‘من فقط تا بیمار من نمی توانستم حرکت’: کالیفرنیا coronavirus لیست بیمار ‘پرچم قرمز’ از تجربه

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

کارن Callan بود پنومونی قبل از — و نه فقط یک بار بلکه حدود شش یا هفت بار او گفت:. او می دانست که زمانی که احساس عجیب و غریب در سینه او بود در مورد به نوبه خود به خس خس.

73 ساله لا کوئینتا زن بیمار در پایان ماه فوریه. او احساس خسته و تب خفیف و سرفه و گلو درد. او به رهبری به مراقبت های فوری که در آن او گفت که او تا به حال یک “سرفه” و “سندرم حاد ویروسی” و یا به طور کلی عفونت های ویروسی با توجه به ترخيص مقالات. سوابق هم نشان می دهد او تجویز آموکسی سیلین استفاده شده است که برای درمان عفونت های باکتریایی.

Callan به خانه رفت و به یاد می آورد خزنده را به تخت او تب تداوم و صعود به روزهای آینده: 101. 102. 103.

“من فقط تا بیمار من نمی توانستم حرکت” Callan گفت. “سپس از یک دوست به نام به می گویند که ما تا به حال شده است با آزمایش مثبت برای کوروناویروس. من هنوز هم نمی خواهم برای رفتن در هر نقطه. من نمی خواهم به خارج شدن از رختخواب برای رفتن به بیمارستان حتی اما دوستم اصرار داشت که اگر من خودم رانندگی او در حال رفتن به تماس با پلیس و گزارش است که من بی توجه بود.”

Callan سوار خودش را به آیزنهاور سلامت اورژانس در 6 مارس. او مبتلا به پنومونی اما نبود تایید شده برای coronavirus آزمون. او به خانه فرستاده شد. سرانجام در 9 مارس او مورد آزمایش قرار گرفت. در تاریخ 11 مارس نزدیک به سه هفته پس از او برای اولین بار مریض شد او دریافت یک تماس از مراکز کنترل بیماری تایید آنچه او مشکوک: او تا به حال COVID-19.

Callan بخشیده پزشکی حقوق و حریم خصوصی اجازه می دهد تا خورشید صحرا به نقد و بررسی خود را ترخيص مقاله از هر دو آیزنهاور سلامت اورژانس و مراقبت های فوری. سوابق تایید پزشکی او بازدیدکننده داشته است به عنوان به خوبی به عنوان او ذات الریه — و بعد coronavirus — تشخیص.

لی برنج, رسانه های هماهنگ برای آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج تایید Callan تحت درمان قرار گرفت در آیزنهاور امکانات و تایید Callan تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در حالی که Callan می گوید او سلامت است و خیلی بهتر در حال حاضر او نگران است در مورد یک سری از آنچه او به نام “پرچم قرمز” در سراسر تشخیص و درمان از جمله آهسته روش های تست و همچنین قابل اجتناب قرار گرفتن در معرض — برای خودش و دیگران در اطراف او. او همچنین سوال چرا Riverside County مقامات بهداشت نمی شد بیشتر ارتباطی و اینکه آیا آیزنهاور سلامت پروتکل کافی بودند.

“به من گفت: هر کس من در معرض شده بود و من نمی توانستم آنها را به من بدهد یک آزمون” Callan گفت. “مراقبت فوری به من گفت که من خوب بود و زمانی که من به بیمارستان رفت چند روز بعد من هم به آنها گفتم من در معرض شده بود اما آنها نمی جدا من از هر کس دیگری.”

‘گلو درد … بدترین از تمام زندگی من’

هر چند او نمی تواند مطمئن, Callan معتقد است یک گردهمایی اجتماعی در حدود یک دوجین زنان در 60s, 70s و 80s در پالم دزرت در فوریه. 19 او بود نقطه انقباض.

Callan زندگی در صحرا کمتر از یک سال پس از او در شکار بوده است راه هایی برای دیدار با دیگران در منطقه, او گفت:.

در این گردهمایی که به اعتقاد او فقط می خواهم به حال آنفولانزا یا سرماخوردگی آزمایش مثبت برای coronavirus حدود دو هفته بعد Callan گفت. و Callan نشسته در کنار این زن — که به نظر می رسد که علائم شدید آنفولانزا یا سرد برای چند ساعت.

“البته او تا به حال هیچ راهی برای دانستن” Callan گفت. “من مطمئن هستم که اگر او فکر او بیمار بود با چیزی بیش از آلرژی او نمی خواهد وجود داشته اند با هر یک از ما.”

Callan گفت که او شنیده ام در مورد زن دیگر تشخیص از طریق یک دوست را شخصا دریافت رسمی اطلاع رسانی که در نگاه به گذشته او گفت که او انتظار می رود از مقامات شهرستان. در حال حاضر او نگران است که این گروه از زنان بودند ندانسته در معرض و سپس در معرض دیگران نیز هست.

Riverside County ساکنان که تست مثبت هستند تماس گرفته توسط این شهرستان در بخش بهداشت و درمان است که انجام تحقیقات خود را برای تعیین افرادی که ممکن است به طور بالقوه در معرض شده است گفت: خوزه Arballo رودخانه دانشگاه نظام سلامت-بهداشت عمومی میگویند.

“با توجه به اینکه برخی از تست های انجام شده توسط تجاری آزمایشگاه و نتایج می تواند به تاخیر افتاد به (این) بهداشت عمومی (department) برخی از مردم در حال پیدا کردن نتایج خود را و نیاز به صبر طولانی تر از حالت عادی برای تماس گرفتن با بهداشت عمومی اما این اتفاق خواهد افتاد” Arballo گفت.

Arballo نمی گویند چه مدت این روند به طور معمول طول می کشد.

در حالی که مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری است وظیفه آگاه ساختن بیماران از خود مثبت (یا منفی) نتایج آزمون آن است که محلی وزارت بهداشت مسئولیت نظارت و ارزیابی ارزیابی ریسک از coronavirus گسترش با توجه به دستورالعمل CDC.

این به این معنی کنار رودخانه شهرستان است که مسئول تعیین و به اطلاع کسانی که احتمالا در معرض موارد تایید شده.

Arballo گفت: این شهرستان در بخش بهداشت و درمان باعث می شود تماس با افرادی که ممکن است در خطر ابتلا به این ویروس هر چند او نمی گویند که چگونه این شهرستان تعیین می کند چه کسی باید اطلاع داده شود. این که انجام شده است هم در شخص و یا از طریق تلفن. اگر فرد در تماس است علائم آنها را آزمایش می شود و دستور به خود منزوی.

پس از Callan آموخته خود را تشخیص او گفت که او تحت فشار قرار دادند او CDC مسئول پرونده به اطلاع دیگران که او ممکن است در تماس با آمده. او گفت: یک نماینده از CDC در نهایت رسیدن به هر کسی که با حضور جمع آوری اجتماعی — 26 روز پس از جمع آوری.

Callan را CDC مسئول پرونده کاهش یافته است به نظر در مورد این مورد خاص با توجه به محرمانه بودن قوانین است.

CDC نمایندگان رسانه ها پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

‘آنها نبود من جدا از دیگران در اتاق’

فراتر از شهرستان و CDC پاسخ Callan همچنین سوال در مورد پروتکل در آیزنهاور مراقبت فوری و آیزنهاور سلامت.

Callan این مدارک نشان می دهد که او رفت و به آیزنهاور مراقبت های فوری در لا کوئینتا در فوریه. 28 و پزشکان کشف یک نقطه در سمت چپ ریه پس از chest x-ray. این بود که حدود چهار روز پس از Callan می گوید نشانه های او آغاز شده بود و او بود که مبتلا به پنومونی با توجه به ترخيص مقالات.

Callan گفت: پزشکان نمی توصیه او به دنبال با یک coronavirus آزمون — حتی اگر او آنها اطلاع داد که او تا به حال نشسته در کنار یک زن که تا به حال به پایان رسید تا در بیمارستان بستری مشکوک به coronavirus اگر زن مورد تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است. در این زمان coronavirus آزمون هنوز در حال اولویت بندی برای افرادی که به تازگی از سفر به در معرض خطر کشورهایی مانند چین است.

“هفته که من بدحال,” او گفت:. “گلو درد من تا به حال بدترین از تمام زندگی من مثل یک تیغ ریش تراشی و سوزش. آن را در زمان و انرژی زیادی را حتی برای رسیدن به آب و رفتن به حمام. فشار بر قفسه سینه من ساخته شده آن را احساس مانند آن را سخت به نفس.”

آن نبود تا مارس 2, زمانی که Callan سوار به آیزنهاور سلامت اتاق اورژانس که پزشکان گمان نشانه های او اشاره در coronavirus تشخیص, او گفت:. هنگامی که او وارد اتاق اورژانس که روز Callan می گوید او به اطلاع پزشکان که او احتمالا در معرض شده در فوریه. 19 گردهمایی در پالم دزرت.

حتی هنوز هم او پارک شده بود در یک صندلی چرخدار در اتاق انتظار با چند نفر دیگر — یکی دیگر از “پرچم قرمز” او گفت:.

“من نشسته در صندلی چرخدار و برای حدود چهار ساعت وجود دارد,” Callan گفت. “آنها نمی جدا از دیگران در اتاق.”

برنج گفت: آیزنهاور بهداشت نمی تواند اظهار نظر در مورد سوالات مربوط به یک بیمار خاص را تجربه کنند.

بعد از آن روز, Callan شد مبتلا به ذات الریه در هر دو ریه ها و پزشکان تایید او تا به حال یک تب با توجه به تخلیه مقالات. اما از آنجا که او در شرایط بحرانی, Callan گفت که او گفت که او می تواند در خانه استراحت تا زمانی که او تایید شده برای coronavirus آزمون. او بود که دستور به بازگشت به اتاق اورژانس اگر سلامت خود را کاهش یافته است با توجه به تخلیه مقالات. بنابراین او راند و crawled شده به تخت او گفت:.

“من در رختخواب ماند که کل هفته و فقط در خواب و عرق همه چیز” او به یاد می آورد. به طور معمول, Callan زندگی سریع ء زندگی مربوط به مدیریت جواهر فروشی, کسب و کار که در آن او طرح های گوشواره دستبند و گردنبند خودش یا کاوش رستوران جدید در Coachella Valley. او نقل مکان کرد و به صحرا از لس آنجلس در ماه ژوئن گذشته.

آیزنهاور سلامت برای اولین بار شروع به تست مبتلا به کروناویروس یک ماه پیش. از آنجا که بخش آزمایشگاه در حال ساخت بود سواب بود به دولت ارسال شد برای تست و نتایج مصرف شد دو تا 10 روز برای بازگشت. شهرستان آزمایشگاه برگشتم آنلاین در مارس 16. از اواسط ماه مارس آیزنهاور فرستاده است آزمایش از امکانات آن برای هر دو تلاش تشخیص و شهرستان برای تسریع این روند است. در حال حاضر این چرخش حدود دو روز. بیمارستان است که هنوز هم مورد نیاز به تصویب آزمون از طریق شهرستان ریورساید بهداشت عمومی.

در مارس 9, Callan گفت: او تلفن کردم که او تایید شده برای coronavirus آزمون. او را سوار برای آیزنهاور بهداشت و کشیده به پشت سرپايي بال که در آن یک مرد با لباس کامل, زرد, دنده محافظ با یک سپر پوشش چهره اش بیرون آمد و به ماشین خود را به انجام سواب بینی, او گفت:.

دو روز بعد در تاریخ 11 مارس نزدیک به سه هفته پس از سفر اولیه به مراقبت فوری Callan دریافت یک تماس تلفنی از یک CDC نماینده اطلاع رسانی خود را که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus, او گفت:.

در آن Callan به یاد می آورد او در حال حاضر شروع به احساس بهتر است.

“من جدا شده به مدت پنج هفته در حال حاضر” Callan به یاد می آورد گفتن نماینده با نور خندیدن. “من شروع به رفتن دیوانه است. در حال حاضر که من احساس بهتر من پیدا کردن خودم انجام تمام چیزهایی که من هرگز در زمان حال به. من شده است با مصرف طولانی داغ حمام, انجام صورت هر روز دیگر, من در تمیز کردن کمد و سازماندهی شده لباس من است. اما جهان در حال رفتن به می دانم که من رنگ موی طبیعی اگر من موهایم را رنگ به زودی.”

CDC دستورالعمل می گویند Callan باید متن منفی برای coronavirus دو بار با هر یک سواب گرفته شده حداقل 24 ساعت از هم جدا قبل از او می تواند به توقف خود جدا هر چند هیچ اجباری در کار نیست. او اولین آزمون قرار بود جمعه بود اما به دلیل تاخیر آیزنهاور بهداشت نمی تواند پیدا کردن یک زمان و یک محل برای آزمون او گفت: Callan. آیزنهاور سلامت را نمی خواهد اظهار نظر در مورد خاص بیمار موارد است.

او گفت: او گفته شد که بیماران در وضعیت بحرانی در حال حاضر اولویت برای تست.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>