Idyllwild معلم هنر با استفاده از چاپگر 3D به ایجاد غرفه و coronavirus صورت سپر

مایدزرت | No comments

در کالیفرنیا COVID-19 مستند ترور هلمز است مانند بسیاری از مردم بیشتر وقت خود را صرف خواندن و ابتلا در تلویزیون نشان می دهد. و از آنجا که او زندگی می کند یک مایل بالاتر از سطح دریا در Idyllwild که در آن بهار است که هنوز در تلاش برای تصمیم می گیرید اگر آن را می خواهد به خارج شدن از رختخواب او شده است هزینه های اضافی در زمان دوچرخه سواری در کوهستان و جمع آوری هیزم.

اما به همه گیر, همچنین باعث هلمز به درخواست مهارت های حرفه ای خود به خانه تولید سپر ساخته شده از polylactic acid (همچنین به عنوان شناخته شده PLA) پلاستیک و سربار طرح شفافیت ورق.

هولمز که با این نسخهها کار به عنوان یک معلم در Idyllwild آکادمی هنرمی گوید او را “حدود 14 ده اما من رفتن نگه دارید. من در حال حاضر متعلق به یک چاپگر 3D, اما من یکی دیگر را به نگه داشتن با تقاضا است.”

اصطلاح “پرینتر 3D” می تواند گمراه کننده است چرا که یک دستگاه محدود به تولید چاپ اشیاء مانند روزنامه ها, مجلات و کتاب. یک چاپگر 3D به ساخت اشیاء سه بعدی با در نظر گرفتن آموزش از طریق کامپیوتر-ایجاد الگوهای معمولا توسط پی اضافه کردن مواد لایه لایه.

هر چند هلمز تایید کرده است که در صورت سپر بلوک رطوبت ذرات توسط پاشش آب در خود چهره آنها شده اند تنظیم شده توسط هر سازمان دولتی. اما خود استفاده موفقیت آمیز منجر به تقاضای بالا و او دیگر منظور از بیش از ده دوازده بیرون رفتن در این هفته.

هولمز می فرستد سپر چهره به لس آنجلس. وجود دارد Idyllwild فارغ التحصیل هنر و هالیوود طراح صحنه و لباس لورن Oppelt راه اندازی کرده است “ماسک صلیبیون” گروه که حدود یک صد نفر را به همکاری با انجمن صنفی طراحان صحنه و لباس (محلی 892) برای تحویل ماسک محافظ به بيمارستان متحده به عنوان دور به عنوان رود آیلند و فلوریدا.

هلمز است که در سال هفتم او به عنوان یک معلم از ویژگی های و یا پشت صحنه — جنبه های تئاتر در Idyllwild هنر که در آن او در یک دبیرستان همکلاسی Oppelt تا 2005 فارغ التحصیلی. او در ادامه به California Institute of the Arts, درآمد کارشناسی خود در رشته هنرهای زیبا در طراحی و تولید قبل از بازگشت به Idyllwild هنر.

در این سال او آموزش مقدمه ای بر طراحی و همچنین تهیه پیش نویس. او فقط قبل از همه از آکادمی هنر و تحصیلی کلاس — که در مکث در طول سه هفته از شکستن بهار — در مورد به سر با آموزش آنلاین. همانطور که برای بسیاری از Idyllwild هنر معلمان آموزش آنلاین خواهد بود به او.

“که همه حق” هولمز گفت. “من آن را به کار.”

“قبل از COVID-19 آمد من با استفاده از پرینتر 3D برای چیزهای سرگرم کننده,” او می گوید. “که شامل ساخت غرفه اگر گروه تئاتر صحنه یک بازی است که مجموعه ای از چند قرن پیش و ما نیاز به چیزهایی که شما فقط می تواند پیدا کنه.”

به عنوان مثال ماه گذشته اجرای “شکوه ویلیام و مری (غم انگیز {اما اغلب کمدی} سلطنتی Love Story),” هلمز 3D-چاپ چه قرار بود پادشاه گوی ویلیام پرتقال پادشاه انگلستان و اسکاتلند و ایرلند.

“من آن را بر اساس قرآن و نارنجک دست از انطاکیه از “مونتی پایتون و جام مقدس” را که نمایشنامه نویس Kasidy Devlin دوست داشتم چون او را بزرگ مونتی پایتون ، اما آن را به می دانم که در حال حاضر کوچک من 3D اسباب بازی در حال کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.”

بله — بزرگ مهم و ارزشمند حتی حیاتی است. اما هلمز است که فکر کردن به آنچه دیگران فکر کردن است در حالی که نبرد در برابر ویروس قوی هستند.

“آن خواهید بود و حتی بیشتر زمانی که ما لازم نیست که از این زندگی کنه و من می توانید به چیزهای سرگرم کننده است.”

اما Haber بنیانگذار EH روابط عمومی گروه و نظارت بر تبلیغات برای Idyllwild هنر همراه با دیگر قابل توجه هنر و مهمان نوازی مشتریان در لس آنجلس و پالم اسپرینگز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>