اگر شما را نقض قرنطینه شما برگزار می شود بدون وثیقه. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

فلوریدا تودی | No comments

می توانید هر Floridian بود دستگیر برگزار شد و بدون وثیقه به صورت فجیع نقض فرماندار امن تر در خانه ،

یک قاضی با صلاحیت در Brevard County می گوید: بله.

با توجه به نظم اداری امضا دوشنبه توسط لیزا Davidson برتر قاضی برای بروارد و سمینول شهرستانهای اگر شما را نقض قرنطینه و جداسازی سفارشات و یا هر مورد نیاز به تصویب رسید و توسط وزارت بهداشت و درمان نه تنها می تواند شما را دستگیر و جریمه شد, اما شما همچنین می توانید برگزار شد بدون وثیقه تحت شرایط شدید.

“با این حال اجرای قانون را تشویق به استفاده از تشخیص شدید در ساخت چنین دستگیری” می خواند سفارش امضا شده توسط دیویدسون قاضی برای 18 قضایی مدار.

که باعث نقض انزوا دوم-درجه تخطی از قانون به شرح زیر مشابه قضایی احکام صادر شده در سراسر کشور از جمله در کشور همسایه اورنج کانتی.

بیشتر: بیمار مشکوک زندانی جدا شده و منتشر شد: Brevard عدالت در زمان COVID-19

وجود دارد برخی از بحث که آیا منظور امر به طور گسترده تر از تنها به کسانی که به طور خاص شده است قرنطینه مانند ورود مسافران از نقاط داغ مانند نیویورک منطقه سه جانبه دولت در فلوریدا فرودگاه و یا عبور از موانع مانند I-95.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه قاضی دیویدسون گفت: منظور این است که “در نظر گرفته شده صرفا برای یک فرد که COVID علامتی و وقیحانه مخالف همه دستورالعمل حس مشترک اجتماعی فاصله و خود quarantining.”

دادگاه سخنگوی میشل کندی اظهار داشت که استفاده از این دستور باید “آخرین چاره” برای کسانی که “بی پروا سرپیچی فرماندار اجرایی نظم و CDC احتیاطی دستورالعمل به منظور محدود کردن گسترش COVID-19.”

“این است که برای افرادی که اقدامات در برخواهد داشت خطر ابتلا به سلامت به دیگران است. قاضی لیزا دیویدسون صحبت به طور مستقیم به هر دو کلانترها و همه موافق این آخرین رفت و آمد مکرر اندازه گیری,” او نوشت.

اما بروارد را مدافع بلز Trettis می گوید قاضی را قصد می کند منعکس است به دستور زبان.

“اداری سفارش به نقل از یک قانون و آنچه مهم: عبارت از قانون نیست بیانیه ای از قاضی,” او گفت:.

این سفارش می گوید کسانی که نقض قوانین تصویب شده تحت فلوریدا اساسنامه 381.00315 اساسنامه که سبب مقامات بهداشتی دولت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و تصویب قرنطینه و جداسازی سفارشات شارژ می شود و با یک درجه دوم تخطی از قانون برگزار شد و بدون وثیقه.

سفارش به نقل از یک سال 1943 مورد پائولین Varholy در فلوریدا که برگزار شد بدون وثیقه توسط Duval County Sheriff بر این اساس او بیماری مقاربتی را مطرح کرد خطر بهداشت عمومی است که قاضی در آن زمان را تایید کرد.

Trettis معتقد است که منظور تنها می تواند به دقت اعمال شده به مردم نقض قرنطینه سفارش اما نیز وجود دارد که بدون نیاز به آنها را علامت به عنوان قاضی گفت.

“بدون وثیقه اداری سفارش می کند و حتی درخواست به نقض فرماندار “stay-at-home” فرمان اجرایی.,” اما تنها به نقض ذکر شده در اساسنامه گفت که “نیازی نیست که ناقض قرنطینه یا انزوا منظور بود COVID علامت به عنوان نشان داد در قاضی گفته است.”

اساسنامه Trettis اشاره می خواند که آن را اعمال می شود به هر کسی “منطقی در نظر گرفته شده که در معرض یک بیماری مسری اما کسانی که هنوز بیمار است.”

برای Trettis ترین متاثر منظور کسانی هستند که به فلوریدا توسط هوا یا زمین از نقاط داغ و پر قرنطینه اشکال.

با توجه به وزارت بهداشت وزارت حمل و نقل پیشرو هماهنگی با گشت بزرگراه و فرودگاه ها از صدور آن اشکال و به عنوان از آوریل. 9 بیش از 4000 فرم های جمع آوری شده در I-95 و من-10 پست های بازرسی. بیش از 11500 نفر فرم های جمع آوری شده در یک مکان با استفاده از فرودگاه های سراسر کشور.

Trettis گفت که این افراد قطعا در حال پیگیری در یک جستجو از پایگاه داده توسط اجرای قانون و “می تواند خود را در یک مشکل بزرگ اگر آنها متوقف شود برای بالا بردن سرعت در حال اجرا یک علامت توقف و غیره.”

“بعد سوال می شود: آیا در فلوریدا. سلامت را روش در محل به حذف از کامپیوتر پایگاه داده قرنطینه سفارشات زمانی که آنها منقضی در 14 روز ؟ اگر نه, سپس بسیاری از مردم می تواند موضوع را به هیچ قید وثیقه بازداشت برای یک مدت طولانی و نامحدود مقدار از زمان.”

Trettis گفت: او در حال حاضر به حال یک زن و شوهر از مشتریان که دستگیر شده بودند و در علاوه بر این به اتهام تجاوز و یا DUI به اتهام نقض فرماندار اقامت در خانه سفارش نیز اضافه شده است.

بازدید استاد حقوق در دانشگاه فلوریدا جنیفر برد که دارای تخصص در بهداشت عمومی قانون می گوید: این کاملا روشن نیست که اگر منظور از صدق به عنوان گسترده به عنوان قاضی دیویدسون در نظر دارد.

“اگر این اتفاق فقط به مردم اعمال می شود تحت انزوا و یا قرنطینه سفارشات و سپس آن حس مشترک است,” او گفت: اگر کسی دستگیر و به نقض قرنطینه و پس از یک خطر برای سلامت عمومی “ایده خواهد بود که شما را به یک جلسه اما فرد باقی خواهد ماند تا زمانیکه آن زمان است.”

“سوال این است چه وضعیت افرادی که تحت قرنطینه یا انزوا سفارش خود را به دلیل شرایط فردی بلکه تحت یک کلی تر ماندن در خانه سفارش برای همه, هستند, آنها, آنها همان افرادی که به طور خاص خواسته به ماندن در خانه خود را به دلیل وضعیت؟”

بارد اما رد استدلال که چنین دستورات خلاف قانون اساسی با اشاره به این که فراگیر قدرت های بهداشت عمومی و ایمنی هستند و حقوق است که باید در قانون اساسی به عنوان بخشی از توزیع قدرت.

J. D. تازد کمک به این گزارش.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144 یا [email protected] توییتر: @alemzs

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>