corps of Engineers. استثنا شامل آلاباما تنها دولت بدون سد تنظیمی دفتر همراه با فلوریدا, ایندیانا, آیووا, کنتاکی, ورمونت و وایومینگ.

حتی در کشورهای که نیاز به اورژانس برنامه های AP بررسی نشان می دهد برخی از سدها هنوز فاقد آنها است. چرا که بسیاری از سدها متعلق به بخش خصوصی و سازمان های دولتی را محدود به قدرت به زور صاحبان به استخدام حرفه ای برای توسعه برنامه های است که می تواند هزاران دلار هزینه.

“بودجه است که احتمالا بزرگترین مسئله گفت:” Ogden از سد ایمنی در ارتباط است. “با توجه به اندازه سد و پیچیدگی چه چیزی می تواند هولناک پایین دست آن می تواند نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی در مهندسی برای انجام مدل سازی برای تعیین مناطق خواهد بود نهفته است.”

در گرجستان مقامات دولتی به روز رسانی قوانین برای طرح های اقدام اضطراری در سال 2016 آن را به روشن است که سد صاحبان تا به حال به آنها را کامل تام گفت: Woosley مدیر دولت امن سدهای برنامه. از آن زمان به بعد تعداد بالا-خطر سدها با اورژانس برنامه به طور پیوسته افزایش یافته است اگر چه برخی از خصوصی سد صاحبان هنوز هم نمی مطابق.

سد صاحبان که شرک مورد نیاز برای توسعه اورژانس برنامه می تواند به صورت جریمه در گرجستان اما Woosley گفت که او نمی تواند به یاد بیاورید که در واقع اتفاق می افتد.

در بسیاری از موارد “سد را تولید نمی کند بنابراین هر گونه پول رفتن به سمت خوب است که پول رفتن به دور از رفع سد” Woosley گفت.

کارولینای شمالی در سال 2014 آغاز شد که نیاز به همه سدها تعیین شده به عنوان بالا و یا متوسط خطر به طرح های اقدام اضطراری. از ژانویه 2019 دولت دریافت کرده 183 طرح اضطراری از سد صاحبان. اما 543 از 1,272 بالا خطر سدها تحت نظارت وزارت امور خارجه از کیفیت محیط زیست هنوز فاقد اورژانس قصد دارد به عنوان 181 از 247 متوسط خطر سدها سخنگوی وزارت راب جانسون گفت.

گروه “متعهد به آوردن تمام سدها را در انطباق با قانون” او گفت:. اما او گفت: “سد ایمنی برنامه تحت کارکنان و تحت ذوات” با نزدیک به 18 کارمند تمام وقت برای پیگیری از نزدیک به 6000 سدها در دولت است.

که هنوز هم به طور قابل توجهی بیشتر از کارکنان در دسترس است در می سی سی پی. سد ایمنی برنامه وجود دارد و مجاز به هفت نفر است اما در حال حاضر فقط سه دلیل خالی McKercher گفت. دفتر هدایت برخی از پول استفاده نشده برای حقوق کارکنان به استخدام پیمانکاران برای تکمیل طرح های اقدام اضطراری برای سدهای در بین رفته و یا با کمبود بودجه روبرو آبخيز مناطق, او گفت:.

تا به حال سد در Yazoo شهرستان Springridge محل تقسیم شده است که قبلا بازرسی مقامات ممکن است متوجه مسدود سرریز لوله ها که باعث گردش آب در بالای سد در فوریه. 11 و دور بخشی از آن خاکریزی. و تا به حال یک اقدام اضطراری در برنامه ریزی وجود داشته برای سد آن می تواند ذخیره قابل توجهی استرس برای اورژانس محلی مقامات.

“اگر ما در حال برنامه ریزی در محل که گفت: هی اینجا مشکل در اینجا اعداد ما نیاز به تماس با ما می توانید گام به گام و من می توانم آن را انجام داده اند بدون اینکه حتی در خارج وجود دارد” Willingham گفت.

___

Lieb گزارش از شهر Jefferson, Missouri و Thanawala گزارش از آتلانتا. Minkoff عضو AP داده تیم, گزارش از واشنگتن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>