من تست کردم برای کوروناویروس. در اینجا چیزی است که انتظار می رود

مایدزرت | No comments

Riverside County اخیرا گسترش COVID-19 تست برای تمام ساکنان بنابراین مقامات بهداشتی می تواند به درک بهتر گسترش این بیماری در این شهرستان است. در حال حاضر هر کسی می تواند آزمایش می شود حتی اگر آنها علائم.

در حالی که مقامات شهرستان هستند و نه سفارش و یا حتی توصیه کرد که افراد بدون علائم آزمایش آنها بر این باورند که این شهرستان دارای منابع کافی برای گسترش تست برای همه است.

شما در حال برنامه ریزی و یا فکر کردن در مورد گرفتن تست شده ؟ در اینجا چیزی است که انتظار می رود:

یک هفته پیش من به نام کنار رودخانه شهرستان را تست انتصاب تدریس خصوصی در (800) 945-6171 به کتاب قرار ملاقات. من هر گونه علائم. است که در زمان حدود 15 دقیقه کل و از من خواسته شد به ارائه استاندارد اطلاعات شخصی به عنوان یکی هنگام بازدید از یک دکتر جدید.

COVID-19 تست: چگونه به کتاب قرار ملاقات

Coronavirus پرسش و پاسخ: خواهد COVID-19 تست به خطر اندازد من کارت سبز?

اولین ملاقات در دسترس بود یک هفته و برای اولین بار در دسترس تست زمان بود 6:30 صبح من رزرو من قرار ملاقات برای ساعت 8 صبح و گفته شد را شناسایی. اما در روز ملاقات من هیچ یک از خواسته برای شناسایی و یا کارت بیمه درمانی.

در حالی که کارکنان می پرسد برای یک شماره امنیت اجتماعی و بیمه بهداشت و درمان در زمان رزرو, نه مورد نیاز است را به یک قرار ملاقات و یا یک آزمون. ساکنان خواهد بود صورتحساب اگر آنها نمی, باید بیمه, مقامات گفت.

زمانی که من کشیده به Indio محل دائمی حدود 7:45 a. m. (من دستور به 15 دقیقه زود می رسند) وجود دارد سه ترافیک خطوط به نگه داشتن قرار ملاقات در جریان است. در اولین پاسگاه کارکنان خواسته برای من نام و شماره تلفن و ملاقات و سپس دست مرا ضخیم بسته از مقالات با COVID-19 اطلاعات است. بسته توصیه پوشیدن چهره و پوشش و جداسازی خود از دیگران اگر شما تا به حال علائم.

در توقف دوم من آموزش داده شد تنها به رول من پنجره پایین یک اینچ است. مراقبت های بهداشتی کارگران در لباس کامل تجهیزات حفاظت شخصی — از جمله لباس شب, ماسک صورت, چهره, سپر, دستکش و مو net — پرسید: اگر من تا به حال علائم به عنوان به خوبی به عنوان اگر من یک مراقبت های بهداشتی کارگران و یا اگر من تا به حال شده است به هر گونه مراقبت های بهداشتی درمانگاه و یا دفاتر در هفته گذشته.

در ایستگاه سوم مراقبت های بهداشتی کارگران در لباس کامل دنده محافظ بدون پوشش یک سواب استریل. او گفت: آن را احساس ناراحت کننده برای فقط یک لحظه. بسیار طولانی مبادله مانند q-tip شد راندند دور برگشت به من چپ سوراخ بینی.

وجود دارد ویدئوها آنلاین است که به تصویر کشیدن این تجربه به طور وحشتناکی ناراحت کننده است. در حالی که گرد و خاک را معطل در گذشت بینی برای یک ثانیه طولانی تر از من خواست آن را به آن نمی صدمه دیده و نه آن را غیر قابل تحمل — آن را فقط احساس کمی عجیب و غریب است.

7:55 صبح من رانندگی به پالم اسپرینگز.

Riverside County کارگران تماس با نتایج چهار تا پنج روز است.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>