‘من احساس می کنم یک مقدار زیادی از اضطراب’: چگونه ساکنان در حال مقابله با کروناویروس

لدگر | No comments

Coronavirus همه گیر شروع به تلفات در برخی از ساکنان در می سی سی پی به عنوان آنها مقابله با از دست دادن شغل پزشکی نیاز دارد و حتی آموزش و پرورش برای فرزندان خود.

کروناویروس در حال تغییر است زندگی خانواده های روزانه است.

برای برخی از نیاز به نگه داشتن فرزند خود را در مسیر یادگیری در حالی که در مدرسه است از یک چالش بوده است اما یکی مدیسون است و از وضعیت او.

سارا کامپتون یک فیزیوتراپیست برای جکسون مدارس دولتی دارای 5 سال است که در مهد کودک در مدیسون ایستگاه مدرسه ابتدایی. با توجه به coronavirus مدرسه خود را مانند بسیاری دیگر بسته است برای چند هفته.

کامپتون گفت: معلم باید در عین حال به خانه ارسال هر گونه مشق شب در مدرسه پسر. پس مصرف آن را بر خودش به او آموزش اصول در زمان استراحت.

بیشتر فروشگاه ها در حال بسته شدن در سراسر, می سی سی پی. برخی را محدود ساعت

“من فقط تلاش برای نگه داشتن او را به عنوان مشغول به عنوان امکان پذیر است و نگه داشتن او را به تفکر در طول روز متفاوت با روبنده شکار خواندن برخی از چیزی که در مورد سنت پاتریک”روز و اجازه او در نوشتن یک زن و شوهر جملات” کامپتون گفت.

او گفت که او در تلاش برای خلاق باشد و به او علاقه مند است.

این امر به ویژه مهم است برای نگه داشتن کودکان که به دور از مدرسه برای چند هفته و با انگیزه برای یادگیری فقط به عنوان آنها را در کلاس درس.

“من فکر می کنم همه ما پدر و مادر هستند و فقط در رابطه با تحليل رگرسيون در طول این تمدید شکستن,” او گفت:. “من می خواهم او را قادر به بازگشت به مدرسه در هر زمان که ممکن است و قادر به انتخاب کنید تا جایی که او را ترک کردن.”

روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز بسته مدارس دولتی تا آوریل 17.

کامپتون نیز نگران برای کودکان او را درمان به عنوان یک درمانگر فیزیکی. در حالی که قادر به کار در مدارس و او شگفتی چگونه دانش آموزان را انجام خواهد داد بدون او کمک کند.

“”ما فقط در حال انتظار برای شنیدن آنچه که گام بعدی این است که شما می دانید نقش ما این است که به ارائه درمان فیزیکی خدمات به کودکان و نوجوانان و بدون آنها وجود دارد ما نمی توانیم به آنها کمک کند” او گفت:. “من شنیده ام برخی از درمانگران در منطقه ارسال تمرینات صفحه اصلی به پدر و مادر را با بچه های خود را, بنابراین من امیدوارم که آن را کمک می کند.”

کامپتون گفت که او نگران خانواده اش پیمانکاری coronavirus چرا که او طول می کشد “اجتماعی فاصله” به طور جدی.

“من احساس می کنم یک مقدار زیادی از اضطراب به خصوص از ناشناخته وجود دارد چیزی است که اتفاق می افتد هر روز شما را به فروشگاه های مواد غذایی و وجود دارد هیچ چیز” او گفت:. “من فقط شروع به تعجب می کنم وقتی که همه چیز را از رفتن به آرام کردن.”

ساکنان دیگر در حال ساخت آن را یک اولویت برای دیدن عزیزان خود را در حالی که آنها می توانند.

بهترین دوستان ساوانا هان از گلبرگ و هالی جانسون مروارید صحبت در مورد ترس و نگرانی در طول بیماری همه گیر.

زنان تصمیم به بیرون رفتن برای یک بعد از ظهر با خانواده در لورل خیابان پارک در جکسون در روز سه شنبه.

بیشتر: Coronavirus نگرانی: لغو بسته شدن در مترو جکسون و می سی سی پی

“آن را حتی سخت شده است, برای اقامت در خانه پدر و مادر به ماندن در خانه من شده است با پسر من از یک روز” جانسون گفت.

جانسون که اقامت در خانه مادر گفت: او تلاش می کند برای خارج شدن بیش از حد, اما نمی خواهم به نگه داشتن خود, دوست, داخل, در حالی که او بازدیدکننده داشته است.

گرفتن ملزومات نیز مبارزه برای اقامت در خانه مادر.

“این بد است که من در تلاش برای پیدا کردن کاغذ توالت برای همیشه” او گفت:. “آن را مانند مردم فقط در حال انتظار در خط به ربودن آن را خاموش قفسه”.

هان, شرکت-مدیریت در سفر Kidz در هتیزبرگ گفت: روز سه شنبه ساعت کاهش می یابد با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس. سفر Kidz فروشگاه ها در حال حاضر بسته شده است.

ساعت قطع شده است در بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی در سراسر, می سی سی پی و یا اقدامات احتیاطی و برای حفظ مشتریان امن از قرار گرفتن در معرض. برخی از فروشگاه درهای خود را بسته اند به طور موقت.

“ما هنوز هم از دیدن بچه ها در آینده از طریق این فروشگاه, اما بسیاری از افراد مسن و اگر آنها نمی آیند در آنها با پوشیدن ماسک مانند مردم شروع به وحشت” هان گفت.

هان گفت: او همچنین نگرانی در مورد بستگان مسن با مسائل مربوط به سلامت. او گفت: دور ماندن از او مسن تر بستگان به آنها را امن نگه دارید اما چک در آنها را بر روی تلفن.

“من پدربزرگ و مادربزرگ و عمه که بیش از 65 و همه آنها مبتلا به دیابت اگر من آن را دارند و آن را به آنها بدهد من ترسم بیشتر از آنچه که اتفاق می افتد به آنها را بیش از همه چیز” هان گفت.

هان گفت: پدر بزرگ او برنامه ریزی شده بود به دست جراحی در فارست بیمارستان عمومی در هتیزبرگ. از آنجا که او بیشتر احتمال دارد به قرارداد این ویروس عمل جراحی لغو شد.

“همه آنها فقط در تلاش برای ماندن در خانه در این مرحله از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت به بیرون رفتن و گرفتن بیمار,” او گفت:.

تماس با Italiana اندرسون در (601)-720-3907 یا [email protected] Follow @ItalianaAnders2 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>