“من نمی دانم اگر من می تواند زنده ماندن’: برخی از فقیرترین بروارد دانش آموزان گرسنه در میان COVID-19

فلوریدا تودی | No comments

ارین هاروی در درهای در اطراف معبد تراس محله در ملبورن آوردن خبر خوب: کامیون مواد غذایی است که در اینجا.

این افسر ارشد توسعه برای پسران و دختران باشگاه مرکزی فلوریدا در بروارد ملاقات با ده ها تن از کوچک مواجه است. بسیاری از بچه ها به خانه به تنهایی و یا در حال مراقبت توسط یک خواهر و برادر بزرگتر. پدر و مادر خود تلقی ضروری کارکنان در طول دولت خاموش در حال کار و یا خارج از خانه.

هاروی می گوید: او می داند که اکثر بچه ها باید دستورالعمل ها را به ماندن در داخل و باز کردن درب برای کسی اضافه کرد با یک لبخند “اما آنها می دانند که من در طرف دیگر درب آنها میخوای؟”

کودکان و نوجوانان همچنین می دانیم که بدون تحویل مواد غذایی از Brevard County school district, آنها ممکن است تنها با خوردن یک بار در روز. برخی از هاروی می گوید: ممکن است غذا خوردن نیست در همه.

برای بسیاری از تلاش Brevard, خانواده, مدارس محلی یکی از معدود چیزهایی که ایستاده بین فرزندان خود و گرسنگی. به طوری که گسترش COVID-19 ویروس مجبور مدارس به بستن درهای خود را به مقامات نیمرو به شکل از چگونه آنها ادامه خواهد داد به تغذیه دانش آموزان خود را.

از اواخر ماه مارس بروارد مدارس دولتی به دست بیش از یک میلیون وعده های غذایی رایگان در بیش از دو دوجین سایت در مدارس سراسر شهرستان به ده ها هزار نفر از کودکان و نوجوانان.

اما هزاران مشکل جلوگیری از برخی از خانواده ها را از رسیدن به وعده غذایی را انتخاب کنید تا سایت به معنی برخی از دانش آموزان — اغلب فقیرترین و آسیب پذیرترین — هنوز گرسنه است. برای این کودکان است که مدرسه منطقه ایجاد کرده است یک تعداد انگشت شماری از گزینه های تحویل مانند اجرای تمپل تراس. و هنوز هم آنها می دانند که این کافی نیست.

به عنوان خوش آمدید به عنوان تلاش هستند نیاز بیشتری, بالا بردن سوال در مورد اینکه چرا این گزینه نیست در دسترس تر را برای خانواده هایی که ممکن است بر روی آنها بستگی دارد.

بیشتر: شهرستان کمیسیون OKs با استفاده از coronavirus پول برای کمک به افراد با مسکن و غذا

چیزهای بد بودند. سپس مدارس بسته شده است.

بیش از پسران و دختران باشگاه ساختمان در تمپل تراس, رانندگان اتوبوس, والتر و آلبا Martillo خالی کردن کولر از یک مدرسه منطقه سودمند ون بسته بندی شده با صدها نفر از وعده غذایی هر بسته حاوی یک صبحانه و ناهار. امروز صبحانه پاپ لذیذ و میوه. برای ناهار: کره بادام زمینی یا ساندویچ ژامبون بیشتر میوه و شیر.

حدود 75 بچه ها در زیربخش واقع در شرق تقاطع Wickham و شفق قطبی جاده والتر Martillo می گوید.

در این کوچک اجاره-یارانه محله ای که در آن فقر بالا است بسیاری از والدین به حال مشکل تغذیه کودکان خود را حتی قبل از همه گیر هاروی می گوید. مدارس بودند و قابل اعتماد در بسیاری از موارد انتقادی منبع رایگان و یا مقرون به صرفه وعده های غذایی.

تعطیلی مدارس و باید تنها چیز سخت تر است.

با چند مقرون به صرفه مراقبت از کودکان گزینه های پدر و مادر به اندازه کافی خوش شانس به هنوز کار مجبور به انتخاب بین ماندن در خانه با کودکان خود و یا پرداخت صورتحساب. برخی از اعضای خانواده آنها تکیه می کنند به تماشای کودکان خود را در طول روز. بسیاری نمی روم کودکان با هیچ کس به همراهی آنها را به نزدیکترین وعده غذایی را انتخاب کنید تا سایت در Sabal ابتدایی کمتر از یک مایل پایین Wickham جاده ها است.

برخی از پدر و مادر در خانه است اما عدم وجود حمل و نقل هاروی می گوید. به تغذیه کودکان خود آنها صورت خطرناک از راه رفتن کودکان خود را پایین کنار یکی از شهرستان شلوغ ترین جاده ها تنها با پراکنده دسترسی به پیاده رو.

برای یک محله عمدتا پدر و مادر تنها حتی یک شغل و یک ماشین است که هیچ تضمینی وجود ندارد.

Tatom بورگس یک certified nursing assistant و مادر چهار کار تا 12 ساعت شیفت ترین هفته. تغییر ساعت کسب و کار و قابل اجرا بر روی کالاهای ضروری ساخته اند سفر به فروشگاه مواد غذایی یک ضربه و دست انداز.

“همه چیز را خاموش قفسه و من در محل کار گیر کرده. و در آنجا بود بار است که مکان های نزدیک در اوایل و من بعد از ساعت” بورگس گفت. “آن را فقط به من می دهد, راحتی, خواهم, خوب, من می دانم (مواد غذایی) کامیون است که در ساعت 10:30 بنابراین وجود خواهد داشت صبحانه.”

بیشتر: من گریه. سپس به من بخندی. من همه نقشه در COVID-19 عصر, اما چه کسی نیست ؟ | Kennerly

نیاز بزرگ است.

در حالی که آموزش دانش آموزان است که تابع اصلی از Brevard County School District تغذیه آنها است که شاید اکثر آن فوری است.

حدود 37000 کودکان — نزدیک به نیمی از این منطقه را به کل جمعیت دانشجویی واجد شرایط به صورت رایگان و یا با کاهش قیمت وعده های غذایی مدرسه بر اساس نیاز مالی با توجه به فلوریدا وزارت آموزش و پرورش.

یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته توسط ملی غیر انتفاعی تغذیه امریکا بر اساس 2017 داده یافت تقریبا یک پنجم Brevard County کودکان تجربه “ناامنی غذایی” و یا عدم دسترسی به مواد غذایی به اندازه کافی برای حمایت از زندگی فعال و سالمی.

از آنجا که مدارس بسته در اواخر ماه مارس بروارد مدارس دولتی انجام داده است و بخشی از آن افتتاح غذایی روزانه سایت های توزیع در مدارس 27 از طریق فعال سازی اولیه از دولتی تابستان Breakspot وعده های غذایی برنامه. هفته گذشته این منطقه اعلام کرد که تا به حال دست از بیش از یک میلیون وعده های غذایی و رسیدن به بیش از 55000 دانشجویان روزانه است.

اما از لحاظ تاریخی مدرسه عضو هیئت مدیره مت Susin می گوید که رسیدن نشده است به اندازه کافی. این یک درس او گفت که او آموخته برخورد با تعطیلی مدارس به علت طوفان ایرما در سال 2017 و دوریان پاییز گذشته.

“بسیاری از کودکان و نوجوانان را دریافت نمی, تغذیه, بنابراین ما در حال رفتن به بسیاری از این مناطق به تغذیه این بچه ها در حالی که مدارس بودند” Susin می گوید. به عنوان به زودی به عنوان او متوجه مدارس بسته شدن با توجه به همه گیر “من می دانستم که بلافاصله … وجود دارد خواهد بود یک جای خالی برای افرادی که نمی تواند به (توزیع مواد غذایی) مراکز.”

Susin به سازماندهی اولین مدرسه منطقه COVID-19 همراه مواد غذایی واحد که ارائه وعده های غذایی پنج روز در هفته به حدود 360 ملبورن دانش آموزان در تمپل تراس های منگو و مراتع صفحه اصلی موبایل پارک و محله های اطراف Turnquest مرکز جامعه در Marywood درایو.

واحدهای دیگر به Hollandale Mobile Home Park, Wickham باشگاه آپارتمان و پناهگاه برای کودکان یک خانه امن برای کودک آزاری بازماندگان همه در ملبورن; اما به جواهر منشور مدرسه در کاکائو; و به حدود 75 خانمان دانشجویان بین ملبورن جزیره مریت و تیتوسویل.

طرح اصلی برای بودجه تنها یک زن و شوهر از صد دانش آموزان است. با بسیاری از پدر و مادر از کار با توجه به همه گیر Susin می گوید: “آنها به مراتب بیش از این اعداد و ما فکر می شود وجود دارد هنگامی که ما شروع به انجام آن است.”

استفانی Dittiger چنگال کوچک مواد غذایی بسته نگه داشتن آن نزدیک است. متصدی بار شده است furloughed از اواسط ماه مارس زمانی که رستوران ها و دیگر کسب و کار بسته تحت دستور دولت به عنوان یک اندازه گیری در برابر گسترش ویروس.

با هیچ درآمد به طور منظم او می گوید: این یک مبارزه روزانه از شیر مادر یکی از حدود 150 کودکان در مرغزار که آمده اند به بستگی روزانه تحویل مواد غذایی از منطقه مدرسه.

او دستمال اشک.

“پول و چند دور بین. این است که واقعا کمک به ما از طریق” Dittiger می گوید. “اگر آن نیست برای این مردم من نمی دانم اگر من می تواند زنده ماندن در حال حاضر.”

خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر فرود آمده است به خصوص در خانواده ها در حال حاضر مبارزه به پایان می رسد دیدار می گوید: کارن Darna دو سال از ساکنان کم درآمد محله در اطراف Turnquest مرکز.

“بسیاری از زمان آنها رفتن به کلیسا (مواد غذایی pantries) و بسیاری از مواد غذایی pantries در حال تعطیل” Darna می گوید. حتی به عنوان برخی از pantries بازگشت به خدمات آن را می توان مبارزه برای به دست آوردن وجود دارد.

“بسیاری از آنها را اصلا سوار,” او می گوید. “به طوری که نه یک گزینه برای آنها است.”

هر روز هفته Darna جمع آوری حدود نیم دوجین بسته های نمایندگی از محله خانواده که مبارزه حتی به ترک خانه.

برای جنیفر اسمیت, مادر بزرگ چهار, راه رفتن صد متری به همراه افت سایت در Turnquest است در نزدیکی غیر قابل عبور وظیفه. مانند بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ او را گرفته مراقبت روزانه از نوههایشان او در حالی که مادر خود را در محل کار است.

“من بیش از یک مشکل وجود دارد چرا که یکی از جوانترین پنج ماه و من نمی توانم قرار دادن در بچه های بزرگتر چون آنها شش و پنج و چهار. آنها کاملا به اندازه کافی برای رفتن خود را در” اسمیت می گوید.

“من به برخی از مسائل مربوط به سلامت است که من نمی توانم همه راه بیش وجود دارد و تمام راه برگشت با همه آنها,” او می گوید. “من نوع گیر کرده است.”

بیشتر: Ex-کلاه سبز-led شرکت ‘پشت’ botched حمله در ونزوئلا برگ خالی ملبورن دفتر

آن پایین می آید به هزینه.

منطقه مدرسه می گوید: آن تلفن همراه وعده غذایی واحد در حال رسیدن به بیش از 760 کودکان و نوجوانان است که نمی خواهد در غیر این صورت خدمت از طریق مدرسه خود را انتخاب کنید تا سایت. اما رهبران جامعه می گویند بعضی از بچه ها هنوز گرسنه است.

Susin می گوید او صحبت با رانندگان اتوبوس در مورد قطعات کاکائو بیش از یک و نیم مایل از نزدیکترین مدرسه سایت در تلاش ابتدایی و در سراسر جاده دولت 520 و شریل Cominsky مدیر اجرایی کودکان گرسنگی پروژه می گوید: چند تا از آن مدرسه مخاطبین رسیده “در کنار” درباره خوشه از تلاش دانش آموزان در مناطق خود.

“وجود دارد تعداد کمی از آنها حداقل سه یا چهار یا شاید پنج که رسیده به پر کردن شکاف” Cominsky می گوید. “وجود دارد جیب در سراسر شهرستان.”

شرکای اجتماعی مانند, باشگاه, اعتماد به نفس در Melbourne, Brevard, مراقبت در رککلدگ و ملبورن و کاکائو پلیس ورزشی لیگ را به شدت به کمک Cominsky می گوید اما خود را محدود است.

کاتلین Roath-Algera بنیانگذار مواد غذایی و بیشتر توسعه بازوی امید برای شمال Brevard, Inc., دیده است و نیاز دست اول. غذا خیریه شده است تغذیه مدرسه بچه ها در میمس, تیتوسویل و Scottsmoor در طول تابستان که مدارس به طور معمول از پس مه 2017.

او به نقل از محله در شمال غربی طرف تیتوسویل خاموش سینگلتون درایو و برخی هم مرز با جنوب خیابان که در آن خانواده ها در تلاش برای ارائه حتی اساسی ترین نیاز دارد.

فاصله بین منطقه دو تیتوسویل انتخاب کنید تا سایت آن خانواده ها را به روزانه هفت مایل دور سفر فقط به تغذیه کودکان خود را. برای بسیاری از افراد به خصوص در طول همه گیر آن را فقط بیش از حد.

“مردم وجود دارد در واقع این کار ضعیف است که باید برای رفتن به کار خود را ترک بچه های خود را با مادر بزرگ و … و لازم نیست یک ماشین” Roath-Algera گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از خانواده های که واقعا کودکان بیمار یا واقعا بیمار و اعضای خانواده خود و یک خودرو و راننده است سرپرست.”

“که تا حد زیادی نگرانی های من,” او اضافه می کند. “آنها نمی گرفتن بیکاری است. آنها نمی توانیم گاز برای ماشین.”

از آن آسان است برای گفتن که دقیقا چگونه بسیاری از کودکان قادر به رسیدن به غذا توزیع, در بخشی به دلیل شرایطی که علت آن را دشوار و یا غیر ممکن است برای اندازه گیری با منابع در این منطقه در دست است.

Roath-Algera حدس بزند و آن را در صدها نفر در شمال بروارد به تنهایی بر اساس تجربه خود را با مواد غذایی و بیشتر.

همچنین بخشی از این دلایل همراه غذا در سایت نیست گسترده تر با توجه به کوین تورنتون مدیر تغذیه خدمات Brevard مدارس دولتی: بدون حسابداری چگونه بسیاری از دانش آموزان بهره مند شوند, این روشن نیست که آیا تلاش خواهد توجیه هزینه.

“همه چیز به نگهداری در یخ سرد و بنابراین ما باید به مناسب سازی ظروف” تورنتون می گوید. “ما باید به نیروی انسانی حمایت از خودرو و … آموزش الزامات حسابداری است که برای وعده غذایی برای بازپرداخت.”

در تابستان Breakspot برنامه فدرال و طرح های مانند برنامه ناهار مدرسه ملی هر وعده غذایی ارائه شده است که بازپرداخت در یک نرخ ثابت. به سفرهای ارزش آن تورنتون می گوید: تعداد وعده های غذایی دست را مجبور به بازگشت با ارائه مساوی یا بیشتر از هزینه.

خود را در حال اجرا معیار است که حداقل 50 نفر از دانش آموزان در هر سایت.

“ما همه چیز در مورد تغذیه کودکان و نوجوانان” تورنتون می گوید. “تمرکز من این است که ما را در هیچ سایت و … اگر آن را حس می کند به وعده های غذایی ما می توانید 50 بچه ها به سایت. ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال پوشش هزینه ها.”

این منطقه دارای منابع برای تلفن همراه بیشتر واحد او می گوید. آن فقط نیاز به دانستن که در آن به آنها را ارسال کنید.

که آنها با تکیه بر کلمه از کسانی که می دانند دانش آموزان خود را با بهترین: معلمان و مدیران مدرسه.

“آنها ما صدایی هیئت مدیره” تورنتون می گوید.

“ما می خواهیم آن را به عنوان در دسترس به عنوان ما می تواند احتمالا اما ما نیز عامل کمی” تورنتون می گوید. “اما اگر نیاز وجود دارد خارج وجود دارد و ما می توانیم آن را برآورده کنیم.”

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

بیشتر: COVID-19 نوبت 12th درجه به ارشد سال های از دست رفته نقاط عطف

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>