“من فکر نمی کنم ما بازی این سال است.’ بازیکن تنیس مصاحبه Krawczyk انتظار طولانی به دلیل اخراج از coronavirus

مایدزرت | No comments

تنیس حرفه ای بازیکن مصاحبه Krawczyk سوار از آریزونا به Coachella Valley در مارس 8, فقط ساعت قبل از BNP Paribas Open اعلام کرد که این سال را به مسابقات نمی خواهد ادامه به عنوان برنامه ریزی شده.

شوکه اخبار رانچو مایراج بومی سفر به آریزونا و روز بعد گرفتار یک پرواز به استرالیا با پسر اندرو هریس. او در آنجا باقی ماند پس به عنوان نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون متوقف خارجی سفر به کشور, با توجه به سرعت در حال گسترش coronavirus.

حرفه ای تنیس تور جهانی آورده شده است به توقف screeching و پس از یک ماه قرنطینه خارج از کشور Krawczyk مطمئن نیست که این ورزش پاک خواهد شد برای از سرگیری.

اما او انتظار ندارد آن را به اتفاق می افتد در هر زمان به زودی.

“من فکر نمی کنم ما در این بازی سال” گفت: Krawczyk ، 26, نخل کویر فارغ التحصیل دبیرستان که در حال حاضر 37-رتبه دونفره بازیکن در جهان است.

“بدیهی است که شما می خواهید به خودتان است که امیدواریم اما آن را دشوار است” او ادامه داد. “شما باید به فکر می کنم در مورد تمام محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان است.”

Krawczyk نیست تنها بازیکن با اعتقاد به این که تنیس حرفه ای را می توان به حالت تعلیق باقی مانده از سال اگر نه دیگر.

بیشتر: صدای BNP Paribas باز به حال خود سالانه کار پاک شده توسط coronavirus

بیشتر: Coronavirus و ورزشی: آخرین به روز رسانی در زمانی که ورزش می تواند رزومه

بریتانیا اندی موری دو بار در المپیک مدال طلا و سه بار گرند اسلم قهرمان گفت که او انتظار دارد که تنیس به عنوان یکی از آخرین از ورزش حرفه ای به بازگشت به عمل است. مانند Krawczyk ، موری با اشاره به مسافرت های بین المللی محدودیت و چگونه تنیس مسابقات به طور معمول مردم را از سراسر جهان را به یک فضای.

باید بازی بازگشت در سال 2020 مقدار باقی مانده از سال تنیس تور برنامه ریزی شده است به بازی در سراسر اروپا و ایالات متحده مناطق شده اند که برخورد با کروناویروس مربوط به مرگ و میر.

“من شگفت زده می شود اگر آنها در حال پخش (این) ورزش سپتامبر-زمان” موری 32, سی ان ان گفت.

تور جهانی است که در وقفه حداقل تا اواسط ماه جولای پس از به تعویق افتادن Roland Garros در پاریس و لغو ویمبلدون در لندن است.

ایالات متحده باز است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر در نیویورک و سپس تور شیفت به آسیا و نتیجه یک ماه بعد.

با راه نیویورک ویران شده است توسط coronavirus و با محققان شاهد 14 درصد نرخ عفونت پس از آزمایش تصادفی امکان این رویداد در حال وقوع بعید به نظر می رسد Krawczyk گفت.

“می توانید بازیکنان بین المللی پرواز به کشور ؟ است رئیس جمهور ما رفتن به اجازه دهید مردم می آیند ؟ ” او پرسید: فصاحت. “تنها وجود دارد بسیاری از عوامل است.”

برتر مردان بازیکن نواک جوکوویچ, رئیس جمهور ATP بازیکن شورای, پیشنهاد این هفته طی یک Instagram چت زنده با Fabio Fognini که تنیس می تواند رزومه با یک سری از مسابقات منطقه ای. جوکوویچ گفت که این مسابقات نمی خواهد نیاز به سفر.

Fognini مانند Krawczyk ، شک و تردید بود که تنیس باز خواهد گشت این سال بود و علاقه زیادی به این ایده از بازی در ورزشگاه بدون فن.

“ما مانند یک ورزش جهانی” گفت: Mark Woodforde 12-زمان شلم دونفره قهرمان از استرالیا که در حال حاضر زندگی در Coachella Valley. “تا زمانی که وجود دارد یک راه حل سالم, چگونه بازی کنیم و در طول این همه گیر? با مرزهای بسته برخی از هوشمند افراد زرنگ و دانا به دنبال راه حل های درون کشور خود را دارند.”

Woodforde گفت که تنیس استرالیا را اعلام داخلی حوادث در هفته آینده یا دو. آلمان در میان کشورهای دیگر به دنبال برگزاری رویدادهای برای بازیکنان که نمی خواهد نیاز به مسافرت های بین المللی و یا مورد نیاز قرنطینه زیر سفر یکی از یک کشور به کشور دیگر.

با بسیاری از بازیکنان بین المللی اقامت در ایالات متحده و جهان, تیم تنیس می تواند یک رویداد در جایی در داخل مرزهای این کشور.

International Tennis Hall of Famer روزی Casals نیز Coachella Valley ساکن موافق با آن کوچکتر منطقه ای تنیس می تواند به زودی از سر گرفته اما موافق با Krawczyk که آن را به احتمال زیاد در سال آینده قبل از مسابقات بین المللی رزومه.

“فکر می کنم ما به دنبال در 2021 و باز استرالیایی” Casals گفت: از گرند اسلم طول می کشد که هر سال در ماه ژانویه.

Krawczyk شده است خوش شانس است که او قادر بوده است تا هنوز هم تنیس بازی در حالی که در استرالیا. هریس یک بازیکن حرفه ای که بازی collegiately در اوکلاهما است از استرالیا و دو شده اند ماندن با پدر و مادر خود را که یک خصوصی دادگاه در خانه.

دیگر بازیکنان حرفه ای از این منطقه آمده اند به بازی و قطار با Krawczyk و هریس در ماه گذشته. هریس به تازگی نصب شده خود را آموزش رژیم در Instagram.

“من در آموزش, اما من نمی خواهم به آن فشار به جایی که من سوخته” Krawczyk گفت. “انگیزه سخت است چرا که ما فقط نمی دانم زمانی که ما در مسابقات بعدی است.

“این واقعا سخت است چرا که بسیاری از ناشناختهها.”

Krawczyk گفت که خرابی ممکن است دشوار است به ویژه برای بازیکنان یا در ابتدا و یا پایان بازی خود را استخدام. بازیکنان مسن تر که ممکن است در مورد فکر بازنشستگی پس از این فصل خواهد شد و شاید فکر می کنم دو بار در مورد آن در حال حاضر.

راجر فدرر و سرنا ویلیامز, دو, ورزشی, بزرگترین ستاره خواهد بود 39 در اوت و سپتامبر. هر باقی مانده لیگ برتر, بازیکن, در, ورزش, اما چگونه تمدید اخراج می تواند بر پایان حرفه خود حدس و گمان است.

جوانتر حاشیه بازیکنان که به ساختن پول در حال حاضر ممکن است مجبور به خط دیگر کار به پایان می رسد دیدار.

شده است وجود دارد بحث WTA و دیگر نهادهای حاکم در تنیس راه اندازی یک coronavirus صندوق امداد برای کمک به بازیکنان و برخی از بازیکنان در جهان را مورد بحث و تلاش برای تراشه در پول کم-رتبه بازیکنان اما هیچ چیز نهایی شده است و در عین حال.

Woodfordes در هیئت مدیره فدراسیون بین المللی تنیس (ITF) و گفت که این ITF, WTA, ATP و چهار گراند اسلم در حال کار برای قرار دادن با هم یک بازیکن صندوق امداد که از نظر مالی به نفع بازیکنان رتبه 250 تا 700.

اما با پایان دادن به وقفه در نزد آن هنوز معلوم نیست در مورد چه مقدار از آن کمک خواهد کرد.

“آیا این صندوق امداد بود به اندازه کافی برای بازیکنان برای حفظ حرفه خود زنده است؟” Woodforde گفت.

Krawczyk افزود: “آن را بر همه متفاوت بسته به جایی که آنها در حرفه خود است.”

یکی مثبت در مورد اخراج, Krawczyk گفت این است که بازیکنان با تلاش آزار دهنده صدمات می توانید استراحت و فشار به بازی زمانی که به طور کامل سالم است. دیگران را مثل خود می توانید یک استراحت از سفر ثابت و شارژ.

Krawczyk است با بهره گیری از استراحت پس از سفر به ملبورن در ماه ژانویه و سپس به تایلند و دبی و مکزیک در مسابقات آکاپولکو و مونتری در ماه فوریه قبل از رفتن به ایالات متحده قبل از رفتن به استرالیا در ماه مارس است.

“همه شوکه شده بود,” او گفت:. “بسیاری از بازیکنان سوال در مورد اینکه چرا ما نمی تواند بدون بازی طرفداران. چرا ما نمی توانیم کار را انجام داد ؟ اما با آسیب پذیر جامعه در Coachella Valley آنها فقط نمی تواند قرار دادن مردم در معرض خطر است.”

Krawczyk گفت که آن را به یک تلاش بزرگ برای بازسازی این ورزش پس از آن باز می گرداند. آن را نمی خواهد اتفاق می افتد یک شبه و یا در عرض یک یا دو ماه او گفت:.

او امیدوار است که آن را نمی خواهد تا زمانی که او بترسد و او را وادار به بازی در خانه اش در مسابقات Indian Wells سال آینده.

“خواهیم دید چه اتفاقی می افتد,” Krawczyk گفت. “امیدوارم آنها در این مسابقات در سال آینده. اما ما حتی نمی دانیم.

“این می تواند در حالی که.”

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>